PDA

Zobrazit normální verzi : deagle1981



deagle1981
09-07-16, 17:32
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Zabanovan adminem ZSSR
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Duvod: 'chod na vzduch'
[AMXBANS] Delka: '1 den'
[AMXBANS] Tvoje SteamID: 'STEAM_0:1:168256896'
[AMXBANS] Tvoje IP: '78.141.85.158'
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, napiste zadost o unban na foru www.csko.cz
[AMXBANS] ================================================





Poznamka:






a zasa on ma urazat moze aj TK dat a mne da ban si pan admin zatlieskaj si

ZSSR : na demenciu su lieky-to pisal mne lebo som ho zjebal ked ma presiel autom tak som mu odpisal
deagle1981 : tak ich ber !
dal mi ban na 1 den a v banliste je toto ?
23-07-2016 - 14:44 (0 mesicu 1 tyden 6 dni 21 hodin 11 minut jeste zbyva )

deagle1981
09-07-16, 17:36
ZSSR killed deagle1981 with tracktrain
cielena provokacia adminom aby ma mohol znova banovať pri vzbure ma prejde

Byznis
09-07-16, 18:05
ano "DEMENT" ti ten ban potom predlzil ako si po bane hned este vyletel a videl som tvoju historiu banov.
A aka cielena provokacia ? ja som necakal ze ked ta prejdem ti prasknu nervy jak malemu decku ... bohuzial preteba .
Ono to je tak vzdy sa najdu hraci ako ty , budu urazat ci uz hracov alebo admina a ked sa nieco stane tak pridu na forum vyplakavat

deagle1981
09-07-16, 18:10
ano "DEMENT" ti ten ban potom predlzil ako si po bane hned este vyletel a videl som tvoju historiu banov.
A aka cielena provokacia ? ja som necakal ze ked ta prejdem ti prasknu nervy jak malemu decku ... bohuzial preteba .
Ono to je tak vzdy sa najdu hraci ako ty , budu urazat ci uz hracov alebo admina a ked sa nieco stane tak pridu na forum vyplakavat

ved sa preber decko to neznamena že ked maš prazdniny maš vypnuť mozog ty sa ako spravaš na servery a ked je dement pre teba uražka tak potom prečo aj admini uražaju hračov reasonom demencia ? a čo riešiš moju historiu banov si ma cielene provokoval a schvalne prešiel pri vzbure sebe prečo nedaš ban za umyselny TK už ked sme pri tom

Byznis
09-07-16, 18:15
ved sa preber decko to neznamena že ked maš prazdniny maš vypnuť mozog ty sa ako spravaš na servery a ked je dement pre teba uražka tak potom prečo aj admini uražaju hračov reasonom demencia ? a čo riešiš moju historiu banov si ma cielene provokoval a schvalne prešiel pri vzbure sebe prečo nedaš ban za umyselny TK už ked sme pri tom

nemam sa dalej k comu vyjadrovat a uz nie k zasranovi co ma nazve deckom , tak sa mozes bavit akurat s kamaratom alebo doma ...

deagle1981
09-07-16, 18:18
a zasa admin može uražať ??
a zasa admin ma pravdu aj ked ju nema !!!
a zasa nejake decko s komplexami dostalo prava ?
a zasa neviem prečo mam ban
sedi na tebe učitelka tak si sadol na mna a budeš ma stale bezdvodne banovať len preto že som lepši ?

Troppe
09-07-16, 18:27
Opět jsi tu ty? Celkem rychlost,nečekal jsem tě tu tak brzo.
Nevím,co se dělo v tu dobu na Serveru (možná bylo HVD),to se snad brzo dozvíme,ale když už tě někdo "úmyslně" přejede,tak je hned děcko a musíš na něj začít nadávat? Už jsem ti to psal v tvé minulé žádosti o UB,že když někoho budeš urážet,tak to špatně dopadne,s velkou pravděpodobností pro tebe.

deagle1981
09-07-16, 18:31
bola vzbura a pokial viem je umyselny TK zakazany takže by som mal dostať UB okamžite a on by mal mať ban za TK asi tak k tomu a ked nie ban tak odobrať prava
http://images.akamai.steamusercontent.com/ugc/264967316457775104/1A98E928A45531E1CC5A19ED5F90DD406ACBF0A4/

Britny
09-07-16, 18:40
Zde máš pravidla http://csko.cz/forum/showthread.php?19429-Jailbreak-pravidla-CT-z%F3ny-spe%9Alov%E9-v%9Ae-podstatn%E9

TK platí pouze pro CT, pro vězně ne. Pokud tě vězen přejede, tak za to není ban, pouze kill od Simona, který si to má během Simonování hlídat. Jestli tě někdo přejede při vzpouře, je to něco jako při HVD. Prostě v pravidlech TK pro vězně zatím neplatí.

Jestli je 1981 ročník tvého narození, tak teda na svůj věk máš dost bohatý slovník. Jestli 30ti letí admini jsou děti, co potom jsou ti 16.

deagle1981
09-07-16, 18:44
ked on ma 30 ja porodim lebo sa sprava tak na 14 ročneho puberťaka schvalne provokuje a potom ked nevie kam tak banuje

Britny
09-07-16, 18:57
A proč ty sám se tak chováš, jak malej Jarda ? A druhým nadáváš. Dle chatlogu tam padalo víc urážek z tvé strany.

deagle1981
09-07-16, 19:01
ked ma nasral a schvalne ma prejde to nasere každeho tak čo sa čuduješ a bud daj UB alebo per ban jedno z toho a ked per tak poprosim aj zmamať moju temu v sekcii MAPING lebo tu to nema zmysle pri niektorych adminoch ps.posledny ban čo som dostal bol za toho dementa Patka čo ma per ban iba tolko k tomu

Byznis
09-07-16, 20:20
UB po tvojom vystupe tu ako aj v hre nedam (btw . s normalnym hracom sa da vzdy dohodnut a ked uz pride pytat ban chova sa normalne - vtedy som samozrejme pre kompromis)
EDIT : Britny to napisala aj zamna :console:
EIDT 2 :
ked on ma 30 ja porodim lebo sa sprava tak na 14 ročneho puberťaka schvalne provokuje a potom ked nevie kam tak banuje

kde bola provokacia ? to ze som ta presiel a ty mi napises ze dmnt a ine sracky .... a ja ti nato napisem ze nato su tabletky ? ak toto beres ako provokaciu tak potom si labilny a vytoci ta asi vsetko

deagle1981
09-07-16, 20:32
a ty potom niesy labilny ked mi kvoly takej chujovine ban na 20000 min daš ? ked ty toto bereš ako provokaciu odo mna take malichernosti tak koho tu všetko vytoči ked hned banuješ

kono159
09-07-16, 23:11
chlapci ty tak provokujes tou gramatikou ze by som ti to predlzil jaj...