PDA

Zobrazit normální verzi : Ignorovani chatu - umyslny FK atd.



Moryk
10-07-16, 01:34
Hráč Agrealus 2 (Demons of Japan)Agraelus XD VALVE_0:0:1817946774 109.81.209.64 CZ s druhym cteckem koblizkem 5 Kolblizek z Kauflandu VALVE_0:0:231547305 188.120.210.51 CZ
se rozhodly ze mi daj jen tak kill kdyz sem psal do chatu proč mně zabil nic neřikal neragoval. když sem se ho zeptal asi po 10x tak mi odpovedel "protoze bagr".
|>The-Elite<| .#Kush Mory : muzu se zeptat proc si mne zabil ?

(Demons of Japan) Kakuzu : kobliho

Kolblizek z Kauflandu : protoze bagr

(Demons of Japan)Agraelus XD : :D :D :D :D :D :D :PPPPP

(Demons of Japan) Kakuzu : jzs tobe fakt nebude vic jak 12


|>The-Elite<| .#Kush Mory : chci Vdcko

|>The-Elite<| .#Kush Mory : das mi to Vd za ten FK ? nebo ne ?

(Demons of Japan) Kakuzu : KUSH MORY VD\

+ tady máte demo: http://csko.cz/dema?UPD=ArlD8pXb
mikrofon abych se moch vyjadrit k tomu Fk mi zapl az kdyz sem se zminil o demu :)

Fast212
10-07-16, 02:08
Moje vyjadrenie, je mi jedno ako si ho zoberiete: ignorovali ta, nic nove... aj mne to robia ale ten MIK ti nakoniec dali... skoda ze si nenatacal o trochu dlhsie aby bolo videt ci ti dali to VD. inac si myslim ze ban nedostane ani jeden zas nic take hrozne sa nestalo.

PS: ked si tam napisal ze to je ban na 3 tyzdne do chatu, tak to ma rozosmialo aj ked je uz takto neskoro :) dobru noc vam prajem.

E: myslim ze ten koblizek si nebral vobec simona ani ked bol 1 CT, a dal tam FK za to by mohol maximalne dostat ban... Dovod: nebranie simona 3 dni. inac si myslim ze nic, znovu pisem dobru noc :)

The Frisco
10-07-16, 03:18
Takové maličkosti se řeší přímo ve hře. Příště kontaktuj admina přes !. A ban by byl zbytečný, když ti mikrofon nakonec zapnuli.