PDA

Zobrazit normální verzi : Pluhtík - Žádost o unban



Pluhtik
28-01-12, 22:39
Zdravím,
po délší době jsem se rozhodl skusit si opět hrát za kotelnu, je to minimálně půl roku co jsem zde hrál naposled. A co nevidím - má IP je zabanovaná.

Nick ve hře mám Pluhtik, dříve jsem používal [P]luht!k.

Píše mi to tohle:

Pluhtik se pripojil
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server!
[AMXBANS] Mas 38 tydnu , 5 dnu , 1 hodinu , 58 minut a 30 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] Duvod banu : ' wh '
[AMXBANS] Zabanovany nick ( 0 ) : Widlak
[AMXBANS] Tvuj nick : Pluhtik
[AMXBANS] Zabanovane SteamID ( 1 ) : VALVE_0 : 0 : 1029218749
[AMXBANS] Tvoje SteamID : VALVE_0 : 0 : 1029218749
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa ( 0 , 0 ) : 81.90.168.50
[AMXBANS] Tvoje IP adresa : 77.48.106.46
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin : InVitro
[AMXBANS] Server : Kotelna - Classic | csko.cz ( de_nuke )
[AMXBANS] Pokud si myslite , ze jste ban dostal ( a ) nepravem , muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi a klavesami ctrl+c ho zkopirujte a pak s ctrl+v vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================
Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj

IP adresa je: 77.48.106.46

Jak vidíte na nicku [P]luht!k mám jeden BAN, poté jsou na této IP další dva bany, ani jeden z nich jsem nedostal já. Přesto však sdílenou IP s nikým nemám, v domě hraje, nebo spíše hrával csko brácha a začíná s tím mámin přítel. Ačkoli mají stáhnutý cs před server kotelnu, takže tedy tam mají servery vypsaný, tak hrají z botama a předbíhají se kdo jich více zabije, takže je téměř nemožné, aby dostali BAN. Navíc by mě zajímalo, jaktože teď trvá BAN, který má IP dostala za WH v listopadu o 2 měsíce později - leden 2012 dostala na hodinu nějaký jiný BAN, příjde mi to, že v tom máte trošku bordel.

S úctou
Pluhtík

Kotel
30-01-12, 10:41
Ted se pripojis.