PDA

Zobrazit normální verzi : Bonusy za body



Siwy
11-07-16, 21:06
Zdravím.
Dnes ma napadol nápad nad ktorým by sa dalo rozmýšľať aj viac, a určite by sa vám aj páčil.

Tento nápad spočíva v tom, že keď CT si urobí už full staty. Tak sa mu odomkne možnosť bonusov. Tieto bonusy môžu byť napr: Rýchlejší beh, dvojskok apod. - Dalo by sa povedať že je to aj také doplnenie do čierneho trhu)
Ja osobne by som viac zavítal Bonusy viac prepracovanejšie, lepšie nápady. Môžete to navrhnúť aj vy v odpovediach.
Režim v bonusoch by bol nasledovný: CT alebo T by si našporili určitý počet bodov či už 500 , 1000 , 200 atď. A za tie body by si mohli kúpiť určité výhody. Ako to funguje aj na čiernom trhu.
----------------------------------------------------------------------------------------------

Ďalší nápad mám skôr taký prepracovanejší ktorý mi už leží v hlave dlhší čas.
Je to o farbách a o medailách.
Tento spôsob som videl už na iných BaseBuilderoch. Ale viac som to aj pozmenil.

Pokial poznáte vec ako je ZARICHE alebo Aura. Tak to je tiež na ten spôsob. Nemuseli by byť zato nejaké body alebo vylepšenia. Ale skôr ocenenia.
V Skratke, Keď hráč nazbiera napr: 20 medailí z 20 za určitý čin, tak dostane Zariche, alebo Auru. A podľa toho by sa aj sfarboval jeho skin. Napr na zeleno alebo žlto, červeno atď.
Viac by som si vedel predstaviť aj to, že by sme mohli dať aj ako za VIP výhodu - čili, VIP hráč by mal väčšiu šancu na získanie medailí alebo zároveň aj tých monumentov.


Ďakujem za prečítanie.

Samco
11-07-16, 21:23
S tými medailami si to nedokážem predstaviť, ako by sa to zrealizovalo. Až tak potrebné mi to nepríde.

Paulie
11-07-16, 21:34
Tak sa mu odomkne možnosť bonusov. Tieto bonusy môžu byť napr: Rýchlejší beh, dvojskok apod.

Jak to myslíš jako kdyby byl CT nebo ZM? A k čemu ti to bude nejsi na escape ten speed ti je na prd když to řeknu takto, abys utíkal před ZM a ten dvojskok by trochu příjide jako blbost, protože může vyskočit kam by se pak ZM nemuselo dostat respektive třeba na textůru. Ale občas když postavím ten ladder a postavím ho například s přítelem třeba 12 patrový tak tam oba nestíháme nalézt v tomto směru je to dobré a pak musíme se modlit a házet granáty, aby nám tam nepřišel někdo silnější.


A to druhé jsem úplně nepochopil za co by dostal ty medaile? Chápu, že za nějaké činy, ale jaké myslel jsi třeba když dá 10 killů dostane medaili a pak se dostane přes několik tisíc killů tak dostane třeba tu dvacátou medaili, ale k čemu ti je to zabarvení skinů, aby se mohl lépe vypadat proti tomu nic nemám, ale když tak, tak bych dal nějaké normální skiny, aby měl na výběr ze 4 nebo 5 skinů třeba 3 klučičí skiny a ten zbytek holčičí jako je na apokalipse, ale odlišné na to bych dal nějaký vote výběr.. Nevím jestli jsem to dobře všechno pochopil jak jsi to myslel když tak mě upozorni jestli jsem se někde zmýlil tak mě oprav budu jen rád když mi odepíšeš třeba PMku nebo na steám :D

Siwy
11-07-16, 22:00
Nehovorím presnejšie príklady.
Spresnil som to tým, že pridanie ďalších vecí do čierneho trhu

To druhé k tým činom sa dá priradiť skoro všetko: Napr. 5 fragov s nožom - Jedna medaila. Atď.
To sfarbenie je iba pre efekt.

Paulie
11-07-16, 22:15
Áha