PDA

Zobrazit normální verzi : [ čekání na admina - UB? ] Fluffy Unicorn --> :_Koprakek_:



FluffyUnicorn
12-07-16, 23:29
Vypis z konzole:


[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 189793)
[AMXBANS] Mas 23 hodin, 50 minut a 13 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] autoid: neni
[AMXBANS] Duvod banu: 'Kopirovani nicku'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < Fluffy Unicorn >
[AMXBANS] Tvuj nick: Fluffy Unicorn
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:1:66864759
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:1:66864759
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 90.177.116.130
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 90.177.116.130
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < :_Koprakek_: >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Jailbreak 2 (jail_greytown)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================

[I]POZNÁMKA (jelikož se mi to automaticky nepřidalo z formuláře, nevím proč, tak proto ten edit):

Nejsem si vědom toho, že jsem kopíroval něčí nick. Fluffy Unicorn jsem si vymyslel já a nikdo jiný.
Pokud myslíš kopírování nicku na *Khááálík*, asi tak na 5 minut navíc to nevadilo ani prvému Khálikovi a na serveru byl navíc Alcapone, který s tím taky nic nedělal, protože prostě o nic nešlo.
Toť vše z mé strany. Díky za UB

Koprakek
12-07-16, 23:36
Jailbreak 2
12-07-2016 20:15:44
STEAM_0:1:66864759
90.177.116.130
*Khááálík* (http://banlist.csko.cz/admin/add_ban.php?player_nick=*Kh%C3%A1%C3%A1%C3%A1l%C3% ADk*&player_id=STEAM_0:1:66864759&player_ip=90.177.116.130&server_port=27042)
Fluffy Unicorn [zmenil nick na]: *Khááálík*




Příjde mi to že je to úmyslné, na 100% si věděl že takové jméno už někdo používá, neřeknu kdyby se tento omyl stal na Aimech.

FluffyUnicorn
12-07-16, 23:44
Ano bylo to úmyslné, ale bylo to čistě kvůli trollu na hráče I.N.S.T.I.N.K.T, protože měl s Khálíkem "neyvřízené účty" a jelikož je I.N.S.T.I.N.K.T NSák, tak jsem si dal prostě nick *Khááálík*. Pravý Khálík s tím problém neměl a ani v tu chvíli přítomný Alcapone to neřešil. Navíc jsem si ho za 5 minut změnil zpátky, ale jak tak koukám, to už si v konzoli asi nenašel nebo tě to nezajímá.

FluffyUnicorn
13-07-16, 16:40
Jak tak koukám, Kopr už se asi nevyjádří, ale to je tak nějak jedno. Asi si zase jen potřeboval zvýšit ego nebo zlepšit náladu nebo jen chtěl ukázat, že má tu moc dát někomu ban.
Kdyby byl aspoň trochu admin jak má být, viděl by v konzoli, že jsem si nick za pár minut zase změnil. A když jsem ho viděl někde na serveru ještě s dalšími x adminy a připojil jsem se na jiný JB a pomocí ! v chatu jsem psal, že je tam nějaký hlupák u CT a dává MFK každé kolo nebo cokoliv, tak to příjemně ignoroval. To se stalo asi dvakrát.
Pokud chceš banovat, banuj ty, co se provinili víc a ne ty, kteří se provinili maličkostí.

Britny
13-07-16, 17:29
Pokud to pravému Khalovi nevadí a nick měl jenom chvilku, tak jsem pro UB.

FluffyUnicorn
13-07-16, 18:55
Pokud to pravému Khalovi nevadí a nick měl jenom chvilku, tak jsem pro UB.

Díky, že to tak vidíš. O UB ani už tolik nestojím, podal jsem žádost, protože jsem měl noční a chtěl jsem hrát. Ban mi za pár hodin končí, takže bych to asi neřešil.
Myslím si, že pravému Khálíkovi to nevadilo z toho důvodu, že neřekl ani slovo, abych si to změnil nebo nijak jinak nenaznačil, že by mu to vadilo.
A jde tu hodně o princip, že jsem psal adminům (už dříve), aby přišli vyřešit problém na JB, ale ignorovali to a pak se Kopr nudí a hledá někoho koho by mohl zabanovat. Navíc si myslím, že i kdybych kopíroval něčí nick, tak by bylo na místě mě třeba upozornit nebo mi trochu pohrozit a ne, že si hraju přijde Kopr dá mi ban a zase si jde pryč...

Koprakek
14-07-16, 09:22
Promiň, ale Khala jsem do té doby nezastihl. Vypršel.