PDA

Zobrazit normální verzi : Stížnost na adminku Britny



Ouny
13-07-16, 22:34
Začalo nové kolo a hráč lofa byl simon, u ct s ním byla Britny a Stěrač,šli jsme do boxu a byli jsme u zadní stěny a Lofa do boxu hodil granát s umýslem kdo bude mít nejméně hp umře,hodil 1 a pak dal výhodu o neučast,zeptal se stěrače jestli se to muže,jestli za to není ban ,ten mu neodpověděl a tak hodil do boxu 2 granát , nevím jestli někdo z hracu umřel,ale mnoho věznu tam mělo málo hp a zničehonic,bez jakýhokoli umýslu hodila Britny do boxu granát a zabila několik hráčů,mnoho hráču do chatu psalo,proč je zabila,s mým se zeptat za co jsem dostal kill?atd,Britny asi po minutě řekla "že ji to nedalo" a prostě to ignorovala a nijak si toho nevšímala,i když se hráči ptali za co dostali kill.Prostě mi přišlo , že k zhledem k jejímu věku si v hlavě řekla,že nebude odepisovat nějakým 12 letěm za co dostali kill.Jen chci říct,že asi chápu daxera.Sice se jí ted asi budete zastávat a budete držet jako tým a nejspíš se to po chvilce lockne,ale chci jen říct,že mi to nepříde normální vzhledem k jejímu věku.

Britny
13-07-16, 23:24
Stížnost pouze na mě, když lofa to tam hodil 2x ?
Zabila sem 3 lidi, Natku, Hastika a tebe .. no Netušila sem, že z toho budeš hned psát stížnost

Důvod? No končila mapa, tak o 2 minuty by se měnila, kvůli tomu si stěžuješ? Ber to jenom for fun, jako kdyby se neměnila, tak tam nic nehodím. Jestli se tě to nějak dotklo, tak se omlouvám, ale v hlavě se mi nic nehonilo, aby sem neodepisovala, když ani nevím kolik ti je, tak nemůžu usoudit že ti je 12 :3 Psalo tam dost lidí, nestíhám číst všechno, ale nějak to tam nikdo neřešil, spíš to bylo bráno jako ze srandy. Že mi to nedalo bylo na Hastika, protože on ví jaká jsem.. Takže se ještě jednou omlouvám, jestli sem ti nějak uškodila :happy:

Karadak
13-07-16, 23:29
Ahoj. Nechápem čo do cska pletieš vek a už vôbec nechápem čo sem ťaháš Daxera. Lofa ako simon dal atrakciu: Hádzali sa do boxu granáty a kto bude mít nejmíň hp umre (prežívá kto prežívá). Vy ste tam stáli ako šulini a nehejbali ste sa, tak po 2. granáte od Lofi ste umreli asi 4-5. Pak tam Britny hodina ješte jeden granát a vtedy sa mi zdá že umreli 1-3. Ako MFK sa to neráta jelikož tú atrakciu prežili asi 2 vezni ktorý sa snažili vyhýbať..... Ps: Dosť lidí to pobavilo xD

Ouny
13-07-16, 23:40
Proč bych si měl stěžovat na Lofa,když si nás zabila bezduvodně ty?Zabila jsi víc lidí, a to že končila mapa ti zní jako rozumnej duvod?Bral bych to jako fun kdyby jsi udělala něco z čeho by v chatu naskakovali smajlíci,jenže jsem je tam neviděl..nikdo to neřešil?prosím aspon nelži,když se nějak obhajuješ.Jak jsem psal, hodně lidí ti do chatu psalo za co dostalo kill a ty si stejně nijak neodpovídala,.

Britny
13-07-16, 23:44
Tak karadak ti napísal, že to byla atrakce, sem lofovi pomohla, protože končilo kolo ne :D umřeli jen 3, tak nelži ty. Teda tím mojim hečkem. Na to lofa tam ještě něco dělal, s těma co tu atrakci přežili což byli dva + ten co měl výhodu.. A pak skončilo kolo. Na toto si fakt může stěžovat jen neadrtálec.. Sorry

Natalia
13-07-16, 23:49
Ako už vyššie napísal Karadak...bola to atrakcia- rýchla (keďže už končilo kolo) aj efektívna (že si last stihne dať PP)... To, že si tam stál a neuhol si sa je bohužial tvoja chyba aj keď je pravda že Britny mohla aspoň oznámiť že to HEčko hádže... A myslím si že vzhľadom na to, že nás tam nebolo tak veľa a končilo kolo to nebola až taká veľka krivda voči nám, čo nás to HEčko zabilo :) PS. Ja osobne som sa zabavila a nevidím túto malichernosť ako dôvod na ukameňovanie Britny :)

Ouny
14-07-16, 00:06
Karadak¨
Jen jsem psal,že mi to nepříde bezmyšlenkovitě zabít jen tak někoho a držet hubu.kdyby to udělalo náky dítě co je 1 u Ct tak nic neříkam.A já jsem tam někde psal,že jsem umřel po těch 2 granátech co hodil Lofa?Ne,až poté co ho hodila Britny. "Ako MFK sa to neráta jelikož tu atrakciu přežili asi 2 vezni ktorý sa snažili vyhýbat" než něco napíšeš ,tak si to přeber trochu v hlavě.

Britny
14-07-16, 00:11
Co to svádíš furt na děcka a věk? Důvod si dostal, tím to pro mě končí, teda chtěl si snad znát důvod ne? Urychlení kola při atrakci, nic sem neřekla, že to tam házím, má chyba, ale že tam píše dalších x lidí, na to nestíhám odepisovat, tady máš VD aby si byl klidnější.

Zase by tu do rána psalo x lidí co tam ani nebyli, tak to zamykám. Omluvu a VD si dostal, jestli to nechápeš tvoje mínus.