PDA

Zobrazit normální verzi : Reset



STAR-LORD
14-07-16, 18:22
Dobrý deň,
chcel by som požiadať o reset na BaseBuilder, pretože už je viac hráčov FULL ALL a tí slabší oproti nim nemajú šancu..
Tým sa aj zmenšuje počet hráčov na týchto serveroch, pretože si pri nich nemôže ani zahrať..
Ďakujem.

STAR-LORD

Siwy
14-07-16, 18:33
Toto sa tu už riešilo
Aj ja by som to rád uvítal.
No podľa mňa je zbytočné riešiť teraz takúto vec ako je reset na BaseBuildery. Aj keby sa to teraz prijalo. Tak to nebude v dohľadnom čase.

viz.http://csko.cz/forum/showthread.php?47446-Reset-v%9Aech-stat%26%23367%3B-na-bb!

Samco
14-07-16, 19:12
Je to zbytočné riešiť furt dokola. Full je tam maximálne do 20 hráčov, čo je úplné minimum. Skôr ako o 1-2 roky určite nie.


Příjde mi,že v poslední době hraje na BB opravdu málo hráčů. Občas se sejde plnej Server,ale hned jak se zmení mapa tak to všichno leftujou (nebude to mapou).

Cez prázdniny je to také kolísavé.

Troppe
14-07-16, 19:48
Příjde mi,že v poslední době hraje na BB opravdu málo hráčů. Občas se sejde plnej Server,ale hned jak se zmení mapa tak to všichno leftujou (nebude to mapou).

Siwy
14-07-16, 19:48
Aj menej hráčov je full.
Ja som na tomto mojom novom steame hrával asi 2-3dni čo som nebol full a čakal som na prehodenie statov. A Pohodičke to išlo, keď si vieš postaviť SurfTrapu a cl_minmodels 1 tak ide všetko pohodičke.
+A Ešte aj Army mi pár krát pomáhal.

Paulie
14-07-16, 20:14
Já bych uvítal reset podle mě je na místě za mě bylo 5 na max. vylepšených a teď jich je o něco více, ale na tom nesejde podle mě by se to mělo dát od znovu, aby jsme si byli zase všichni rovni, a myslím ze poslední restart byl před více jak před cca dvěma roky.

Siwy
14-07-16, 20:19
Nie.

Bol minulý rok 14.2 alebo tak nejak.

STAR-LORD
14-07-16, 20:45
Ale si predstav že si nováčik nevieš stavať..

Qwix
14-07-16, 20:52
Ale si predstav že si nováčik nevieš stavať..

Napíš Kotlovi (http://csko.cz/forum/member.php?1-Kotel) správu, nech ti resetne staty. Kopa ľudí tam ma staty vylepšené na 50%, nadreli sa na to, tak prečo by mal byť globálny reset?

STAR-LORD
16-07-16, 19:45
To som už chcel, ale stále ked napíšem Kotlovi, tak buď nemá čas, ide spať alebo neodpisuje, čiže z toho asi nič nebude..