PDA

Zobrazit normální verzi : camp meter



Karl0s
30-01-11, 14:11
zdarec , každou chvíli se mi na DM stává , že se narodim s Awem a na spawnu duckuje a kempí několik hráčů s m4 .
Myslel jsem , že by bylo dobré (alespoň na zkoušku) zavést camp meter.
Toť vše (:

Karl0s
31-01-11, 20:02
hell0

Karl0s
04-02-11, 10:13
úspěšně se to přehlíží

Kaktus-sama
04-02-11, 12:41
Na zkoušku camp meter, a za den tu máš milion stížností na camp meter. :D
Tož můj názor, ale nemám s tím problém ho tam dat .

Wartrik
08-02-11, 18:23
jo alespon na spawnu je to hrozny znam to a prosim pouzij priste edit a ne repost

Charon35
08-02-11, 18:57
jo alespon na spawnu je to hrozny znam to a prosim pouzij priste edit a ne repost

Chcel aby sa to posunulo v "Nových príspevkoch" vyššie a edit to neposúva.

Inak to čo za blbov na DM sedí s m4 na spawne? Za to by mal byť aspoň kick predsa, ne?

Wartrik
08-02-11, 19:05
to je sice pravda ale asi to neni tak dulezite kdyz na to kotel neodpovida

Kotel
08-02-11, 19:06
Zakecali jste to. Camp meter tam dat muzu.

Charon35
08-02-11, 19:09
Zakecali jste to. Camp meter tam dat muzu.

Tak už keď sme pritom, ako to bude s tou AFK kontrolou? Už ju nezapneš? A čo ten mikrák? Aj ten sa nejak zakecal a kde nič tu nič. :)
EDIT: Myslím na Classicu, len nechcem kvôli takej somarine zakladať new topic.

*Don /Km Crew/ Balfas*
15-06-11, 19:54
A už bude? Rok je celkem dlouhá doba na přípravu :smile: a tolik kemperů co by se vybanovalo :ike:

Charon35
15-06-11, 23:24
Niektoré témy upadajú do zabudnutia. Kde sa niekto neháda, nemá to 5 strán, tak sa to nejak nesleduje.

*Don /Km Crew/ Balfas*
16-06-11, 00:02
Aha.. Dobre Charon.. budem tečkovat, až se protečkujem na 5 stran :D pak si nás možná někdo všimne :D

Charon35
16-06-11, 00:16
.....myslíš? :D

Kotel
16-06-11, 08:16
Prijde mi, ze kempmetr na dm je zbytecny. Hrac tam nezustane nazivu tak dlouho, aby ho zabil kempmetr. Mikrofon povolim.

*Don /Km Crew/ Balfas*
16-06-11, 09:41
Prijde mi, ze kempmetr na dm je zbytecny. Hrac tam nezustane nazivu tak dlouho, aby ho zabil kempmetr. Mikrofon povolim.

To by ses leckdy divil :D

jazzin
16-06-11, 12:08
Karl0s nakousl velké jablko sváru. Mohu jmenovat několik nicků lidí, jenž si přímo zakládají na tom, že po spawnu se běží uklidit. Asi nejtypičtější případ je hráč s nickem Jagy, kterej hlavně na dust4ever zaleze do kata a tajemnej jak hrad v Karpatech odtamtud střílí celejch 20 minut. A zdaleka v tom není sám. Balfas je tady vzhledem k nahranejm hodinám (měsícům) na DM nejpovolanější a tak se i já připojuju k prosbě zavést na DM campmeter. Pro mně se už i tak jedná o nejlepší DM, kterej tu máme - úžasný pingy, přesný hitboxy (když se nelaguje) a enemy co se rádi nechávaj zabít. Zavedení campmeteru je odrazovým můstkem k dokonalosti. :) Dík

Karl0s
16-06-11, 12:20
Jagy , error not 404, atd atd.. na zkoušku by se to zavést mělo.
poznámka: Camp meter by se měl resetovat po každé smrti, když nešla kotelna tak jsem byl na jednom nejmenovaném všem známém a dokola omýlaném portálu a tam se camp meter neresetoval ani po smrti. Nepředpokládám že si od nich cokoliv kotel vezme, jen aby to bylo upravené správně ještě předtím, než se to zavede.

*Don /Km Crew/ Balfas*
16-06-11, 18:37
Jagy , error not 404, atd atd.. .

Jagy, to je profesionální kemper, ten by se tím mohl živit :D :D

Karl0s
17-06-11, 10:21
no pravda, koukni se na ten obrázek.. 47k fragů z kempu, by mě jeblo z toho
http://csko.cz/stats/sig.php?player_id=237855&background=random (http://csko.cz/stats/hlstats.php?mode=playerinfo&player=237855)

Kotel
17-06-11, 11:46
Antikempr uz tam je. Pri kempu delsim 20 sekund zcerna obraz. Nevyhoda pro hrace s awp, ze budou muset porad behat, ale mozna bych dal awp vyjimku.

Karl0s
17-06-11, 12:19
za chvilu pudu hrát a podám správu

*Don /Km Crew/ Balfas*
17-06-11, 16:10
Ahem, otestuji až v pondělí, s tím awp by to mohl být problém, protože občas je několik cílů na dostřel bez nutnosti pohybu a 20s uběhne jako voda.

Kotel
17-06-11, 16:14
To by slo vyresit tim, ze kdyz bude mit nekdo awp a da kill, tak mu to resetne antikemp. Ale aby pak nekempili s awp ve tme.

*Don /Km Crew/ Balfas*
17-06-11, 16:16
Ok, bomba, v pondělí ti k tomu řeknu víc. Děkuji pane domácí.

*Don /Km Crew/ Balfas*
20-06-11, 14:13
Camp meter je naprosto v pohodě! S awp bez problémů.

MARTiii
20-06-11, 15:04
Camp meter je naprosto v pohodě! S awp bez problémů.

tak pro zkusenyho cloveka je to uplne v klidu ale noob bude mit obcas zatmeni

72 Virgins
19-07-11, 19:02
No tak už kamp metr neni v pohodě, dneska se jaksi zbláznil. Na dm je kamp meter uplně k ničemu ne jako na klassiku kdy se musí čekat než někdo položí nebo když prostě někdo kempí na spawnu. U DM prostě kdo kempí na spawnu nikoho nezabije nebo zabije, ale ten dotyčnej už o něm podruhý ví a stejně co sleduju nikdo za bednama nekempí.
Ted se musí změnit název pro DM na Hit and Run, jinak vás campmeter dostane. Musíte běhat jak šílení i když to třebas situace vůbec nevyžaduje a běhá kolem vás spousta nepřátel, tak místo toho abyste se věnovali jim běháte aby vás neoslepil camp meter.

Camp meter na DM naprostej nesmysl... ted je podle camp metru kemp i to, že stojíte uprostřed náměstí a sundaváte jednoho protivníka za druhym... logiku v tom nehledejte, žádná tu není. Camp meter tak jak je nastavenej ted, kdy za pár vteřin máte 100% je nesmysl největší.

Nastíním situaci která se mi dneska dvakrát stala +- podobně. Doběhnu na místo a zrovna to tam naši vyčistlili tak se rozhlížím po soupeři a nic (už mám 25%) najednou vyběhnou 3 protihráči, sundám jednoho 35%, pak minu (45%) a sundám dalšího (60%) třetí se schová a čekám než vyleze abych ho sundal a 80% začne to blikat tak se musím rozběhnout v tom vybíhá další protivník zastavím se a už jsem slepej. A to jsem nekempil za žádnou bednou nic bylo do uprostřed dlouhý na dustu2.

Tak jak byl campmeter dřív tak to bylo ok, ted to lítá dvojnásobnou rychlostí prostě masakr.

gjnk.
28-07-11, 20:18
Byl bych rád, kdybys tam Kotle ten campmeter znovu hodil...protože to co tam předváděl Damianko...na nuke celých 20 minut v kuse zalezlý na CT spawnu a nic když ho náhodou někdo zabil, tak za pár vteřin se tam doplazil zas. Serou mě i soundeři, proto jsem uvítal když zmiznul ten radar. I když je pravda, že jsem s tím měl taky trochu problémy. Ale tohle sezení na jednom místě celou mapu je k poškození nervů.

Kotel
28-07-11, 20:42
Co bylo s radarem?

gjnk.
28-07-11, 21:03
Je to pár týdnů zpátky co prostě na DM zmizel :D teď už tam bohužel zase je :)

Kotel
28-07-11, 21:15
Na radaru se snad enemy neukazuje.

gjnk.
28-07-11, 22:25
To ne, ale když sounder slyší dupot, tak ví, zda-li je od enemy nebo od teammate..ale na to kašlat, tolik sounderů tu díky bohu neběhá. Ale doufám, že ten campmeter zkusíš opět zavézt :)

72 Virgins
07-08-11, 18:26
Byl bych rád, kdybys tam Kotle ten campmeter znovu hodil...protože to co tam předváděl Damianko...na nuke celých 20 minut v kuse zalezlý na CT spawnu a nic když ho náhodou někdo zabil, tak za pár vteřin se tam doplazil zas. Serou mě i soundeři, proto jsem uvítal když zmiznul ten radar. I když je pravda, že jsem s tím měl taky trochu problémy. Ale tohle sezení na jednom místě celou mapu je k poškození nervů.
Tak proč tam lezeš, když víš že tam je? :) Vy nazýváte campem všechno.. i když člověk stojí na dlouhý, nepřítel se může narodit před ním za ním vedle něj může ho zabít zprava zleva zepředu zezadu a pro vás to je pořád camp. Jak má člověk za sebou zeď je to camp a hotovo. Damianko nemá žádný úžasný výsledky aby se podle toho dalo soudit, že to je dobrá taktika. Spíš špatná, když soupeř přesně ví, kde tě hledat.

Kotel
08-08-11, 08:34
To ne, ale když sounder slyší dupot, tak ví, zda-li je od enemy nebo od teammate..ale na to kašlat, tolik sounderů tu díky bohu neběhá.
To je zaklad skillu.

Charon35
29-12-11, 01:41
Balfas ,že to práve ty hovoríš. NS srabík ,ktorý sa na dust4ever zakempí nad T spawn. CampMeter je chujovina.. nezavádzať podľa mňa :)

Otvoriť bezmála rok staré vlákno nejakým nezmyselným "útokom", to už je teda pecka.

ZEUS
29-12-11, 01:43
Lock.

Smile
29-12-11, 01:49
Balfas ,že to práve ty hovoríš. NS srabík ,ktorý sa na dust4ever zakempí nad T spawn. CampMeter je chujovina.. nezavádzať podľa mňa :)

Cheater někomu říká ns srabík...+1 Radši popros mámu o novej steam a požádej o práva, zase..