PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o přidaní nových map



Leo
14-07-16, 22:19
Zdravím,

Chtěl bych vás požádat o přídaní nových map na server Schovka. Jakožto nejaktivnější hráč sleduju stále se opakující stereotypní hru a myslím, že přidaní nových map serveru nijak neublíží, ba naopak.

Doufám, že se záležitost vyřidí co nejrychleji ikdyž vím, že server schovka není příliš populární.

Vzhledem na velikost a rozmanitost jsem si dovolil vybrat nejvhodnější mapy k přidaní.

cs_militia, cs_siege, de_aztec2, de_burscheid, de_celtic, de_change_inferno, de_clan3_heat, de_eldorado, de_grec, de_prodigy, de_village

Pokud by šlo přidat alespoň některé byli bychom velmi rádi a jestli víte i o jiných vhodných mapách, které jsem nezmínil tím lépe. Co se skinů věcí z nových map týče, myslím, že by byli vhodné k přidaní, ovšem nejsou nutností.

Děkuji předem za kladné vyřízení věci :)

Revenge
15-07-16, 02:27
Já jsem PRO

Hauss
15-07-16, 11:38
No tak ja souhlasím.Je potřeba přidat nové mapy kord na schovku :) tam už každej ví kde je kdo schovanej takže tak. :doge:

Leo
15-07-16, 12:57
Jsem rád, že je nás víc takových :) a jsem rád, že to tady vůbec někdo čte :D

Leo
15-07-16, 15:19
Mapy, které jsem navrhoval nahoře jsou jen z těch které mám uložené v PC (tzn. že jsem je hrál). Chtěl bych do výběru přidat tento druhý seznam jenž jsem pečlivě zredukoval na tyto nejlépe vyhovující.

cs_camouflage, cs_rhs22, cs_office32, cs_paris, cs_assault_2006, cs_italy32, cs_italy2, cs_italy2_storm, cs_station, cs_citidel_final, cs_zoption, cs_thailand, cs_hive, cs_gmex, cs_estate2k_b2, cs_beersel, cs_citymall, cs_officehazirnet, cs_newmansion, cs_shithouse, cs_sprouts, cs_bikini, cs_subterror, cs_wademix, cs_rourne

Leo
18-07-16, 19:34
Nechtěl bych aby se to tady rešilo měsic nebo týden a pak nic.. stojím si za svým, že přidání nových map by měla být priorita. Víte kdo to má na starost? .. nebo jen Kotel?

Leo
12-08-16, 00:25
Prosím, bude se už něco dít? .. alespoň odpověď, děkuju :)

Latins
19-08-16, 15:51
Když navrhneš nějaké mapy, které by tomu vyhovovali, tak ulehčíš práci a přispěješ tomu, že by se o tom mohlo začít bavit :)

Ano, není to moje sekce, ale byl jsem natolik hodný a odpověděl jsem ti :D

Leo
22-08-16, 12:09
Když navrhneš nějaké mapy, které by tomu vyhovovali, tak ulehčíš práci a přispěješ tomu, že by se o tom mohlo začít bavit :)

Ano, není to moje sekce, ale byl jsem natolik hodný a odpověděl jsem ti :D

Pokud sis všiml mého hned prvního příspěvku, viděl by jsi seznam map, který jsem vybral :) později jsem seznam rozšířil o další mapy v dalším příspěvku :)

Baxo15
22-08-16, 14:50
nové mapy by sa tam hodili no.. som pro..

valentino
22-08-16, 15:38
pro

Leo
27-01-17, 16:11
dám si 5 měsíců pauzu a stále se nic neděje -.- .. bude se s tím vůbec něco dělat?

Kotlys
27-01-17, 20:43
predhod to kotlovi ,posli mu tento thread je tu casto online treba s tim neco podnikne

jinak pro sem tam jsem si to zahral a vetsinou byla mapa westwood.

Leo
01-02-17, 19:57
psali jsme si o tom s Kotlem před 5 měsíci :) asi zapoměl :)

Kotlys
02-02-17, 14:57
napiš mu do chatu jak bude online ,mě odepsal vždycky. Ale práce je práce.

ivcosan
11-02-17, 13:06
Tiez som za. Stale sa tam opakuju tie iste mapy, co zacne byt po case dost nuda. Inac dobry server, jeden z velmi mala prop hunt serverov. Nove mapy by velmi pomohli.

Burak1
12-02-17, 13:20
OK. Něco se vybere a přidá.

Burak1
25-02-17, 20:51
Přidané mapy:
de_polo
cs_havana
de_eldorado
de_change_inferno
de_celtic
cs_italy2