PDA

Zobrazit normální verzi : Player (jiny hrac) --> [ANTICHEAT]



VojBer
15-07-16, 13:36
Vypis z konzole:



[ KOTELNA HRAC AUTORIZOVAN ]
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 187351)
[AMXBANS] Mas 26 tydnu, 3 dnu, 19 hodin, 45 minut a 14 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] autoid: '713'
[AMXBANS] Duvod banu: ' xHack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): < Player >
[AMXBANS] Tvuj nick: VojBer
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(0): VALVE_0:0:600122452
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1117297213
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(0): 193.179.111.202
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 86.49.179.11
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < [ANTICHEAT] >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Bhop (bhop_avantura)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================





Poznamka:






Muzete mi prosim vysvetli proc jsem zase dostal neopravneny ban????? Pise mi to, ze zabanovali nick Player... Muj nick je VojBer... Prosimn Vas vyreste to, prestava me to bavit.
Diky VojBer.

_Koker_
15-07-16, 13:41
Vítejte na herním portálu csko.cz,
děkujeme Vám za podání žádosti o zrušení banu. Tento ban však nebyl udělen Vám. Mrzí nás, že se nemůžete připojit na naše herní servery, přestože jste se nijak neprovinil/a. Váš poskytovatel internetu pravděpodobně sdílí IP adresu s více uživateli, a proto se blokace (ban) dotkla i Vás.
Řešením této situace je stažení nové verze herního klienta, kterou si můžete stáhnout zde (http://csko.cz/ke-stazeni). S touto verzí klienta se okamžitě připojíte, aniž by byly brány v potaz cizí bany na stejnou IP adresu.

hofy
16-07-16, 03:53
Ahoj,
teď se připojíš. Omlouváme se za nesprávný ban, došlo k chybě v identifikaci zabanovaného hráče, a proto se blokace dotkla více hráčů, kteří s banem nemají nic společného.