PDA

Zobrazit normální verzi : Neoprávnený ban



Amadeus_SvK
17-07-16, 13:13
Dobrý deň

Dnes som sa chcel pripojiř na Váš server Basebuilder +XP. Pripojil som sa a ukázalo mi že mám ban... Ked som si pozrel konzolu bolo tam neznáme meno < Kwaszek > PL < > ktoré som nikdy nepoužíval. Ked som čítal ďalej tak tam boli dalšie informácie o bane. Bol som zabanovaný permamentne za Wall Hack na servery Dust2 Only 2 a pri tom som na vašom hernom portále tento server nenavštívil asi nikdy. Ked som sa na stránke pozrel na dátum zabanovania tejto IP adresi je tam dátum 05-03-2016 o 20:31 hod adminom Antikotocerepapinovikovicovska. Následne som si pozrel info o zabanovanom hráčovi ktorý ma ani neviem ako presne tú istú IP adresu ako ja. Prosím o okamžitý unban za vec ktorú som ja nespáchal ale bol mi krivo udelený BAN !

S pozdravom Amadeus_SvK
Foto by som pridal ale keďže sú príliš veľké je možné ich odoslař iba pomocou e-mailu

Koprakek
17-07-16, 13:19
Dodej prosím aspoň výpis z konzole.

Amadeus_SvK
17-07-16, 13:32
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 174802)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] autoid: neni
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): < Kwaszek > PL < >
[AMXBANS] Tvuj nick: Amadeus_SvK <----- You Tube! :)
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(0): VALVE_0:0:480142320
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1368491572
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 185.42.6.11
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 185.42.6.11
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Antikotocerepapinovikovicovska >
[AMXBANS] Server: csko.cz | dust2 only 2 (de_dust2)
[AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen se steam cs.
[AMXBANS] =================================
Mám aj foto ale je bohuzial prilis velka

Koprakek
17-07-16, 13:34
http://icons.iconarchive.com/icons/dryicons/aesthetica-2/128/warning-icon.png
Máte ban, přestože jste neporušili pravidla? Řešení!

Pokud se nemůžete připojit kvůli banu jiného hráče (sdílená IP), stáhněte si novou verzi hry (říjen 2015) (http://csko.cz/ke-stazeni), se kterou se ihned připojíte. Nemusíte ani žádat o unban.

V případě neúspěchu pokračujte v podání žádosti o unban, podíváme se na příčinu.

Amadeus_SvK
17-07-16, 13:45
Aké budu následky toho ked si stiahnem znovu Hru CS 1.6 ?

Koprakek
17-07-16, 14:13
Aké budu následky toho ked si stiahnem znovu Hru CS 1.6 ?

Budeš moc hrát nadále, jako bys ban neměl.

Amadeus_SvK
17-07-16, 14:23
Ja hrám Basebuilder a chcem vediet či by sa mi vymazali všetky peniaze zbrane atd

Koprakek
17-07-16, 14:43
Ja hrám Basebuilder a chcem vediet či by sa mi vymazali všetky peniaze zbrane atd

Všechno bude jako kdysi, jen tvé nastavení hry bude jiné, ale to je drobnost. Peníze a zbraně ti zůstanou.