PDA

Zobrazit normální verzi : [ čekání na admina ] Kuchtik --> Byznis



MiniHideN
17-07-16, 14:14
Vypis z konzole:


[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 190314)
[AMXBANS] Mas 23 hodin, 38 minut a 25 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] autoid: neni
[AMXBANS] Duvod banu: 'radenie polohy'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): < Kuchtik >
[AMXBANS] Tvuj nick: Kuchtik
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:1901267449
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1901267449
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 93.99.200.141
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 93.99.200.141
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < SCARFACE >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Jailbreak 7 mini (jb_snow)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ===============================




Poznamka:




Zdravim, chtel bych zkusit pozadat o UNBAN :) Dostal jsem ban za prozrazovani polohy, ano jsem si toho vedom, prozradil jsem 1 CT kvuli tomu, ze v tu dobu jsem mel rage, ze si vzal simona po prve za nejmin 10 kol a hned dal prestrelku, v tu dobu jsem chytl rage a prozradil jsem ho. Timto chci pozadat o UNBAN. Chtel bych si zahrat na vasich serverech, protoze me nejde ani rozjet STEAM, abych si zahral aspon CS:GO.

Dekuji za pochopeni

A když se podívám do ban-listu, tak za prozrazení polohy dal admin jednomu hráči pouze 1 hodinu, tak proč já musím mít 1 den ? :) děkuji

Koprakek
17-07-16, 20:57
+ http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=190382

MiniHideN
17-07-16, 21:22
No a ? To na tom nic nemění, prostě si chci zahrát a nebudu čekat na admina rok, než se vyjádří. Např. koukni do banlistu, že PEGY dostal za prozrazení 1 hodinu ... a já 1 den ... Hmm ? Tak tomu se říká spravedlnost ?

Tak vidím, že asi další odpovědi se nedočkám. Aspoň vidím, jaká je tu (ne)schopnost adminů a komunikace. Jednomu hráči dá BAN za prozrazování polohy na 60 minut a mě dá ban na 1 den. Pak si přijde admin ( po ,,roce" ), dočkám se konečně odpovědi a v té odpovědi si stejně admin napíše své ...

hofy
17-07-16, 22:57
V pravidlech je zákaz prozrazování polohy jasně vyznačen včetně způsob trestu (ban). Proč jsi na to nebral zřetel?
Délka banu je individuální a závisí i třeba na historii banů, která je u tebe zřetelná a měl by tedy být předpoklad pro to, že pravidla již ovládáš.

MiniHideN
17-07-16, 23:05
Jaká historie banů ?? Že tam mám ban při doplňování při modu, kdy jsem teprve začínal a nechápal to ještě a jeden ban za demenci. Navíc jsem nebyl ještě natolik líný a podíval jsem se, kolik toho PEGY má v historii banů. Má tam minimálně 3x víc než mám já a má to jen na jednu hodinu a já na den. Tak teď vysvětluj. Prozraď mi další tvoje moudra.