PDA

Zobrazit normální verzi : Důležité: [ čekání na admina ] Scallywag --> k1x



Scallywag
18-07-16, 16:38
Detaily banu detaily
Hráč Scallywag !
Typ banu IP adresa
SteamID VALVE_0:0:190767471
IP adresa 109.81.208.188
Udělen 18-07-2016 - 16:05
Délka BANu 480 minut
Vyprší 19-07-2016 - 00:05 (0 měsíců 0 týdnů 0 dní 7 hodin 29 minut ještě zbývá )
Důvod bez na TS
BAN dal Admin k1x (k1x)
BAN dal Server csko.cz | dust2 only (de_dust2)
Předchozí bany 0

Chápu že někdo příjde z práce a asi má trochu pocuchaný nervy asi tak stejně jako dneska K1x, ale jako za to, že ve hře prohlaásím, že jsem si vzal kamaradovu m4 a kamrád mi rekne hodně stesti a oba dostaneme ban na 8 hodin, to mi opravdu normalní nepříjde :) jestli mi dáš unban nebo ne je mi to jedno 8 hodin se přežít dá, ale pro příště si sáhni do svědomí za co vubec banuješ. Své komplexy bych řešil někde jinde a né ve hře na hráčích co si chtěj zahrát, Čus

k1x
18-07-16, 18:54
ahoj..nemam ziadne komplexy a nebol som vobec nervozny:)...2x som ta upozornil aby si sa s tvojim kamosom isli vypravat na TS a nie na pube, aby kazdy pocuval "co ste dnes robili, atd..""
Na to mate TS, ventrilo, skype...Ano chapem, ze si ta mozem dat ako "mute" ale co ostatni hraci?...podaktori si nevedia nastavit ani mys v options a nie este aby vedeli ako sa dava mute na hraca.
Troska popremyslaj za co si dostal ban a spomen si co si mi vravel :)
PS: 8 hodin nic neznamena a za toto sa neziada o UB

Scallywag
18-07-16, 20:31
ahoj..nemam ziadne komplexy a nebol som vobec nervozny:)...2x som ta upozornil aby si sa s tvojim kamosom isli vypravat na TS a nie na pube, aby kazdy pocuval "co ste dnes robili, atd..""
Na to mate TS, ventrilo, skype...Ano chapem, ze si ta mozem dat ako "mute" ale co ostatni hraci?...podaktori si nevedia nastavit ani mys v options a nie este aby vedeli ako sa dava mute na hraca.
Troska popremyslaj za co si dostal ban a spomen si co si mi vravel :)
PS: 8 hodin nic neznamena a za toto sa neziada o UB

Tak si aspon šáhni do svědomí za co mi dáváš ban na 8 hodin za to, že jsi napsal 'od toho mate ts, a já ti na to rekl ''ze teamspeak nemam'' a dal jsi mi ban na 8 hodin, to si myslim, že není uplně normální trest :) stačila by hodka aby si clovek uvědomil, že to nemá dělat :) Dík čus

ZEUS
19-07-16, 10:51
Stačí zajít do chatlogu, zašel bych se mrknout, ale jsem v práci a navíc na mobilu.