PDA

Zobrazit normální verzi : [ situácia k posúdeniu ] JB no mic



Fast212
19-07-16, 16:12
Meno: Player

SID: STEAM_0:0:89745658 185.21.223.9

Demo: http://leteckaposta.cz/944501827

keby nieco aj druhe demo: http://leteckaposta.cz/158544665

E: Diky

Koprakek
19-07-16, 16:33
Mikrofon má.

Fast212
19-07-16, 16:35
Tak v tom pripade by som rad zmenil na ban 3 dni, Dovod: nebranie simona

teecko
19-07-16, 17:20
Nojo dáváš sem už každou "blbost" :D
Proč bych si Bral hned to kolo simona ? jen proto že mi to nakážeš ? si chceš hrát na admina ? :DD
Jak jsem koukal Janci simonoval rád .. neslyšel jsem že by říkal vem si simona nebo něco podobného ( ono celkově ho nešlo slyšet moc )
No tak mi dejte ten ban na ty 3 dny, mě je to celkem jedno, mě to nezabije :D Hlavně, aby byl spokojený tady fastik co hlasí blbosti :D

Fast212
20-07-16, 16:25
takze... moj nazor: 1. nemusel si si ho brat kazde kolo aj ked som videl ze si ho on bral stale urcite si mal vela prilezitosti aby si si ho vzal... co si hovoril ze si si ho nemohol zobrat... 2. za celu mapu ked sme zabili janciho si si ho znova nezobral, ani si neprehovoril, nedal prikazi. A a to ze tu napises tuto sracku ze sem davam blbosti a ze kludne by ti ten ban dat nemuseli sa hras na dakeho chudacika? ban ti patrí. ale aj tak by som rad videl ze uz nejaky admin koná.

teecko
20-07-16, 18:55
ze kludne by ti ten ban dat nemuseli sa hras na dakeho chudacika?
TY BY SES MĚL NAUČIT ČÍST A POROZUMĚT TEXTU .. TO BY TI NEUŠKODILO. :D
+ ANO KDYŽ JSTE HO ZABILI, TAK JSTE POTÉ ZABILI I MĚ (bohužel můj super skill selhal no :()
No co.. Počkám si, až někdo napíše zase něco hezkýho a pak to budu komentovat xD

PS : PRO FASTIKA TO BUDE VELKÝM, AŤ NA TO VIDÍ. :D

Fast212
20-07-16, 19:50
TY BY SES MĚL NAUČIT ČÍST A POROZUMĚT TEXTU .. TO BY TI NEUŠKODILO. :D



Prave ze ja tomu rozumiem ako ty na to ides... ale to uz je jedno pis si co chces uprimne ta mam v pi*i... ja si len pockam na admina ktori sa k tomu vyjadri

teecko
20-07-16, 20:06
KDYŽ MĚ MÁŠ V P*** TAK NEODPOVÍDEJ :D POČKEJ SI NA ADMINA JAK PIŠEŠ A NEPIŠ BLBOSTI :D

PS : JDU NA TO TAK, JAK TO UMÍM :new_russian: :new_russian: :new_russian:

Britny
21-07-16, 00:07
Simona by si měl brát každý, to je sice pravda. Proto taky jsou u CT, nemůže stále simonovat jeden hráč a ještě s tak nekvalitním mikrákem, to je prostě nuda, ale zase tak hrozné bych to neviděla, aby za to okamžitě měl dostat ban. Ber to jako upozornění třeba, že každý by měl mít napsanáno /ct .. ale nebanovala bych to.

teecko
21-07-16, 11:53
Ale ted si Fasta zklamala. to neni správné :( :D
a jen pro úplnost, kopr tam přišel ( až po tom demu .. ) mik jsem měl, řekl mi at si vezmu simona tak jsem si ho vzal a byl klid ( snad ) xD :D

Koprakek
22-07-16, 23:14
Jak psal teecko, tak jsem ho upozornil, poté už se problém nevyskytl.