PDA

Zobrazit normální verzi : Reset BB? Mohol by? By Jumbex



JUMBEX
20-07-16, 18:05
Zdravím, chcel by som navrhnúť reset BaseBuilder serverov, už veľ ľudí hraje na BB serveroch, väčšina je skoro full, nováčikovia sa nad tým rozčuľujú že hneď ich dávajú, lebo sú lepší ako oni (Statami) . Niekto už má full, veľa "fullerov" hraje na BB, reset statov by prospel každému BB hráčovi, aj tí nováčikovia by boli rovnaký ako iní, a nerozčuľovali by sa nad hrou, v tejto dobe na BB je ťažké prežiť keď niekto nemá FULL CT, preto by som chcel navrhnúť reset statov, ďakujem za pochopenie. :happy: :drool:

PS: Prepáčte keď tam sú chyby, písal som to na mobile. :drool:

Siwy
20-07-16, 18:08
Toto sa tu už riešilo tak strašne moc od minulého resetu. Cca od začiatku tohto roku.
Veľa hráčov ktorý sú už full, tak sa zhodli že to už je nuda a že by chceli.
A oveľa viac hráčov sa zhodli na tom, že cca 10-15hráčov je full. Čo je asi 20% BB Komunity. Možno aj viac.
Takže keď chceš odznova začať, tak napíš Kotlovi aby ti resetol staty. Do 2 dní to máš. Možno aj menej + Prečo by mal byť globálny reset keď veľa hráčov to zvláda úplne v pohodičke

viz. http://csko.cz/forum/showthread.php?49799-Reset&p=411086#post411086


#E: Navrhujem nejakú anketu aby sa rozhodlo.

Samco
20-07-16, 18:10
http://csko.cz/forum/showthread.php?49799-Reset atď.

JUMBEX
20-07-16, 18:11
Keď si niekto sám dá resetnúť staty, bude to nuda... Ostatní budú full a nemá to cenu, ale s tou anketou súhlasim, možno tak bude, ďakujem za názor.

Paulie
20-07-16, 18:15
Já si myslím, že je to dobrý nápad může to nalákat více lidí na BB a o tomto threadu (http://csko.cz/forum/showthread.php?49799-Reset) už víme a tam jsem se vyjadřoval takže bych také uvítal anketu, abychom měli přehled o tom kolik lidí to chce.

Kotel
20-07-16, 20:39
Už zas?

Siwy
20-07-16, 20:48
Navrhujem teda tú anketu.
Keď tak ju navrhujem od dňa kedy bude založená a do 5 dní čo bude založená sa zatvorí.

Kotel
20-07-16, 20:55
Tak anketa ani byt nemusi, protoze situace se nejak resit musi. Po resete by tedy chtelo jeste zmensit rozdily mezi naexpenymi hraci.

Paulie
20-07-16, 21:34
Po resete by tedy chtelo jeste zmensit rozdily mezi naexpenymi hraci.

Jak to myslíš?
- Já to nepochopil :D

Siwy
20-07-16, 21:38
Jak to myslíš?
- Já to nepochopil :D



Bodovací systém.

Kotel
20-07-16, 21:44
Aha.

Paulie
20-07-16, 22:22
Siwy, to zrovna chápu. No neřeš..

JUMBEX
21-07-16, 21:34
Tá anketa je dobrý nápad, určite by sa spraviť mala, teda ak "pán" Kotel sa rozhodne reset spraviť, ako to portálu vyhovuje.

MartyEE
21-07-16, 22:29
pomaly reset kazdy mesiac dobra sracka chlapci

Siwy
22-07-16, 11:17
pomaly reset kazdy mesiac dobra sracka chlapci

Niektorý hráči o to už fakt stoja. :)

JUMBEX
22-07-16, 13:04
Nie niektorý, ale väčšina, už len čakáme na odpoveď , ale tu anketu by sme potrebovali . :)

Paulie
22-07-16, 14:12
Jsi majitelem tohoto threadu tak tu dej anketu. Ať se nemusí dělat další thread.

Troppe
22-07-16, 15:18
Většina lidí je proti resetu,ještě se bude nějakou dobu čekat. Ptal jsem se pár lidí na Serveru.

Samco
22-07-16, 18:23
Zober si koľko hráčov, čo majú už viac XP nechce reset a nevyjadria sa do ankety, lebo ani nevedia, že nejaké fórum existuje.

Baxo15
22-07-16, 18:38
už sa to tu riešilo.. pochybujem,že ten reset na bb bude. Ale bol by som pro reset už no..

Qwix
22-07-16, 19:25
Taktiež som proti resetu, ešte tam nebehá také kvantum fulliek, aby bol nutný reset.

Siwy
22-07-16, 21:06
S kotlom som si o tom pokecal. A povedal že urobiť reset je maličkosť.
No zase sa tým prevrhli špekulácie že či nám to odláka nejakých hráčov alebo nie.
Reset bude = Odlákame tým ľudí ktorý na tom pracovali dlho
Reset nebude = Full server niekedy bude, no veĺa hráčov si nezahrá.

MartyEE
22-07-16, 21:36
co tomu stale nechapete? Dobri hraci budu furt skvor naexpeni a ostatnym to pojde furt pomalsie a zase repete... este si pockajte na reset boyzz fakt len male percento ludi je fullec teraz. Lepsi hraci budu behom 3 mesiacov a nemaju co robit.. ostatny zase dlhsie (ci uz preto, ze niekto nehra cely den alebo mu to az tak nejde)... aj minule ked bol reset som mal velke staty a dost ma to nasralo ked bol reset a fakt nebol nejak extremne davno. (Keby mam mysliet na seba dajte kludne reset, ale rip ostatny)

Siwy
22-07-16, 22:06
co tomu stale nechapete? Dobri hraci budu furt skvor naexpeni a ostatnym to pojde furt pomalsie a zase repete... este si pockajte na reset boyzz fakt len male percento ludi je fullec teraz. Lepsi hraci budu behom 3 mesiacov a nemaju co robit.. ostatny zase dlhsie (ci uz preto, ze niekto nehra cely den alebo mu to az tak nejde)... aj minule ked bol reset som mal velke staty a dost ma to nasralo ked bol reset a fakt nebol nejak extremne davno. (Keby mam mysliet na seba dajte kludne reset, ale rip ostatny)

Ale tu nejde o kvality hráčov. Tu ide o to, Že keď sa na hráča ktorý nemá skoro nič uvalí zombie Ktorý ma 13,5kHP tak nemá šancu na prežitie. O to tu ide. A keď neprežije tak nebudú body.

MartyEE
22-07-16, 22:22
ked das reset ty dmnt tak stale sa niekto vylepsi a niekto proste nie chapes??? ?? Za par mesiacov bude tato komedia zase... proste su dva druhy hracov .. dobri hraci a priemer.. takze tu ide o kvality... niekde sa tu pisalo o vypnuti statov na jednom serveri ... toto resetovanie nehovorim, ze nie je zly napad ale davat ho velmi casto neni tiez najlepsie

Samco
22-07-16, 22:29
Ale tu nejde o kvality hráčov. Tu ide o to, Že keď sa na hráča ktorý nemá skoro nič uvalí zombie Ktorý ma 13,5kHP tak nemá šancu na prežitie. O to tu ide. A keď neprežije tak nebudú body.

Keď bude naraz na serveroch napojených 10 hráčov s 13,5k HP tak potom sa to môže riešiť ďalej.

Siwy
22-07-16, 22:31
Netreba naraz.
Stačia 2. Všetko tam vypráskajú.

Samco
22-07-16, 23:04
Zabudlo sa na variantu, ktorú navrhoval aj Kotel. Jeden zo serverov by mohol byť bez XP, kde by mohli hrať hlavne nováčikovia a tí, ktorí sa chcú naučiť stavať.

Qwix
22-07-16, 23:32
Zabudlo sa na variantu, ktorú navrhoval aj Kotel. Jeden zo serverov by mohol byť bez XP, kde by mohli hrať hlavne nováčikovia a tí, ktorí sa chcú naučiť stavať.

Konieckoncov nováčikovia môžu využiť funkciu free rezervácie servera, a tam môžu trénovať, inak s tvojím názorom súhlasím.

JUMBEX
23-07-16, 08:36
Pravda no, tak buď by mohol byť reset, alebo by sa vytvoril alebo by sa spravilo z jedného bb iba No XP, aby to bolo ľahšie, bolo by to na spôsob verzie 8.1 , že sa kupujú itemy ako Extra DMG, recoil atd... Podľa mňa by to malo takto byť, a keďže tam nebudú XP, tak by sa mohli pridať aj ranky a top 15.

Siwy
23-07-16, 09:15
To už trošku odbáčas od témy keď spomínaš ranky a top15.

Samco
23-07-16, 10:24
Konieckoncov nováčikovia môžu využiť funkciu free rezervácie servera, a tam môžu trénovať, inak s tvojím názorom súhlasím.

Na rezervoch majú neobmedzený čas a hrá sa len za CT. V prípade servera bez XP by boli aj ZM aj CT a stavanie by bolo na čas.