PDA

Zobrazit normální verzi : DominoSVK



DominoSVK
22-07-16, 01:36
Vypis z konzole:


http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=184457
tu mate vsetko potrebne takze prosim unban dik :D





Poznamka:

Bugy
22-07-16, 02:01
http://csko.cz/forum/showthread.php?48619-permamentny-ban-na-steam-id-a-ip
Zbytečný ban...

mirecc
22-07-16, 11:14
nechal by som mu ho ešte týźdeň, za to že o ten ban žiadal

nikiii
22-07-16, 11:16
Kľudne som za unban, ak si už konečne opravil tie nehorázne lagy :D

DominoSVK
22-07-16, 11:36
Nikoleta aj to bol dovod preco som chodil na ine servery snazil som sa ich napravit :D mirecc to ze som si ziadal o ban to je len na mne nie na vas adminov ja som si ho ziadal z urcitych dovodov nie koly tomu ze som cheatoval a bugy nieje to zbytocny ban ako som pisal mireccovy tak ten ban mal svoj dovod

E1 - a Nikoleta uz aspon nemam ping 4000 :D takto ti to poviem :D

E2 - mirecc no a co ze som si o neho ziadal koly tomu este tyzden mam byt zabanovany? to by bol trosku fail od admina idea si myslim pretoze kedze som necheatoval ale je to vlastna ziadost tak to admin musi odbanovat ked si poziadam o unban to iste som urobil aj s adminom pikii na servere knife a odbanoval ma hned nie o tyzden cize premyslaj co hovoris

DominoSVK
22-07-16, 11:49
a mam tu hraca ktory dostal bany a ani o tom nevedel

jeho ip : 93.99.42.4

a tu su "jeho" bany a toho cloveka poznam on csko nehral dlho cize tie bany su uplny nezmysel a on nikdy necheatoval to je jasne a on ma uplne ine meno na csku ako je toto a tyto admini urcite budu vediet na akých serveroch " hral " je to urcite zdielanou ip adresou -
Máte ban na tomto portálu !
Datum Hráč Admin Důvod Délka
26-06-2016 - 14:57 XxX_MlGscrub97_XxX ^SeaBi WH + AB by (wijo) Trvalý
26-06-2016 - 14:57 XxX_MlGscrub96_XxX ^SeaBi WH + AB by (wijo) Trvalý
16-03-2016 - 22:10 Samuel :_Koprakek_: Speedhack Trvalý
29-12-2015 - 21:42 Deagle Master skrrrrrrrrr Wallhack Trvalý

E1 - dnes sa po dlhom case chcel prihlasit na server a zistil ze ma ban

E2 - on sa vola takto GPS Elite-SVK | Marksman

mirecc
22-07-16, 12:37
E2 - mirecc no a co ze som si o neho ziadal koly tomu este tyzden mam byt zabanovany? to by bol trosku fail od admina idea si myslim pretoze kedze som necheatoval ale je to vlastna ziadost tak to admin musi odbanovat ked si poziadam o unban to iste som urobil aj s adminom pikii na servere knife a odbanoval ma hned nie o tyzden cize premyslaj co hovoris
treba si uvedomiť čo chceš, máš už svoj vek a nie že robíš raz to - raz to, tu nieje holubník že najskôr požiadaš o ban a ptm o unban, nabudúce si rozmysli čo budeš robiť lebo ej to fakt čudné

DominoSVK
22-07-16, 15:11
mirecc je to fakt cudne? co ti je na tom cudne ze som mal ping 4000 a lagoval som tak hrozne ze niekedy som sa ledva pohol a niekedy to vyzeralo ako keby som mal speedhack resp ako keby som sa portoval co ti je na tom cudne? a vravel som ze to je holubnik? chcel som si proste upravit lagy ktore som mal na iných serveroch ako je kotelna a keby som nemal ban tak by ma to lakalo ist na kotelna servery a nemal by som sancu si to opravit pretoze niektore deti (kidi) by sa stazovali ze preco s tymi lagmi nieco nerobim a pritom by som na tom pracoval a uz sa mi to raz stalo cize viem o com hovorim alebo by hovorili preco som dlho afk s tym mam tiez skusenosti cize nehovor mi o niecom co nevies ako to chodi takze len toko k tomu mirecc pytaj sa Nikolety ake som mal lagy ona ti to potvrdi a ked to nieje tvoj obor tak nemas sa do toho co starat neviem coho si admin ale fakt radsej sa nevyjadruj ja potrebujem ten ub od toho admina ktory mi to dal nie od teba cize nemusis sa k tomu uz dalej vyjadrovat diky

mirecc
22-07-16, 15:23
čo tak odištalovať csko? ak tebe nieje sprosté si ísť najskôr pre ban a ptm pre unban tak v pohode, ale ako píšeš , nejdem sa ti do toho starať, len som vyjadril názor a je to na banujúcom adminovi

DominoSVK
22-07-16, 15:30
presne tak nieje to na tebe a nieje to sproste ten ban som ziadal davnejsie len koly tomu aby som si upravil lagy

DominoSVK
22-07-16, 16:58
lock