PDA

Zobrazit normální verzi : Classic , pridanie mapy



Myszka
24-07-16, 00:55
Zdravim! Mal by som prosbu , alebo žiadosť o pridanie map "Cobblestone" "Assault" "de _forge" "Militia" alebo "Italy" na server Classic... mapy sa perfektne hodia a keďže je to hrávany server nebude veľká mapa ako cbble problém... Mapy som skladal , podla požiadaviek chatu na servery... S pozdravom myszka.

Hauss
25-07-16, 10:27
Tyto mapy jsou dostupné na oldschool... sám tam chodívám na moji oblíbenou office.Nevěřím že by se přidali na classic ale sám bych stím souhlasil.

Grakon2702
25-07-16, 11:48
Nemůžeš všechno staré hned řadit na oldschool. Assault, cbble, italy a militia jsou ještě dost hrané mapy.

Hauss
25-07-16, 12:23
Nemůžeš všechno staré hned řadit na oldschool. Assault, cbble, italy a militia jsou ještě dost hrané mapy.

Nařadím to na oldschool jen říkam že to na daném serveru je.A jen říkam že se tu pár takových dotazů bylo jestli se již zmíněné mapy nepřidají na server classic a pokaždý to nedopadlo.Sám bych byl rád kdyby na classicu byl assault nebo office atd..

Myszka
26-07-16, 00:36
Na oldschool servery čo som si všimol nebýva 10 na 10 hráčov... preto by som bol rád keby tieto mapy pribudli na classicu kde je plný server na dennom poriadku. Už bol návrh ako napríklad pridanie mapy "de_cpl_mill" a ta mapa bola aj pridaná...

Hauss
27-07-16, 10:37
Na oldschool servery čo som si všimol nebýva 10 na 10 hráčov... preto by som bol rád keby tieto mapy pribudli na classicu kde je plný server na dennom poriadku. Už bol návrh ako napríklad pridanie mapy "de_cpl_mill" a ta mapa bola aj pridaná...

Musíme počkat jestli se k tomu vyjádří někdo ze shora.

Kotel
30-07-16, 16:28
cbble nebo forge ano, italy, militia ne

Hauss
30-07-16, 16:42
cbble nebo forge ano, italy, militia ne

Aspon nějaké.Těch pár map co tam je je vážně málo :( a myslím že by to oživilo server kdyby jich bylo víc.Já jsem za office,siege,assault nebo 747 (i když tu asi ne moc lidí ji rádo nemá co jsem tak koukal ale mě baví :D ) ...

Edit: možná bych byl i za takový pecky jako je prodigy nebo airstrip ale to se na classic nehodí to je fakt oldschool...

Hauss
30-07-16, 20:46
Nebo co takhle havanu a cheateau ? Taky dost dobrý mapky.