PDA

Zobrazit normální verzi : Návrh



Technika
24-07-16, 11:26
Dobrý deň prajem chcel by som navrhnúť nové mapy na Zombie apokalypsu 1,2 :) určite by sa potešilo viac ľudí, hrám dosť dlho na tomto zm servery a hrajú sa tam stále tie isté mapy dookola, buďte taký dobrý a dajte tam nejaké nové mapky napr. assault a podobne :) Ďakujem :)

halelujah
30-07-16, 00:52
pracuje sa na tom :) ja osobne som uz zo zahranicnych serverov pozrel nejake mapy ale urcite aj ty daj nejaky navrh ak mas pomozes

killer-savage
30-07-16, 01:49
Ja by som dal na skušku hns mapy jako hnsbg_sunshades - ta je dost velka

Martinos
30-07-16, 06:55
Urcite tam dajte niektore mapy z furienu, napr dustyaztec je krasna mapa vhodna na APO

Qwix
31-07-16, 02:28
Ja by som dal na skušku hns mapy jako hnsbg_sunshades - ta je dost velka

Zas nemiešaj HnS mód so Zombie, to nedáva zmysel, aby zombíci nahaňali CTčka po rebríkoch. Samozrejme, ako názor ho akceptujem.
To je už na každom jednotlivcovi, že akým štýlom bude hrať.

killer-savage
31-07-16, 17:16
Zas nemiešaj HnS mód so Zombie, to nedáva zmysel, aby zombíci nahaňali CTčka po rebríkoch. Samozrejme, ako názor ho akceptujem.

Polka serveru mieša hns-parkour style za ct aj za zm tak preto hovorim na skúšku

Martinos
10-08-16, 13:32
Tak co ako to vyzera s novym map packom pre apokalypsu? Uz by som si fakt rad zahral na nejakych novych paradnych mapach :) Jo Kotle dufam, ze tam bude uz aj to spominane volne prechadzenie na pismene o com sme sa bavili. Uz sa toho neviem dockat.

killer-savage
13-08-16, 11:00
No sak konecne uz tam pridaj tie mapy jak pise hofy

Určitě by to chtělo de_rats2_2002, ta je snad i lepší než současná rats co tam je. ag_crossfire je taky super.

Qwix
13-08-16, 15:38
Momentálně dělám ve 2 pracích najednou, takže minimálně měsíc nebudu mít na nic čas. Vylepšit jsem chtěl plno věcí a nápadů mám taky dost, ale zatím bez šance.
Ber na to ohľad.

Kotel
13-08-16, 18:48
Jednu jsem pridal.

Martinos
14-08-16, 08:41
Tak nova mapa je len na APO 1, sice som ju este nehral, ale dakujem, no bol by som rad, keby sa tam pridala aspon este 1 nekemperska trebars de_dustyaztec z furienu. Jo a prosim nech su na oboch serveroch. Vopred diky moc.

killer-savage
22-09-16, 22:17
Ta mapa rats2_2002 neni na APO2 a tam sa najviac hra tak tam mozes pridat aj dalsie rats mapy http://gamebanana.com/maps/cats/5012

Samco
24-09-16, 22:18
Ta mapa rats2_2002 neni na APO2 a tam sa najviac hra tak tam mozes pridat aj dalsie rats mapy http://gamebanana.com/maps/cats/5012

Nejaké by sa mohli pridať a mohol by sa skúsiť experiment, že na ZM Apokalypse 2 by sa točili len rats mapy a na 1 iba klasické mapy.

^SeaBi
25-09-16, 09:27
Nejaké by sa mohli pridať a mohol by sa skúsiť experiment, že na ZM Apokalypse 2 by sa točili len rats mapy a na 1 iba klasické mapy.

To se mi taky líbí, pro.

Qwix
25-09-16, 15:59
Nejaké by sa mohli pridať a mohol by sa skúsiť experiment, že na ZM Apokalypse 2 by sa točili len rats mapy a na 1 iba klasické mapy.

To znie zajímavo, na skúšku by sa mohlo dať.

Martinos
25-09-16, 19:22
Nejaké by sa mohli pridať a mohol by sa skúsiť experiment, že na ZM Apokalypse 2 by sa točili len rats mapy a na 1 iba klasické mapy.

Tiez sa mi to paci, len prosim k tym klasickym pridajte zopar map z furienu, napr ten dustyaztec je pre APO ako stvoreny :) nech je tam takychto map trosku viac

Martinos
25-09-16, 19:31
Nejaké by sa mohli pridať a mohol by sa skúsiť experiment, že na ZM Apokalypse 2 by sa točili len rats mapy a na 1 iba klasické mapy.

Tiez sa mi to paci, len prosim k tym klasickym pridajte zopar map z furienu, napr ten dustyaztec je pre APO ako stvoreny :) nech je tam takychto map trosku viac

^SeaBi
25-09-16, 19:41
Taky by se tam na zkoušku mohl přidat de_cbble a nebo de_forge, jsou to hodně podobné mapy, akorát ten forge je o něco menší.

killer-savage
25-09-16, 23:29
Navrhujem aby sa pridala mapa de_dinaunion. to je mapa spojena z inferna, dust2, aztec a nuke a ta mapa je aj na superhero.