PDA

Zobrazit normální verzi : Demence.



^nismo
25-07-16, 13:17
KuChTiK VALVE_0:0:1901267449 93.99.200.141
Zdravím. Kamarád mi dával schválně FK. Na minulé mapě jsme se pohádali a tak mě začal bez důvodně zabíjet. Díky za vyřešení ;-)

http://csko.cz/dema?UPD=VkUacl5o

qvsaa.
25-07-16, 14:23
"kamarát" ta začal bezdôvodne zabíjať tak ti ho nahlásiš, tak to ste teda potom dobrý kamaráti :D

teecko
25-07-16, 15:06
on to myslel ironicky určitě ... :D já osobně bych jim dal zákaz oboum ( těm CT .. ani jedno mu nedalo za FK VD :P :D )

MiniHideN
25-07-16, 16:36
Ahojte, rád bych se k tomu vyjádřil. Hráč, jménem ScreaM, což je tedy ^nismo, mi na minulé mapě dal 2 FK, nechápal jsem za co, nijak se k tomu nevyjádřil. První FK byl za to, že jsme měli zákaz stát, což já jsem nevěděl, protože mu v ten moment ,,lagl" mikrofon a prdlajs jsem slyšel, takže jsem šel do boxu a hned mě killnul, a druhý FK byl za to, že jsme měli jít do boxu přímou cestou bez zdržování, v ten moment ale on nebyl simon a byl simon ten druhý hráč co byl u CT, já jsem ještě před zahájením kola odepisoval jednomu hráči a za to, že jsem byl +/- 10 sec. v cele, mě hned zabil. Myslím, že vězni mají minimálně 20 sec., aby doběhli do boxu, a né, že hned po 10 sekundách to začne fragovat. Nedali mi ani jeden VD, tak jsem ho další mapu 2x zabil :) Na tohoto hráče si na serveru stěžovalo minimálně další 3 hráči, co tam byli, např. _OpLaTka ...

^nismo
25-07-16, 16:48
Ahojte, rád bych se k tomu vyjádřil. Hráč, jménem ScreaM, což je tedy ^nismo, mi na minulé mapě dal 2 FK, nechápal jsem za co, nijak se k tomu nevyjádřil. První FK byl za to, že jsme měli zákaz stát, což já jsem nevěděl, protože mu v ten moment ,,lagl" mikrofon a prdlajs jsem slyšel, takže jsem šel do boxu a hned mě killnul, a druhý FK byl za to, že jsme měli jít do boxu přímou cestou bez zdržování, v ten moment ale on nebyl simon a byl simon ten druhý hráč co byl u CT, já jsem ještě před zahájením kola odepisoval jednomu hráči a za to, že jsem byl +/- 10 sec. v cele, mě hned zabil. Myslím, že vězni mají minimálně 20 sec., aby doběhli do boxu, a né, že hned po 10 sekundách to začne fragovat. Nedali mi ani jeden VD, tak jsem ho další mapu 2x zabil :) Na tohoto hráče si na serveru stěžovalo minimálně další 3 hráči, co tam byli, např. _OpLaTka ...

Čao. Nijak se k tomu nevyjádřil? Pokaždý jsem kill odůvodnil. Mikrofón mi nelagnul. Jsme s Karambitem ( Tím druhým CT ) každý den na TSku.. Kdyby mi lagnul mikrofón tak by mi to řekl. Nevymýšlej si. :-) Zajímavý je, že sis na mně stěžoval Ty a tvůj kamík Oplatka. ^.^ Nikdo jiný. Zabíjel jsem pouze když mi simon řekl. Nebo když jsem viděl že jsi porušil zákaz. Nebo si neplnil simonův příkaz. Jestli myslíš to, že sem tě zabil v boxu později, tak ano. Zabil později protože někdo odběhl do cely s macem.. ( jail_jungle ) Tak je logické že se prvně postarám o větší hrozbu než o Tebe ne?
Nikomu si neodepisoval.. Byl jsi AFK.. Což je mi jedno co jsi tam dělal. Bylo 1:00. Takže jsem měl plné právo tě zabít. Nedal jsem ti VD, protože ty killy byly oprávněné.
Zajímavý je to, že se ke mně oplatka po tvém odchodu choval normálně :-))

qvsaa:
Ano. Jak napsal Teecko.. Ironie ;-)

CokoladovyKarambit
25-07-16, 16:57
Hráč ScreaM, který se na fórum přezdívá ^nismo dostal celkem 2fk. Jeden se stal v boxu kdy měl jeden hráč zbraň a Simon ho požádal aby jí vyhodil, hráč ji nevyhodil a tak ho simon zabil spolu s hráčem ScreaM který v cele s gunou ani nebyl. Druhý se stal když měli hráči jít přímou cestou v čupě do boxu. ScreaM už z cely vyšel v čupu, postavil se aby si do konzole napsal +duck, ale vzápětí co si hráč ScreaM stoupl, ho Kuchtik zabil. Před touto mapou (jb_snow) se dostal hráč ScreaM k ct dříve než náš Kuchťa a tak ho další mapu Kuchtík zabijel. (takto to vidím já a můj názor mi nikdo nevyvrátí ;)

teecko
25-07-16, 17:13
Ahojte, rád bych se k tomu vyjádřil. Hráč, jménem ScreaM, což je tedy ^nismo, mi na minulé mapě dal 2 FK, nechápal jsem za co, nijak se k tomu nevyjádřil. První FK byl za to, že jsme měli zákaz stát, což já jsem nevěděl, protože mu v ten moment ,,lagl" mikrofon a prdlajs jsem slyšel, takže jsem šel do boxu a hned mě killnul, a druhý FK byl za to, že jsme měli jít do boxu přímou cestou bez zdržování, v ten moment ale on nebyl simon a byl simon ten druhý hráč co byl u CT, já jsem ještě před zahájením kola odepisoval jednomu hráči a za to, že jsem byl +/- 10 sec. v cele, mě hned zabil. Myslím, že vězni mají minimálně 20 sec., aby doběhli do boxu, a né, že hned po 10 sekundách to začne fragovat. Nedali mi ani jeden VD, tak jsem ho další mapu 2x zabil :) Na tohoto hráče si na serveru stěžovalo minimálně další 3 hráči, co tam byli, např. _OpLaTka ...

Nismo ti řekl za co ty "FK" byly ... asi si to nepochopil, tvoje ego neuneslo a hold musíš se mstít ...
A bodeť by si oplatka nestěžoval, je to tvůj kamíq.. jak ocásek ... lol.
Ale tak na druhou stranu jsem rád že sis našel kamaráda nějakého. snad vám to vydrží dlouho #Hhomo


ScreaM už z cely vyšel v čupu, postavil se aby si do konzole napsal +duck, ale vzápětí co si hráč ScreaM stoupl, ho Kuchtik zabil.

máš to blbě :) On se ani nepostavil .. Duck si napsal v cele, a šel přímo do boxu ( neodbočil nic .. ) a proč to vlastně řešíme ? však se k tomu přiznal se může dát zákaz hned :)

IKEA
25-07-16, 17:25
to je reason na nahlášení ffs, řešíte fakt hovna

MiniHideN
25-07-16, 17:33
Zabil později protože někdo odběhl do cely s macem.. ( jail_jungle )

Co tu plácáš prosím tě, jail_jungle jsem nehrál a ani nehraji, možná už se ti zapaluje mozek, jak tak moc přemýšlíš, co bys mi tu ještě napsal za ,,ptákovinu"


A bodeť by si oplatka nestěžoval, je to tvůj kamíq.. jak ocásek ... lol.
Ale tak na druhou stranu jsem rád že sis našel kamaráda nějakého. snad vám to vydrží dlouho #Hhomo

Nevím, z jakého důvodu mě tu urážíš, kdo řekl, že je to můj kámoš ? Asi nikdo, to je to tvoje namyšlené EGO, co se vetře všude. To samé si tu můžu napsat já: teecko + karambit + nismo = ♥♥♥

^nismo
25-07-16, 17:41
Co tu plácáš prosím tě, jail_jungle jsem nehrál a ani nehraji, možná už se ti zapaluje mozek, jak tak moc přemýšlíš, co bys mi tu ještě napsal za ,,ptákovinu"



Nevím, z jakého důvodu mě tu urážíš, kdo řekl, že je to můj kámoš ? Asi nikdo, to je to tvoje namyšlené EGO, co se vetře všude. To samé si tu můžu napsat já: teecko + karambit + nismo = ♥♥♥


Teecku ani neznám :-D Ale pecka. Možná jsme se jednou potkali..

Nehrál si jungle? Byl jsi tam asi 4 kola..

MiniHideN
25-07-16, 17:55
Nehrál si jungle? Byl jsi tam asi 4 kola..

Jungle, jo ??? Tak to sis mě musel s někým splést, protože já jail_jungle nehraji a ani jsem nikdy nehrál. Já hraji pouze snow, oasis, cp_assis, mountains, assault a beach_v3. V době, kdy jsem byl na serveru s tebou, byla mapa Snow a Mountains. A pokud se chceš opravdu hádat, že jsem byl na mapě Jungle 4 kola, jak říkáš, tak prosím o důkaz :)

^nismo
25-07-16, 17:58
Jungle, jo ??? Tak to sis mě musel s někým splést, protože já jail_jungle nehraji a ani jsem nikdy nehrál. Já hraji pouze snow, oasis, cp_assis, mountains, assault a beach_v3. V době, kdy jsem byl na serveru s tebou, byla mapa Snow a Mountains. A pokud se chceš opravdu hádat, že jsem byl na mapě Jungle 4 kola, jak říkáš, tak prosím o důkaz :)

Hele.. Byl jsi na Jail_Jungle.. Ještě si myslím že napsal do chatu něco o tom že mi budete na příští mapě dávat freekilly. ^^

MiniHideN
25-07-16, 18:34
Ano, to jsem ti psal, a byla to mapa jb_snow. To bylo to, jak jsi mě tam nazval, že jsem piča a podobně ... A potom poslední kolo ses se mnou hádal, kdo bude dřív u CT příští mapu ( jb_mountains ) ...

^nismo
25-07-16, 19:05
Nevím o tom že by byl snow zelený a bez sněhu. Ale dobře no.

MiniHideN
25-07-16, 19:39
:D Ok, dodej důkaz, že jsem hrál JUNGLE, jinak se tu s tebou budu hádat :) O těch FK jsem ti psal na mapě SNOW a po snow následovala mapa MOUNTAINS. Ještě se to chce naučit zapamatovat si mapy :)

^nismo
25-07-16, 19:46
Myslíš že si točím každý den demíčka jak nějakej nejmenovaný cápek? :-) Mountains byla po jungle.. Ale čo.. Nebudem sa hádat.. Mapky znám myslím že moc dobře.. Až na Kingdoma..
Dále se nebudu vyjadřovat at' z toho nevznike 3stránkový thread o hovně.

MiniHideN
25-07-16, 20:00
Ba naopak, mapy zřejmě dobře neznáš, že před mountains byla snow, to byla ta mapa, jak si šel v průběhu kola k CT, jak ten jeden CT neměl mikrofon ... Poté se hlasovalo a byla mountains. Ale nechci se tu hádat, když někdo nepozná mapu.

LOCK, děkuji.

teecko
25-07-16, 20:05
Pročpak lock ? ty si to založil že to chceš locknout ? to je na adminech myslím ..
a na tom demu je jasně vidět že si ty FK dal .. jasně "náhodou" a "zapomněl" na VD ...




Nevím, z jakého důvodu mě tu urážíš, kdo řekl, že je to můj kámoš ? Asi nikdo, to je to tvoje namyšlené EGO, co se vetře všude. To samé si tu můžu napsat já: teecko + karambit + nismo = ♥♥♥

To tě uráží být něcí kámoš ? to už je smutne :D Však si to napiš já se z toho neposeru jak ty :D

Kuzli
25-07-16, 22:01
Vaše problémy bych tak chtěl mít klucka :entneho: Nevim nevim, ale podle mě se tu stejně nic nevyřeší, protože se tyhle věci řeší spíš ve hře. Tohle je o ničem, že vás to baví se tu hádat :new_russian:

E: Teecko tak ho tu provokuj jak magor, hlavně že se bavíš. :laughing1:

teecko
25-07-16, 22:10
Já se nehádám, ale baví mě číst si jeho reakce :DD šlověk se alespon zasměje :D a tohle se neřeší jen ve hře takhle umyslně by to mělo jít i na forku :D

^nismo
25-07-16, 22:18
Vaše problémy bych tak chtěl mít klucka :entneho: Nevim nevim, ale podle mě se tu stejně nic nevyřeší, protože se tyhle věci řeší spíš ve hře. Tohle je o ničem, že vás to baví se tu hádat :new_russian:

E: Teecko tak ho tu provokuj jak magor, hlavně že se bavíš. :laughing1:


Kužli. Dal mi 2 fk a odpojil se. Nechtěl jsem na něj psát hlášení.. Hledal jsem někoho na steamu komu bych to vysvětlil. No jenže sem neměl nikoho online/in game.. Tkaže to značí že mám málo adminů. Po udělení 2 fk se hráč odpojil. Oplatka by pravdu neřekl. Takže tak :-)

MiniHideN
25-07-16, 23:14
To tě uráží být něcí kámoš ? to už je smutne :D
A v těch předchozím komentářích #Hhomo je co ?? :) To není urážení. Akorát se bavíš tím, že můžeš někoho buzerovat, a už jen podle toho, jak pořád píšeš " :DD, :D, atd..." už vypovídá o všem, že ti není víc jak 15. Odpojil jsem se, protože jsem šel na CS:GO, a proč bych měl někomu dávat VD, když on mi ho taky nedal ? Třeba to, jak jsem stál v boxe AFK 10 sekund a on přijde, ještě není ani simon a hned mě killne... A už jsme zase u toho, paráda :-)

Koprakek
25-07-16, 23:32
Díky! Jo, sry nečetl jsem Vaše eseje.