PDA

Zobrazit normální verzi : Gustak



deagle1981
25-07-16, 20:00
toto je normalne vyjadrovanie do voicu som velmi zvedavy na vaše riešenie ked ja som iba na slovo "dement" dostal 20000 min ban tu je demo
https://uloz.to/!1Mgu5yidj/jail1-dem

ImGustak
25-07-16, 20:07
Citim se vinen v plném rozsahu :(

The Frisco
25-07-16, 20:42
když už se musíš chovat jak 15letá napodobenina daxera, tak za to nebanuj ostatní

https://ctrlv.cz/shots/2016/07/25/uSKN.png

teecko
25-07-16, 20:45
Upálit na hranici !!!!

Většína z toho co řekl, byla na mě, já to bral s humorem jako když jsem já jemu ( když jsem byl ct ) řekl nějakou tu nadávku.
btw jak si věděl že bude nadávat ? :DDD nebo to takhle točíš každé kolo ? :D
myslím že to brali všichni s humorem .. a když ti to vvadilo měl si napsat ne ? nikdo tam nic nepsal co jsem viděl. Btw ten ban nebyl jen za "dement" :) :D
#WhiteText

_AnGeL_
25-07-16, 20:49
Gusťák má trochu poškodené nervy, keďźe to je budúci otec. Toleroval by som to v tomto jeho ťažkom období.

deagle1981
25-07-16, 20:58
mal by prisť o prava ked sa nevie vyjadrovať a admin ma isť prikladom potom prečo banujete za nadavky ?

ImGustak
25-07-16, 21:00
Frisco, kdyby jsi tam byl tak bys chápal, že takhle se mezi sebou bavíme uplne normalě :) A myslím si, že kdyby to někomu nevyhovovalo, tak že by si asi stěžoval on ne? A ne někdo kdo si stěžuje na to že dostal udajně ban za slovo "dement" :)
Rozdíl v tech banech co jsem dal já, je ten že to opravdu ze srandy neni, většinou se tam zapojuje rodina. Ale tak když už jsi to sem zatáhl :D
E: Grakone to snad nebude nutné :(

teecko
25-07-16, 21:11
Kdyby mi nadával Frisco, už je tu, ale od tebe to berůů ty jsi správnej mentál jako já. xDDD :DDD sry Frisco nemám rád vlky :( :D
pro "dýgla" proč sem hlásíš něco co nebylo na tebe a ani nevíš jak to ten hráč bral .. jestli ho to štvalo nebo s humorem .. jak je vidět na demu já to bral s humorem mno.

#ProtožeMůžem

Grakon2702
25-07-16, 21:12
No to je teda síla to demo. No Gusti, myslím, že s tebou v neděli půjdem do kostela. Tam se ze svých hříchů očistíš.

Koprakek
25-07-16, 23:22
Zatím jsem to přeposlal někomu vyššímu.

Samco
25-07-16, 23:25
Ahoj, pokiaľ bola táto konverzácia len medzi adminom a jeho známym hráčom, ktorému to ako vidím nevadilo, tak je to podľa mňa v poriadku. Samozrejme iná vec by bola, ak by sa rozprával takto s tebou a ty by si s tým nesúhlasil. Vtedy by sa mali vyvodiť dôsledky.

Nakladana Okurka
25-07-16, 23:45
Ani jsem neviděl demo, ale vím jak to dopadne. 3 kamarádi z portálu sem ironicky napíšou o tom, že by te měli mučit a popravit, další napíšou "adminovi bude domluveno" a bez následků se lockne to, za co by normální hrací dostali ban.
Bajdvej. grakone myslím že si to byl ty, co téměř všude cpal, že by měla fungovat rovnocennost mezi adminem a hráčem, tak kde je tenhle názor teď? Jenom si přišel obhájit kamiqa, ale objektivní názor na to nemas.
(A je to jen nazor, nikoho sem schválně potopit nejdu)

teecko
26-07-16, 00:02
Ani jsem neviděl demo, ale vím jak to dopadne. 3 kamarádi z portálu sem ironicky napíšou o tom, že by te měli mučit a popravit, další napíšou "adminovi bude domluveno" a bez následků se lockne to, za co by normální hrací dostali ban.


Kamarád jeho nejsem, na serveru jsem ho viděl cca 3x na steamu nemám atd ale bylo to na mě a já to bral s humorem ..
a jak píšeš "normální hráči" by za to měli ban .. no "normální hráči" to nemyslí z prdele a myslí to většinou dosti vážně i na rodinu ... Přecijen jsi hloupá vokurka .. ( příklad toho když se to myslí z prdele. :D )

Nakladana Okurka
26-07-16, 00:07
Kamarád jeho nejsem, na serveru jsem ho viděl cca 3x na steamu nemám atd ale bylo to na mě a já to bral s humorem ..
a jak píšeš "normální hráči" by za to měli ban .. no "normální hráči" to nemyslí z prdele a myslí to většinou dosti vážně i na rodinu ... Přecijen jsi hloupá vokurka .. ( příklad toho když se to myslí z prdele. :D )

Až přijde nejakej player s banem za vulgarismy a ohradi se tím, že admin to dělá taky (a tentokrát i na prukaznem demu)? "Sorry kamo, ale admin to myslel z prdele, tomu to projít může, ty si dej hezký měsíc pauzu"

teecko
26-07-16, 00:14
Až přijde nejakej player s banem za vulgarismy a ohradi se tím, že admin to dělá taky (a tentokrát i na prukaznem demu)? "Sorry kamo, ale admin to myslel z prdele, tomu to projít může, ty si dej hezký měsíc pauzu"

Když bude průkazné demo, kde bude vidět, že to admin nemyslí z prdele a hráčovi to očividně vadí, tak nebudu nic říkat ani slovo proti. Ale na tomhle demu jsou vidět i moje reakce do chatu kdyby mi to vadilo asi bych nepsal ":DDD" :D No už dost Flamu. :D

Britny
26-07-16, 00:18
Já souhlasím s tím co napsal Samco, pokud to je z legrace mezi adminem a hráčem, nevidím v tom nějaký problém? To je jako kdyby někdo mě hlásil za to, že Luccy říkám krávo, i když ona doopravdy kráva je :D


Až přijde nejakej player s banem za vulgarismy a ohradi se tím, že admin to dělá taky (a tentokrát i na prukaznem demu)? "Sorry kamo, ale admin to myslel z prdele, tomu to projít může, ty si dej hezký měsíc pauzu"

Jaký admin banoval vulgaritu, která nebyla myšlena vážně a byla pouze z legrace?

Pikii :D
26-07-16, 00:21
Vidím tu veľa zbytočných postov. Určite mu nebudú za toto odobrané práva ani sa nebudú rezať hlavy. Gusťak si dá pozor nato čo hovorí pretože na JB chodia prevažne kresťania ktorí nikdy nenadávali. Chápem aj hráča,že mu to príde nefér,ale mne príde veľký rozdiel hovoriť do voice nadávky ,ktoré niesu na nikoho určené (respektivé na niekoho komu to je jedno a vracia mu to tým istým spôsobom) ako ked dakto nadáva dakomu do chatu za FK a ťahá tam rodinu.

FizzyBubble
26-07-16, 00:21
Jak se to píše v bibli ? Káže vodu, pije víno.

Britny
26-07-16, 15:17
Tak aby se to uzavřelo. Deagle u tebe je problém ten, že ty nadáváš hráčům všem schválně, protože tě prostě někdy jejich chování vytáčí, jsi hrozně moc impulzivní, proto si za vulgaritu dostal ban. Jako je pravdou, že JB už není fun kde se lidí chodí pobavit, spíš je to mod, kam de člověk ztratit asi veškerou trpělivost a nervy. Takže do pravidel přidáme, že kdo bude chtít jít hrát JB musí se obalit velikou trpělivostí, nebo skončí v banlistu :happy: ... Toto bylo čistě poštuchování mezi hráčem a adminem, takže se to trestat nedá. Něco opravdu jiného by bylo, kdyby admin začal někomu schválně bezdůvodně a arogantně nadávat. Vím, že tě štvou tvé bany, ale jak říkám, musíš to brát s nadhledem. Jestli se bude chtít k tomu ještě někdo vyjádřit, jako k tématu tak může, nechám to do večera otevřené. Jinak zde není asi nic víc řešit, vše bylo odůvodněno.

deagle1981
26-07-16, 19:19
presne toto som aj čakaj že ked to robi je to zo srandy tak chodte všetci len tak zo srandy do piči vy mrdky :laughing1: :laughing1: :laughing1: :laughing1: :laughing1: :laughing1: :laughing1: :laughing1: :laughing1: :laughing1: :laughing1: :laughing1: :laughing1: :laughing1: :laughing1: :laughing1: :laughing1: :laughing1: :laughing1: :laughing1: :laughing1: :laughing1: :laughing1: :laughing1: :laughing1: :laughing1: :laughing1: :laughing1:

teecko
26-07-16, 20:09
Ty by ses jen tak ze srandy mohl podříznout .. jé to by byla sranda .. a těch truchlicích ... Mamka, tatínek, sourozenec ... no další už asi nikdo no. ( kdo by truchlil kotelna by slavila. ) :smart:

UNHCZ
26-07-16, 20:14
Dobrý večer,
Řeší se tu problém ohledně vulgárnosti admina. Osobně jsem byl nějaký ten měsíc adminem Byl jsem adminem více měsíců bager. Viděl jsem jak se řešili problémy s adminama - zametly se pod koberec. Všichni víme, že se tu stále kryl jeden člověk, kterej měl tu drzost a běhal zapatej na serverech a staří dobří věrní admini ho banovali a on si následně dával UB a pak přišlo UpratKomando a všechny Zoidovy bany smazalo plus ještě přeměnilo bany, které rozdal. Zametlo se to pod koberec. Pak jsem tu měl konflikt s J3ZusSsem, který se vyuzlil tím, že jsem dostali "napomenutí". Tak a teď k tomu, když si stěžují normální hráči vs admini.
Kolikrát jste s prominutím vypičovali slušnou žádost, kvůli tomu že nebyl dodán důkaz, i přes velký počet svědků. Zde je vidět jasná žádost o nějaké potrestání admina a následně je zde i uvedený důkaz (demo), který delikt, pro studenty středních odborných škol - provinění či čin, potrvzuje. Ale uvedu vám příklad:
Tenkrát, za časů hrůzovlády Hectssse, Leryxe apod. autistů (není to bráno jako narážka na postižení, ale na to že jste rádi přejíždeli :D) , byl rok 2012, JB byl v cajku a já byl v boxe a přifrčel atmyn Hektolitr se svým nadupaným fialovým skútrem. Najel do mě, dostal jsem FK, napsal jsem Pičo a dostal jsem ban (http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bhid=51291). Za pouhé pičo na admina jsem dostal ban, ale Hectsss je známý tím, že není v mluvě čistý a když on použije něco na někoho tak je to OK. Protože je admin.
Tenkrát tu byla kauza s adminem Jahoda, kterému se nechtěl dát ban i přes výrazné porušení pravidel serveru BB. Poté až se nějak vydupal ten ban, byl mu dán ale ve zkrácené formě a proč protože je admin.

Tímto jsem chtěl říct, že skoro ve všech hlášeních na adminy, prosíte Dema, která vám v 80% nejsou dodány, protože hodně lidí netočí demo. Máte tu demo, prosím řeště to a nenapište tu něco typu vyřešeno v AF LOCK!. Děkuji za pozornost :whip:

deagle1981
26-07-16, 20:17
Ty by ses jen tak ze srandy mohl podříznout .. jé to by byla sranda .. a těch truchlicích ... Mamka, tatínek, sourozenec ... no další už asi nikdo no. ( kdo by truchlil kotelna by slavila. ) :smart:

otec už skapal a čo tu spominaš moju matku maš problem nejaky s tou svojou tak si ho vyrieš jasne a nespominaj tu moju

teecko
26-07-16, 20:21
To je mi moc líto. a proč se hned čílíš ? jsem napsal žeby truchlili. :( :smart:

E: Ted jsem dočetl co napsal Unihoc .. Chápu tě .. neni to pěkné když AT kdyje v AT cheatera a jen pár adminů se najde kteří ho banují. ban v podstatě za nic .. taky chápu .. Ale jak už jsme psal, byla většina na mě a já to bral s humorem ( aji ostatní se tomu smáli co jsme koukal do chatu v tu dobu ) .. Kdybych to nebral s humorem, dám ho sem klidně sám to se neboj .. A myslím že se Gusták Poučí a radši s tím přestane xD :D

Mr.N0b0dy
26-07-16, 21:48
Swagrid vs Byznis v2?

lolec
27-07-16, 12:19
presne toto som aj čakaj že ked to robi je to zo srandy tak chodte všetci len tak zo srandy do piči vy mrdky :laughing1: :laughing1: :laughing1: :laughing1: :laughing1: :laughing1: :laughing1: :laughing1: :laughing1: :laughing1: :laughing1: :laughing1: :laughing1: :laughing1: :laughing1: :laughing1: :laughing1: :laughing1: :laughing1: :laughing1: :laughing1: :laughing1: :laughing1: :laughing1: :laughing1: :laughing1: :laughing1: :laughing1:

za tohle sis ban zasloužil..tyhle nadávky jsou horší než dement, která je low nadávka ale nwm jak vyzněla v chatu ve hře, ptž demo jsem nezkoukl. Měsíc není mnoho za tyto nadávky v chat forum. Ve hře bych dal za tu nadávku dva týdny

Amaterasu
27-07-16, 12:22
Může mluvit, jak chce, protože jak psal unihoc, tak se to zamete... Většina si z toho stejně dělá srandu a nechtějí to řešit, páč pak by to nemohli dělat také. Kamarádi přes internet a když nejsi kamarád či admin, máš smůlu, pak pro tebe ty pravidla platí.

deagle1981
27-07-16, 12:24
za tohle sis ban zasloužil..tyhle nadávky jsou horší než dement, která je low nadávka ale nwm jak vyzněla v chatu ve hře, ptž demo jsem nezkoukl. Měsíc není mnoho za tyto nadávky v chat forum. Ve hře bych dal za tu nadávku dva týdny
ty sa načo vyjadruješ kto sa ťa čo pytal ? teba sa to netyka lolec Nováček mi tu bude bludy pisať dalšie decko čo sa nudi cez prazdniny a nepochopilo temu že tu neriešime mna ale admina

Grakon2702
27-07-16, 12:31
Gusťák už je vyřešen, ty furt otvíráš jednu a tu samou záležitost a ještě k tomu kopeš kolem sebe jak mimino, když ti někdo něco napíše. Takhle se chovají ženské s menstruací, ale ne chlapi.

deagle1981
27-07-16, 12:33
Gusťák už je vyřešen, ty furt otvíráš jednu a tu samou záležitost a ještě k tomu kopeš kolem sebe jak mimino, když ti někdo něco napíše. Takhle se chovají ženské s menstruací, ale ne chlapi.

ako je vyriešeny ja o tom neviem nič

bol raz jeden král
27-07-16, 12:44
Takže když dostanu ban za urážky, stačí do žádosti o ub napsat že to bylo ze srandy?

Když na tebe dojde stížnost, že někomu nadáváš a jemu se to nebude líbit a bude ho to urážet, tak ban dostaneš, je to snad tento samý případ? Jiný hráč si stěžuje, že admin se baví s jiným hráčem, sice vulgárně se baví, ale daný hráč si na něj nestěžuje.. Je to těžké k pochopení?
Ne pro mě je jen těžký pochopit proč dostal tak dlouhej ban za 1 urážku (jestli bylo vic tak se omlouvam)

_Koker_
27-07-16, 12:46
ty sa načo vyjadruješ kto sa ťa čo pytal ? teba sa to netyka lolec Nováček mi tu bude bludy pisať dalšie decko čo sa nudi cez prazdniny a nepochopilo temu že tu neriešime mna ale admina

Nováček a registraci má 2015 , a ty 2016 , máš tam stálý člen jen proto že jsi dostal 422775 banu a chodil sis pro UB.
Jinak jestli to brali ze srandy a nevadilo mu to , tak bych to neřešil :hypocrite:

deagle1981
27-07-16, 12:48
Nováček a registraci má 2015 , a ty 2016 , máš tam stálý člen jen proto že jsi dostal 422775 banu a chodil sis pro UB.
Jinak jestli to brali ze srandy a nevadilo mu to , tak bych to neřešil :hypocrite:

aj ja som to všetko myslel to srandy a dostal som ban a tam išlo skvor o to že nieje kompetetny sa vyjadrovať

Britny
27-07-16, 12:59
Takže když dostanu ban za urážky, stačí do žádosti o ub napsat že to bylo ze srandy?

Když na tebe dojde stížnost, že někomu nadáváš a jemu se to nebude líbit a bude ho to urážet, tak ban dostaneš, je to snad tento samý případ? Jiný hráč si stěžuje, že admin se baví s jiným hráčem, sice vulgárně se baví, ale daný hráč si na něj nestěžuje.. Je to těžké k pochopení?

Grakon2702
27-07-16, 13:00
Dobře, napíšu to jinak. Nábor na Kotelně je přísný, obzvlášť na JB. Práva dostávají ověření jedinci s velkými zkušenostmi a smyslem pro zodpovědnost. Gusťák mezi takové lidi patří z nějakého důvodu. Stane se, že se proviní admin, i já jsem se několikrát provinil, když jsem měl spešla. Nejsou však nadávky jako nadávky. Někdo je výbušného typu a pokud se mu něco znelíbí, má potřebu hned použít sprostá slova. Takoví lidi jsou při určité hranici trestáni, a pokud se ani po trestu jejich chování nelepší, přijde na řadu další trest. To, co říká Gusťák na demu, je sice trestu hodné, ale i sám hráč, na kterého nadávky směřovaly, přišel sem a potvrdil, že si tak říkají běžně, že to bylo ze srandy. V takových případech se takové věci nevyplatí řešit a potvrdili to sami ostatní admini. Určitě Gusťák dostal upozornění, ale ty si říkáš proč je tu banování tak nespravedlivé. Ten rozdíl tu je v tom, že Gusťák je adminem hodně dlouho a je dobrým adminem, zatímco ty jsi problémový hráč. A mnohokrát bylo ve hře i tady i v pravidlech zmíněno, že banování je individuální, někdo by ti ten poslední ban třeba ani nedal, někdo ano. Tohle bys však měl vědět.

teecko
27-07-16, 13:06
Gusťák už je vyřešen, ty furt otvíráš jednu a tu samou záležitost a ještě k tomu kopeš kolem sebe jak mimino, když ti někdo něco napíše. Takhle se chovají ženské s menstruací, ale ne chlapi.

Správně si to napsal, chlapi ne, ale on není chlap tak na to ber ohled. :D


To, co říká Gusťák na demu, je sice trestu hodné, ale i sám hráč, na kterého nadávky směřovaly, přišel sem a potvrdil, že si tak říkají běžně, že to bylo ze srandy.

Neříkáme si to běžně :D Ale ze srandy to bylo ( Doufám gustaku jestli ne tak tytyty !! :D Si tě najdu :D )

deagle1981
27-07-16, 13:07
Tresty dozorcům (uvedeny nejvyšší délky):
Nemá použitelný mikrofon - zákaz 1 týden
Neschopnost - zákaz 3 týdny
Nehlídání Simona/neposlouchání jeho příkazů/vyrušování Simona - zákaz 1 týden
Házení zbraní vězňům - zákaz 3 týdny
Úmyslný FK - zákaz 3 týdny
Zneužívání mikrofonu/vulgárnost - zákaz 1 týden
Přehazování zbraní - zákaz 3 dny
Doplňování při módu - ban 3 hodiny


toto akože pre admina neplati ta 6 ????

Grakon2702
27-07-16, 13:12
ne tvoja mama je chlap hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh :yay:



som paan ešte teraz sa na tom smejem :laughing1: :laughing1: :laughing1: :laughing1: :laughing1: :laughing1: :laughing1: :laughing1: :laughing1: :laughing1: :laughing1: :laughing1: :laughing1: :laughing1: :laughing1: :laughing1: :laughing1:


A jsme zase u toho, jsi prostě problémový hráč.

deagle1981
27-07-16, 13:15
A jsme zase u toho, jsi prostě problémový hráč.

prečo on mna može uražať ja niečo napišem zo srandy a už sme u toho ? ved som tam dal :laughing1: že to je sranda tak o čom točiš si mysliš že ma decko urazi a nič mu na to nenapišem

teecko
27-07-16, 13:18
Já nevím proč do toho taháš rodinu ... Já tvojí rodinu neurážím tak toho můžeš nechat u mě díky.
Vím že nesneseš "šťouchání" atd atd, ale zkus to brát jako chlap a nenadávat hned jak trapák. :D

E: jenže to by to muselo jako sranda "znít" a hráč by to musel jako srandu brát .. a já to jako srandu neberu .. je v tom rodina a ještě to píšeš ty ..

deagle1981
27-07-16, 13:19
Já nevím proč do toho taháš rodinu ... Já tvojí rodinu neurážím tak toho můžeš nechat u mě díky.
Vím že nesneseš "šťouchání" atd atd, ale zkus to brát jako chlap a nenadávat hned jak trapák. :D

asi nerozoznaš chlapa od ženy :laughing1: :laughing1: :laughing1: :laughing1: :laughing1: :laughing1: :laughing1: :laughing1: :laughing1: :laughing1: :laughing1: :laughing1: :laughing1: :laughing1: :laughing1: :laughing1: :laughing1:

teecko
27-07-16, 13:25
aby som to nejak zhrnul každy jeden hrač čo sa tu vyjadril ma bud demenciu alebo je retardovany pretože toto je sťažnosť na admina tak hrači do toho možu hovno hovoriť ja čakam na vyjadrenie kompetentneho človeka a nie dementnych deti za porozumenie Ďakujem

Proč bych se k tomu neměl vyjadřovat ? Ty nadávky byly na mě tak nepiš hlouposti.


každy jeden hrač čo sa tu vyjadril ma bud demenciu alebo je retardovany

U tebe je to očividně pravda.


asi nerozoznaš chlapa od ženy :laughing1: :laughing1: :laughing1: :laughing1: :laughing1: :laughing1: :laughing1: :laughing1: :laughing1: :laughing1: :laughing1: :laughing1: :laughing1: :laughing1: :laughing1: :laughing1: :laughing1:

Nejsi chlap no .. radši nebudu psát co jsi ještě by mi dali banána na forum :( :D

deagle1981
27-07-16, 13:27
Proč bych se k tomu neměl vyjadřovat ? Ty nadávky byly na mě tak nepiš hlouposti.



U tebe je to očividně pravda.



Nejsi chlap no .. radši nebudu psát co jsi ještě by mi dali banána na forum :( :D

no si retardovany lebo toto je sťažnosť na admina demente pochop to konečne
Zneužívání mikrofonu/vulgárnost - zákaz 1 týden

Darongodx
27-07-16, 13:30
Myslím, že každý kto hrá na Kotelne dlhšie, vie, že tu sa problémy s adminmi neriešia. Maximálne "dohovorom", ktorý sa aj tak nikdy neuskutoční. A už vôbec nikomu neodporúčam oponovať vyššie postaveným členom, a už vôbec na nich hodiť pár ironických, ale zároveň aj pravdivých poznámok, pretože potom aj keď klamali, aj keď robili pičoviny, aj keď sa srali do modu bez porady, aj tak oni budú tí dobrí a ten človek, čo sa ozval bude za toho zlého idiota, ktorého treba navždy odpísať. Na Kotelne proste musíš držať hubu a s každým súhlasiť a pchať sa mu do prdele, inak sa nedostaneš do AT, ani nikde inam.

Ak za slovo pičo dostal taký ban, tak si prosím otvorte chatbox a každému za vulgarizmus dajte taký istý ban, vrátane mne, ďakujem. :)
Aby ste to zas zle nepochopili, ak ten admin nadával kamarátovi a kamarát to bral ako srandu, tak by som to neriešil, ale myslím si, že oveľa viac hráčov je na tom so slovníkom horšie ako on a hrajú si bez banu..

teecko
27-07-16, 13:31
Zbytečný se s tebou hádat :D Ty si stejně jedeš stoje :D Autisto :D
Zkusím ti to naposledy vysvětlit ok ? :D
Ty si stěžuješ na admina, který nadával mě a nadáváš mi když se do té stížnosti vyjádřím. FuckTheLogic :D
Ty už to prosím tě nehraj normálně když se člověk koukne na ty tvoje příspěvky na foru, tak vidí jak ti postupně odumíraly mozkové buňky.

deagle1981
27-07-16, 13:32
Myslím, že každý kto hrá na Kotelne dlhšie, vie, že tu sa problémy s adminmi neriešia. Maximálne "dohovorom", ktorý sa aj tak nikdy neuskutoční. A už vôbec nikomu neodporúčam oponovať vyššie postaveným členom, a už vôbec na nich hodiť pár ironických, ale zároveň aj pravdivých poznámok, pretože potom aj keď klamali, aj keď robili pičoviny, aj keď sa srali do modu bez porady, aj tak oni budú tí dobrí a ten človek, čo sa ozval bude za toho zlého idiota, ktorého treba navždy odpísať. Na Kotelne proste musíš držať hubu a s každým súhlasiť a pchať sa mu do prdele, inak sa nedostaneš do AT, ani nikde inam.

Ak za slovo pičo dostal taký ban, tak si prosím otvorte chatbox a každému za vulgarizmus dajte taký istý ban, vrátane mne, ďakujem. :)

konečne niekto niečo rozumne napisal a pravdu ps. nebudu ťa mať radi ako mna lebo povieš a napišeš pravdu :laughing1:

pweredbytvaroh
27-07-16, 13:35
Nechtěl jsem se do této nadmíru duchaplné a inteligentní debaty vměšovat, ale nedá mi to, když jsem svědkem totální degradace lidského myšlení v podání dgla. Budu stručný, největší rozdíl je v tom, že ty nám tu sice nadávat ze srandy můžeš, ale my to jako srandu nebereme. Na rozdíl od případu, kdy oba zúčastnění to berou s nadhledem. Zkuste tu aspoň furt neřešit hovna a přispívejte do toho fora něčím obsahově zajímavějším, dík.

//já jsem degradovaný tupec a někdo tráví 24/7 řešením hoven z jb na forku, samotná komunita jb je výplach mozků a ještě nám ostatním to musejí vsugerovat každodenně zde na forku, možná byste mohli zkusit se na tom jb nechovat jak šulini a začít s něčím, čemu se třeba říká respekt, nedejbože nějaké vzájemné porozumění :)

deagle1981
27-07-16, 13:40
Nechtěl jsem se do této nadmíru duchaplné a inteligentní debaty vměšovat, ale nedá mi to, když jsem svědkem totální degradace lidského myšlení v podání dgla. Budu stručný, největší rozdíl je v tom, že ty nám tu sice nadávat ze srandy můžeš, ale my to jako srandu nebereme. Na rozdíl od případu, kdy oba zúčastnění to berou s nadhledem. Zkuste tu aspoň furt neřešit hovna a přispívejte do toho fora něčím obsahově zajímavějším, dík.

Zneužívání mikrofonu/vulgárnost - zákaz 1 týden
pochopiš to konečne aj ty inteligent ? je jedno komu nadava ale nadava do voicu ty degradovany tupec

teecko
27-07-16, 13:46
Zneužívání mikrofonu - Byl simon Mluvit don mohl a kdyby to simonovi vadilo mohl to říct ..
Nadávky - Už to tu je xxxx krát ale zkusím štěstí třeba to pochopíš ( tvůj mozek je jako loterie, malá šance na uspěch ale lidé to zkouší. ) Nadával mě a já to bral ze srandy stejně jako on .. ještě jsem se smál do chatu a vím že on se smál taky .. doufám že jsem uspěl.

PS : Nemusíš urážet každého kdo s tebou nesouhlasí .. daron napíše něco co s tebou souhlasí a už bys mu lezl do prdele análníku. :D

deagle1981
27-07-16, 13:53
Zneužívání mikrofonu - Byl simon Mluvit don mohl a kdyby to simonovi vadilo mohl to říct ..
Nadávky - Už to tu je xxxx krát ale zkusím štěstí třeba to pochopíš ( tvůj mozek je jako loterie, malá šance na uspěch ale lidé to zkouší. ) Nadával mě a já to bral ze srandy stejně jako on .. ještě jsem se smál do chatu a vím že on se smál taky .. doufám že jsem uspěl.

PS : Nemusíš urážet každého kdo s tebou nesouhlasí .. daron napíše něco co s tebou souhlasí a už bys mu lezl do prdele análníku. :D

ty z toho adminovho analu už vylez debile je jedno komu nadava do voicu vobec nema nadavať kedy ty toto pochopiš

_Koker_
27-07-16, 13:53
Myslím, že by se to mohlo už uzavřít , stejně z toho nic nebude, akorát je tu zas milion stran. Obě strany to brali s nadhledem , a nevadilo jim to , tak není třeba to dál řešit .

deagle1981
27-07-16, 13:56
Myslím, že by se to mohlo už uzavřít , stejně z toho nic nebude, akorát je tu zas milion stran. Obě strany to brali s nadhledem , a nevadilo jim to , tak není třeba to dál řešit .

toto je pre koho potom pisane ?

Tresty dozorcům (uvedeny nejvyšší délky):
Nemá použitelný mikrofon - zákaz 1 týden
Neschopnost - zákaz 3 týdny
Nehlídání Simona/neposlouchání jeho příkazů/vyrušování Simona - zákaz 1 týden
Házení zbraní vězňům - zákaz 3 týdny
Úmyslný FK - zákaz 3 týdny
Zneužívání mikrofonu/vulgárnost - zákaz 1 týden
Přehazování zbraní - zákaz 3 dny
Doplňování při módu - ban 3 hodiny


len tak pre srandu ?

teecko
27-07-16, 13:58
http://csko.cz/forum/announcement.php?f=14 Tohle je taky pro srand že ? :D hned první řádek je o tobě tak aby si nedostal nadílku brzo :DDD

deagle1981
27-07-16, 14:00
http://csko.cz/forum/announcement.php?f=14 Tohle je taky pro srand že ? :D hned první řádek je o tobě tak aby si nedostal nadílku brzo :DDD

:yay: :yay: :yay: :yay: :yay: :yay: :yay: :yay: :yay: :yay: :yay: :yay: :yay: :yay: :yay: :yay:
ako oni ku mne tak ja ku nim

Amaterasu
27-07-16, 14:01
Špatně jste ho pochopili... píše hlouposti, ale naráží na to slovo VULGÁRNÍ, kde je jedno jak moc s nadhledem to berou strany. Důležité je, že se mluvilo sprostě a za to jak tu vypisoval, je zákaz na týden.

teecko
27-07-16, 14:05
tak jestli se dá zákaz nebo tak za nadávky, když to obě strany berou s humorem a smějí se, tak to už se může začítbanovat vše. :D

deagle1981
27-07-16, 14:08
prečo sa im pchaš do zadku ? ked nadava hrač dostane ban ked nadava admin do voicu ban nedostane prečo ?

Amaterasu
27-07-16, 14:09
tak jestli se dá zákaz nebo tak za nadávky, když to obě strany berou s humorem a smějí se, tak to už se může začítbanovat vše. :D
Tak ať přehodnotí kritéria, pravidla jsou pro všechny stejná. Nechápu proč sem pořád cpeš nějaký nadávky. Mluvil VULGÁRNĚ a za to je zákaz.

DajMen
27-07-16, 14:11
Jak čtu tak dgl je sice trošku postiženy:laughing1: a mele tady pořád ty samé blbosti,ale zase má pravdu....Mu dáte ban za nadávky a tady máte jasný důkaz na demu jak gustak nadáva a to nic a myslím si,že když je admin tak nedává dobrý příklad ostatním hráčum. :)
Stejně se to nakonec uzavře v prospěch admina..

Britny
27-07-16, 14:20
Byly i jiné stížnosti na adminy, bylo jim domluveno, na Gustáka je to snad co já vím stížnost po xxx letech (ani nevím jestli nějakou dřív měl). To jako chcete mu vzít hned práva? Nebo mu dát ban? Deagle dostal dlouhý ban od byznise, který prostě dává dlouhé bany no. Gusták zase dává mírné bany. Kdyby na Gustáka bylo více stížností, jak nadává a dělá bordel, tak se mu ty práva vezmou, nebo se to bude určitě více řešit.

A nemyslím si, že by zrovna Gusták by byl ten, který by nějak vehementně banoval nadávku na svou osobu, spíš napomene, nebo se tomu zasměje. Což sem tak už pochytila jeho povahu na JB.

Kalerab
27-07-16, 14:21
Vsetci tu pisete "obe strany to beru s humorom". To si nikto z vas neuvedomil, ze na serveri je dalsich 20 ludi, ktori to musia pocuvat aj ked nechcu?
Obaja hraci maju steam, tak preco si nenadavali "s humorom" v chate na steame, ale zatazovali tym dalsich 20 ludi?

Priemerny vek JB komunity je tak 15- tak sa potom necudujte, ked vam tu budu 13 rocne deti bliakat do mikrofonu slova ako kokot,pica a podobne, ked to robi aj admin.
A je jedno ci to mysli zo srandy alebo nie, lebo tie deti to nepochopia jak je to myslene.
+na konci dema oslovuje Gustak vsetkych zivych vaznov "bez auticka vy kurvy" a "dojebte sa na tych skurvenych autickach" cize sa to netyka uz len 2 hracov. Necudujte sa, ked simoni po zapnuti boxu miesto "boxujte sa" budu vraviet "rozjebte sa" ked to tu tolerujete inym...

A nehovorte mi, ze keby niekto z AT videl 2 deti jak si tam zo srandy rozpravaju, ze su kokoti a pice, ze im nedate ban za vulgaritu...

Co sa tyka tohto threadu, tak to uz je flame.
Aj tak to tu skonci tak, ze dojde moderator a ukonci to znamou hlaskou
"Vyriesene v AF, adminovi bude dohovoreno, lock."

deagle1981
27-07-16, 14:23
no ok tak za nadavky neočakavam ani jeden ban dik Dohodnute

deagle1981
27-07-16, 14:27
Vsetci tu pisete "obe strany to beru s humorom". To si nikto z vas neuvedomil, ze na serveri je dalsich 20 ludi, ktori to musia pocuvat aj ked nechcu?
Obaja hraci maju steam, tak preco si nenadavali "s humorom" v chate na steame, ale zatazovali tym dalsich 20 ludi?

Priemerny vek JB komunity je tak 15- tak sa potom necudujte, ked vam tu budu 13 rocne deti bliakat do mikrofonu slova ako kokot,pica a podobne, ked to robi aj admin.
A je jedno ci to mysli zo srandy alebo nie, lebo tie deti to nepochopia jak je to myslene.
+na konci dema oslovuje Gustak vsetkych zivych vaznov "bez auticka vy kurvy" a "dojebte sa na tych skurvenych autickach" cize sa to netyka uz len 2 hracov. Necudujte sa, ked simoni po zapnuti boxu miesto "boxujte sa" budu vraviet "rozjebte sa" ked to tu tolerujete inym...

A nehovorte mi, ze keby niekto z AT videl 2 deti jak si tam zo srandy rozpravaju, ze su kokoti a pice, ze im nedate ban za vulgaritu...

Co sa tyka tohto threadu, tak to uz je flame.
Aj tak to tu skonci tak, ze dojde moderator a ukonci to znamou hlaskou
"Vyriesene v AF, adminovi bude dohovoreno, lock."

ja som nadaval do voicu hračovi ktory daval MFK otvaral cely rušil simona bol Patko http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=189234 potom dostal per ban ale ban som dostal aj ja http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bhid=162941 a to len preto lebo som zjebal hrača ktory robil bordel

Kalerab
27-07-16, 14:33
ja som nadaval do voicu hračovi ktory daval MFK otvaral cely rušil simona bol Patko http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=189234 potom dostal per ban ale ban som dostal aj ja http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bhid=162941 a to len preto lebo som zjebal hrača ktory robil bordel

Sam zalozis staznost a sam si tu flamujes, potom sa necuduj, ze sa nic nevyriesi, ked tu staznost dehonestujes takymito prispevkami. Ta staznost neni o tebe a tvojich citovych vylevoch ale o Gustakovej vulgarite, tak sem nepis neustale off topic komenty...
Ked nechces napisat nic konstruktivne, tak sa radsej zdrz komentaru

UNHCZ
27-07-16, 14:52
Takže jak jsem to pochopil, toto téma se locklo kvůli tomu, aby zde nevznikal zbytečný flame. S thredama, které jsou jaksi proti srtsti se nachází tak, že jse přesunou do spešl sekce v AF a tam stojí nebo se vymažou. Pokud toto má vedení v plánu udělat i s tímto threadem, tak to bude trošku ubohé.
Od 25.7. kdy byla podána tato stížnost a nadále odpovědi zde, bylo rozdáno dalších 5 banů za vulgárnost. Ale ti lidé se mohou ohradit stejně na to co zde bylo napsáno, že pokud to bylo bráno ze srandy atd. V mém připadě bych neveděl co dělat, buď nechat playerovi ban za to čím se provinil a nepotrestat taky admina, potrestat dodatečně admina a nebo osvobodit oba dva, protože by to bylo nefér vůči playerovi.
Tento thread by se dal použít jako odvolání proti banu, které samozřejmě bude u všech hráčů zamítnuto a u adminů schváleno :) Ale jak se psalo v NB žádosti, že jeho případ nebude brán jako precedens a při dalších žádostech ve kterých bude použito toto odvolání že bude zamítnuto. Buď udělejte výjimku a nebo to vyřeště spravedlivě.

// Nobody, tímto na tebe nechci nějak útočit. Respektuji Saintpepovo rozhodnutí ohledně tvého přijetí, ale můžeme si oba říct, že nemít tu kamarády nejseš admin nikdy a já bych nebyl taky nikdy admin nemít nějaké ty kontakty v AF.
Shrnu to: máš kámoše - budou tvé požadavky splněny
nemáš kámoše - máš smůlu :)
Toto je normální svět, ve kterém potřebuje mít člověk kontakty aby mohl něco udělat nebo se někým stát či něco sehnat. Čím výše ty kámoše máš, tím více máš i ty. Děkuji

E: @to deagle: Když tu položíš stížnost, brečíš tu, tak by bylo normální v tvém případě nepoužívat sprostá slova a zachovat se třeba jinak než ten člověk, na co si stěžuješ, protože on ti řekl že jsi dement, ale ty jsi tu použil 10x více nadávek než Gusták. Pokud žádáš potrestání, tak nedělej to samé čím se provinil, protože oni by se mohli admini dat dohromady a říct, že jim nadáváš do zpíčených mrdek a můžeš dostat ban ty :)

Hauss
27-07-16, 14:57
Jestli to bylo s humorem tak nechápu proč ten vandrák mu dává ban WTF ... demce.... vyřešeno.Chápeš že je to jen s humorem ? Nechápu proč ban vole tady si na forku nadává s humorem víc lidí a nic vole... iq lvl děcka za 1 slovo a hned banán.

Britny
27-07-16, 15:02
Kalerabe, tak proč ti v chatu nic nepsali? Aby se uklidnil, proč nejdou a nestěžují si též? Proč by si měli něco psát na steamu, když tam odpovídal něco do hry v chatu někomu kdo to ani nebral jako urážku, pak chvilku byl Simon "zajebal" tam pár neslušných slov, které neměly ani nikoho konkrétně urazit a bylo konec dema. Vidím demo o 4-5 minutách. Stěžuje si pouze hráč, který dostal od jiného admina moc dlouhý ban, že přímo jemu nadával. Potom urážel i jiné hráče - viz jeho banlist.

Tady se snad nic v AF forku nic řešit nebude, abyste pak moc nebrečeli. Prostě si jen počkejte zda k tomu něco napíše kotel, nebo pepa, zda ho budou chtít potrestat (kotel nevím, ten na to asi nemá moc čas). Nebo alespon nějaký admin, ale stále tu vidím spíše vyjádření hráčů a nějaké hádky. To kvůli tomu se to mělo nechat odemčené?

DajMen
27-07-16, 15:41
Jestli to bylo s humorem tak nechápu proč ten vandrák mu dává ban WTF ... demce.... vyřešeno.Chápeš že je to jen s humorem ? Nechápu proč ban vole tady si na forku nadává s humorem víc lidí a nic vole... iq lvl děcka za 1 slovo a hned banán.

Chápeš že jak nějaký hráč dostane ban za vulgárnost,tak si zažádá o UB z důvodem "To bylo myšleno s humorem" a tím pádem by měl dostat UB protože to myslel ze srandy??
A jde o to,že někteří hráči si řeknou,že to dělal admin tak proč by nemohli i oni...





Nechci to sem zase tahat a vím,že už to je vyřešeno ale jde jen o princip..Britny psala jsi tady,že to nevadilo nikomu jinemu na serveru jen dglovi a podobné to bylo s Daxerem.On zabavoval skoro celý JB server jen třeba 1-2 hráčum se to nelíbilo tak se to neustále řešilo na foru...

Mr.N0b0dy
27-07-16, 16:06
Kdyby se měla banovat jakákoliv vulgarita, hraje tady 10% komunity. No a z těch 10% se odečte 5%, protože to jsou boti.

MrSlissi
27-07-16, 16:42
Ze sekce: Žádosti o práva
Téma: Podmínky náboru

admin není nedotknutelná pozice. A už vůbec to neznamená, že by admin byl něco více než hráč. Admin musí brát v potaz, že jediné, co ho odlišuje od hráče nejsou jeho práva, ale jeho odpovědnost. Čára která dělí admina od hráče je z jeho strany mnohem tenčí.

Konec citace

Platí to ještě vůbec?

Nakladana Okurka
27-07-16, 17:00
Tvaroh nechtěl jsi se vyjadřovat, ale stejně jsi napsal vesměs stejný hovno jako ostatní před tebou a ještě tady budeš mluvit o módu na kterým práva nemáš a nevidíš do něj, slušná práce.

E: Prostě už to locknete, stejně z toho nic nebude.

Hauss
27-07-16, 17:45
Přesně jak tu řekl nobody kdyby se mělo banovat všechno jako je tahle hovadina tak tu nikdo nehraje.Gustak si hrál na důležitýho a dal mu banán kterej je uplnej nesmysl.

KeYo
27-07-16, 17:49
v pravidlach je proste napisane, ze sa nema vulgarne vyjadrovat.. aj ked je to zo srandy, proste sa to na serveroch nema.. samozrejme, nadavame vsetci.. Ja osobne moc neriesim, ked sa hraci medzi sebou nadavaju.. napisem im max, nech sa ukludnia alebo ich mutnem , max kick.. ban davam jedine ak je tam zapletena rodina, pretoze tiez nadavam jak jebly idiot.. a nechapem teda, preco gustak furt banuje nadavky, ked sam nadava jak pohan.. o tomto je ten thread.. nie o tom ci je kurva myslena zo srandy alebo vazne.. dufam ze to tie vase jeble hlavy pochopia a este viac dufam, ze to britnučka vymazes

Britny
27-07-16, 18:04
banned http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=191361

díky za nahlášení, ještě chci dodat že dostal ban z webu, tudíž nemůže nikde hrát, tys dostal ban ve hře a mohl si hrát jinde, snad si ted spokojený a hodně štěstí v další točení :bye:

Vyřešeno LOCK