PDA

Zobrazit normální verzi : Výkon



shorty
30-01-11, 19:09
Docela by mne zajímalo jaký má výkon server kotelny....Vás ne? Poděl se s námi kotle ;)

znedlob
30-01-11, 21:22
Když už tak Kotelna má dva servery.Jenom malej detail.
Mě to taky docela zajímá :D
Řekni kotel kolik GF má ten tvůj 1. server?
GF= Giga floops

t.twisted
30-01-11, 21:47
Když už tak Kotelna má dva servery.Jenom malej detail.
Mě to taky docela zajímá :D
Řekni kotel kolik GF má ten tvůj 1. server?
GF= Giga floops

Ty si ale Rozumbrada :D

shorty
31-01-11, 19:06
Chvilka napětí...

znedlob
31-01-11, 19:14
Ten sem nenapíše.................

Zamy
01-02-11, 19:45
A divíte se ? Na jeho místě bych dal většině perma.. Fórum není jen na to aby se tu spamovalo.. jenže na tomhletom fóru se nic nedělej.. Prostě, je jedno co napíšete.. Hlavně nějáký..
A zajímalo ? To je o tom spamu.. Kdyby zajímalo, napíšeš mu třeba PM, nebo na E-mail, ICQ... Ale jen to pořtebuješ příspěvky.. A proč tě to zajímá ?.. Zas :D.. Nezajímá.. Co s toho máš ? Nic.. Nepotřebuješ to vědět, ani tomu nerozumíš.. Ale příspěvek je důležitý...

ZombieBot
02-02-11, 07:05
TY něco povídej, rozumbrado:)

shorty
02-02-11, 08:08
Víš pokud to nechce napsat nenapíše to ani soukromně , ale pokud se tím netají , vlastně jsem mu ušetřil čas v případě dalších dotazů....že tomu nerozumím? Pomlč....Neříkám o sobě že jsem bůhvíjaký master , ale ne že bych tomu nerozuměl.....a příspěvky nepotřebuji nejde mi o nějakou stupidní hodnost. Ty jsou pro děti :ph34r:

Charon35
02-02-11, 09:37
Už Vám to tu napísal SEDLY!!!
Kotel sem nechodí!!!!!
Topiky vo voľnej diskusií sú pre neho Tabu (možno raz za rok sem príde).
Tak sa tu zas nezačnite hádať kvôli ničomu.

btw ZAMY myslíš si, že Kotel má čas odpovedať na icq, mailom alebo inak na otázky typu "koľko máš doma počítačov, akú máš myš"?!! Asi ne. ;) (nič v zlom Shorty)

Kotel
02-02-11, 12:42
Nemeril jsem to.

ZombieBot
02-02-11, 14:58
no, když už si sem napsal, jakou maj ty stroje konfiguraci?:)