PDA

Zobrazit normální verzi : w3 xp



ParadoXX
29-01-12, 22:17
čus.Kotle,nechtěl bys zvýšit expení na to delší?Myslim,že na 10 level musíš udělat 100tisíc xp a ne 50.Vim,že by to znamenalo všem vymazat xp.Ale jen se ptám.

^Smd^
30-01-12, 07:25
Na co potřebuješ 10 lvl od 100 tisíc expů...když můžeš expit dál a dál:console:

Kotel
30-01-12, 11:40
Nasobic expu je nastaveny na defaultnich 1. Pouze vip maji o 30% vic expu, ale jinak tam neni zadne urychleni.

ParadoXX
30-01-12, 13:04
nene,já nemyslel urychlení.Spíš zpomalení.Určitě víš,že má klasicekj w3 mod víc druhů expení.Ty máš 50tisíc xp na 10 level.A já mluvim o dvojnásobku.Takže se expí dýl.

Kotel
30-01-12, 13:35
Nechci moc hejbat s expama. Hraci jsou schopny mi napsat i 50 zprav kvuli tomu, ze jich chybi ctvrt levelu. Spousta hracu ma vse na 10, takze by se vsem musel snizit level na 5, jinak by to nemelo smysl.

zavo
30-01-12, 14:18
Nic take to by bolo sprav keby to KOTEL dal na tie lvl 5

ParadoXX
30-01-12, 17:34
nebo všem vymaž xp.Stejně se to všem vymaže,když to předěláš,ne?Aspoň budou mít inspiraci tam hrát.Vem si,že sem tam hrál pár hodin a mam už 4 postavy na maximu a další na 8 levelu.Moc rychlý a easy.

vedouci venny
30-01-12, 18:06
Tak kdyby si napsal na server že třeba 10.2 se bude resetovat exp atd.. Tak by to bylo v klidu

Giussepe
30-01-12, 18:26
ja bych to nechal tak jak to je. Pro tebe Paradoxx to je třeba moc rychlý a easy, ale ne každý hráč u PC prosedí takovou dobu jako ty a ne každý hráč taky hraje jako ty.

ParadoXX
31-01-12, 12:45
ale pořád je na w3 serverech velkej problem s adminama.Jak je na serveru cheater,admin tam neni a nepříde,ani když volám 20x.Je tu jediná vyjímka a to je grey.Když je online,příde hnedka a vždycky.Je úplně zlatej.Ostatní na to serou a to hodně z vysoka.Bohužel on tady taky nemůže bejt pořád.Tak s tim něco udělejte.Kotle,dělej s tim něco.Máš v adminech bordel.Jak to,že jedinej grey koná a ostatní ty práva maj jen pro svojí potřebu a zneužití ke svý potřebě a na ostatní serou?Sory,ale takovýhle lidi sou úplně k hovnu.A přitom tu máš 3 prdele takovejchhle lidí.

sILV3
31-01-12, 13:32
Na warcrafte je admin často. Na ultimate nikoho nebaví chodiť, taká je realita. Ja som už pri jeho zakladaní tvrdil, že je to hlúpy mod a bude ho hrať len skupina ľudí, ktorý ho hrajú od jeho začiatku. Keď som tam hrával, zriedka sa tam objavil cheater, občas som kickol dakoho. Potom ten server bola neskutočná nuda. A tiež nechápem teba. Stále melieš tie isté sračky dookola, ktoré nesúvisia s témou ktorá je založená. Len tú žobreš o práva všade, kde sa dá a zhadzuješ bezdôvodne adminov. Je to už otravné.

ParadoXX
31-01-12, 17:22
rozumí mu někdo?Já teda ne.Tohle je českej portal,pokuď vim.A nikoho nezajímá,že si hraješ na boha s práva a nechutnýho rankera,co když začne dostávat na prdel,tak se odpojí,aby neměl špatný skore.Ty seš tady od toho,aby když tě někdo zavolá,že je na serveru cheater nebo se leze na textury,tak máš přijít.
Teď si akorát dokázal,že na tuhle tvojí povinnost nechutně s ostatníma sereš.Jinejma slovama ti to je u prdele.

ParadoXX
31-01-12, 17:25
proč se k tomu vůbec nevyjádří kotel?Je ti to taky u prdele,jak sis to tu vybudoval?Já myslim,že nedostatek adminů neni.Jen jejich nehorázná nechuť to dělat.Jít z jinýho serveru na server,kde se volá o pomoc admina.
Proč tohle může dělat grey a ostatní na to serou.Proč ty práva vůbec maj,když je to nebaví a serou na to?Proč,kotle?Dej mi jasnou odpověď.

Charon35
31-01-12, 18:17
rozumí mu někdo?Já teda ne.Tohle je českej portal,pokuď vim.A nikoho nezajímá,že si hraješ na boha s práva a nechutnýho rankera,co když začne dostávat na prdel,tak se odpojí,aby neměl špatný skore.Ty seš tady od toho,aby když tě někdo zavolá,že je na serveru cheater nebo se leze na textury,tak máš přijít.
Teď si akorát dokázal,že na tuhle tvojí povinnost nechutně s ostatníma sereš.Jinejma slovama ti to je u prdele.
http://csko.cz/forum/showthread.php?3726-w3-ultimate-co-takhle-zv%FD%9Ait-%FArove?/page2
http://csko.cz/forum/showthread.php?3726-w3-ultimate-co-takhle-zv%FD%9Ait-%FArove?&p=69220#post69220

Tam máš všetko už napísané. A stalo sa, ako som "predpovedal".
Ak mi nerozumieš, podobne ako si písal Silvemu, použi Google Translate (If you don´t understand me, use google translate, please.)

War je dosť špecifický mod. Každý tam nemá práva a nie každý si tam dovolí banovať (a to buď rád). Keby si odporučil niekoho z hráčov na admina, bol by som len rád. Alebo mu rovno napíš in-game, nech si požiada. Už ti to píšem tretí krát minimálne. Ale s tebou písať, ... som si viac pokecal so záchodou misou.

Chceš tam tohto? http://csko.cz/forum/showthread.php?5012-zadost-o-prava-na-war3-modu

Giussepe
31-01-12, 19:20
Paradoxx, každý není takový nolifer jako ty. (jestli mi nerozumíš nolifer=bez reálného života) Máme i svý životy. Jinak bych řekl že konkrétně na war3ft je poměrně často nějaký admin online. Ať sILV3 nebo 514Pro. A já když jdu na CS tak prakticky nikde jinde než na war3ftu nejsem. Jen sem tam odskočím třeba na AIM nebo nějaký jiný server. A zatím se mi nestalo, že kdybych byl na csku, tak že by si volal přes vykřičník.



rozumí mu někdo?Já teda ne.Tohle je českej portal,pokuď vim.

Tak na toto Ti odpovím tvým stylem. Toto je slušný portál a rasistický nuly jako ty tu nemají co dělat.

Svacinar
31-01-12, 19:43
rozumí mu někdo?Já teda ne.Tohle je českej portal,pokuď vim.
Ty rasisto hnusnej!

A nikoho nezajímá,že si hraješ na boha s práva a nechutnýho rankera
A na co si hraješ ty? Podivej se jak píšeš, jak urážíš celej admin team? Co to je proboha?!

Já myslim,že nedostatek adminů neni.Jen jejich nehorázná nechuť to dělat.
Aha, těch skoro 6k banů značí o naší nechuti cokoli dělat na serverech no.

ParadoXX
31-01-12, 20:13
myslíš,že kdyby to fungovalo,tak bych tu s tim pořád votravoval?Vzpamatuj se.Je vidět,že eště nedokážeš přemejšlet.

Svacinar
31-01-12, 20:45
Přijde mi, že nepřemejšlíš ty. Trochu pochybuju o tom, jestli máš dodělanou základku, protože meleš furt stejný howna dokola. Ale mě to je jedno, můžeš brečet jak chceš. Kdybys radši točil dema, byl bys užitečnější.

Charon35
31-01-12, 21:25
myslíš,že kdyby to fungovalo,tak bych tu s tim pořád votravoval?Vzpamatuj se.Je vidět,že eště nedokážeš přemejšlet.

Rýpať sa ti chce, ale aby si niečo pre to zlepšenie spravil (čo som ti už písal vyššie), tak to už ne. Ach, aká to klasika.

ParadoXX
31-01-12, 22:55
ten slovák tomu dodal korunu.Radši se nauč česky a pořádně si přečti,co sem psal.Pak sem něco piš,až ti to dojde,jestli ti to vůbec dojde v tom minimozečku nevyvinutym.

ZombieBot
01-02-12, 16:04
ten slovák tomu dodal korunu.Radši se nauč česky a pořádně si přečti,co sem psal.Pak sem něco piš,až ti to dojde,jestli ti to vůbec dojde v tom minimozečku nevyvinutym.

Proč by se někdo, kdo neni z čech měl učit česky, když umí slovensky a češtině rozumí? Rasisto pošahanej. A nechuť adminů něco dělat? Ty jsi psal, že na w3u je AB, tak jsem tam šel i bez práv a postaral jsem se o to, ježiši jdi už opravdu někam... Já vždy chodím na zavolání a ostatní admini taky. To, že nikdo nejde na w3u je to, že tomu nerozumí (pokud to neni aimbot jako posledně). Tam je prej nějaké WH či co přímo ingame, tak nevim.

Charon35
01-02-12, 16:19
ten slovák tomu dodal korunu.Radši se nauč česky a pořádně si přečti,co sem psal.Pak sem něco piš,až ti to dojde,jestli ti to vůbec dojde v tom minimozečku nevyvinutym.

Zmeň si nick. Ty niesi ParadoXX. Ty si jasný jak obloha bez mrakov. Určite ťa zabil nejaký slovák na Ware a máš z toho doživotné komplexi, čo. Ale OK, nehnevám sa, blbci sú všade a ani Česko nie je výnimkou. Podaj si žiadosť, určite ťa "radi" privítame v admin tíme, borec.

sILV3
01-02-12, 20:52
rozumí mu někdo?Já teda ne.Tohle je českej portal,pokuď vim.A nikoho nezajímá,že si hraješ na boha s práva a nechutnýho rankera,co když začne dostávat na prdel,tak se odpojí,aby neměl špatný skore.Ty seš tady od toho,aby když tě někdo zavolá,že je na serveru cheater nebo se leze na textury,tak máš přijít.
Teď si akorát dokázal,že na tuhle tvojí povinnost nechutně s ostatníma sereš.Jinejma slovama ti to je u prdele.

Prečítaj si to ešte raz, lebo si natvrdlý jak bedňa. Písal som, že ten server je úplne zbytočný a som za jeho zrušenie. Nikto oň nemá záujem a hráva tam skupina pár desiatok ľudí.
A rozumie tebe vôbec niekto? Toto je herný portál, nie psychiatria pre duševne chorých, ani sa tu neriešia duševné komplexy, dokonca ani závislosti sedenia za PC. Nesedím za PC 24/7 ako ty, som rád že si občas zahrám. A je mi úplne jedno, proti komu to je. Ty si dokázal odohrať 20 hodín za ŠTYRI DNI!!! Ja som odohral 20 hodín za 19 dní. Psychopat jeden, ešte sa tu ide rozdrapovať. Decko s nevymáchanou hubou, čo na všetkých portáloch dostal ban a ešte má tú drzosť sa tu rozdrapovať a vyťahovať na mňa rasizmus.