PDA

Zobrazit normální verzi : zadost o prava na war3 modu



coolman
30-01-12, 14:08
zdravim tak nevim jak ale nejak to zkusim timto vas zadam o prava na WAR3 modu zkusenosti s timto serverem mam celkem dosti , hraju tu uz delsi dobu steam mam sice chvili ale myslim ze jsme bezproblemovy hrac.

nick:bazzzy

steamnick:***bazzzy***


pokud jeste neco k tomu mam napsat tak napiste co zadost pisi po prve takze netusim co vse ma obsahovat
s pozdravem : Bazzzy

Bezdak
30-01-12, 14:15
Hm.. možná by sis mohl přečíst pravidla (http://csko.cz/forum/showthread.php?954-Pravidla-%C5%BE%C3%A1dost%C3%AD-!!!) žádostí když už sem píšeš.. Myslim si že tohle je tak na lock

coolman
30-01-12, 14:27
ok omlouvam se tak jeste dodatek zkusenosti s admin pravy nemam ale na war3 modu hraji uz dlouho takze zkusenosti s timto serverem mam hodne, steam taky vlastnim a vek taktez splnuji. Neco o me : jmenuji se Honza mam 25 let, ve svem volnu si rad zahraji CSko, pracuji jako skladnik pochazim z Kolina, myslim ze jsem bezproblemovy hrac.
ale pokud se rozhodnete pro NE zlobit se nebudu , jen by to byla skoda protoze za dobu co tam hraju by tam potreba ruka admina byla, chodi tam jen 2 a to ne moc casto, ja tam hraji kazdy den min. 4 hodiny nekdy i dele.

baf
30-01-12, 14:39
Tak este jednou si precti jak se pise zadost. :)

coolman
30-01-12, 14:44
ja myslim ze jsem vse napsal, Hlavní podmínky přijetí (pokud je nesplňujete, nemusíte ani psát žádost):

-mít steam cs (originální hra): psal jsem ze mam
-hrát minimálně 3 měsíce na tomto portálu: psal jsem ze hraju jiz delsi dobu, a to dele nez 3 mesice
-zkušenosti s cheatery případně s herním módem (liší se podle serveru): a opet psal jsem ze mam zkusenosti s war3 modem ze hraji jen na nem

tak mi teda porad co zde schazi, napsal jsem i neco o sobe tak ted uz vazne netusim ale pokud me zadosti vyhovet nechcete tak to napiste hned at vas nezdrzuji... s pozdravem Bazzzy

Svacinar
30-01-12, 14:47
Ta žádost musí mít i nějakou úroveň. Ne to jen tak halabala napsat a prd z toho.
Podle mě, by jsi měl ještě nějakej ten tejden počkat, seznámit se s forem a pak to zkusit znova tak, jak se to má.

BiA Fz
30-01-12, 14:54
na W3 by mě zajímal určitě nick a rank v psychostats- ten bazzzy jsem v první stovce nenašel, ale třeba i úroveň postav pro představu; potom jestli už se znáš s nějakými adminy, kteří by Tě mohli doporučit a taky číslo steam ID....informace takového typu tu postrádám(e) takže se těžko lze vyjádřit, nenech nás ať si to musíme dohledávat, na to jsme lenoši O8)

Giussepe
30-01-12, 15:15
http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=11965

E: člen od 28.1. 2012

Vidno, že tu dostal ban za WH, tak si koupil steam aby si tu mohl zahrát a žádá o práva.

A mě bylo divný, že jsem ho nedávno potkal na war3ft, protože jsem měl takovýho tucha, že tu dostal ban za wh.

ZEUS
30-01-12, 15:18
STEAM_0:0:48811418 - jeho steam
http://steamcommunity.com/profiles/76561198057888564 - jeho steam profil
VALVE_0:0:2047125418 - jeho valve id před 28. lednem ( 06:47:24 <VALVE_0:0:2047125418><109.80.13.145> (Terrorist) ***bazzzy*** : ankh )
http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=6641 - zajímavé

Bezdak
30-01-12, 15:20
Nahráno 16h, 1 člověk ve fl.. Ani profilovku nemáš. To teda nejsi aktivní moc

coolman
30-01-12, 15:28
ok tak tedy:

úroveň postav: převážně hraju za undead tam mám přez 150 tisíc xp na warden přez 125 tisíc a na dalších postavách pracuji , human skoro 10 lvl orc 8, a ano znám se tedy jen prez hru s adminem pro a taktéž s silve steam id : STEAM_0:0:48811418 nick ve hre je bazzzy

coolman
30-01-12, 15:31
http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=6641 o tomhle nic nevim ale uz sem stim mel jednou problem rekly me at si koupim steam a bude to vyresene tak jsme steam koupil a koukam problem trva, proc?

coolman
30-01-12, 15:34
jeste dodatek pokud to pomuze hraju na notasu sve pritelkyne a jeji byvaly tu hral cs tak mozna proto ty bany

coolman
30-01-12, 15:36
pokud nesouhlasite dejte lock a prestante me napadat s necim co jsem nedelal, ja hlavne kvuli tomu kupoval steam a hlavne ja hraju na war3 modu ne na awp

BiA Fz
30-01-12, 15:37
jeste dodatek pokud to pomuze hraju na notasu sve pritelkyne a jeji byvaly tu hral cs tak mozna proto ty bany
Tohle mě pobavilo :D tak snad si aspoň holka polepšila že už nemá podvodníka; no ale počkáme si asi teda na vyjádření 514pro a Silv3ho.. :)

coolman
30-01-12, 15:40
necham to na vas jak jsem psal war3 mod me bavi tak jsem koupil steam a skusil to

Charon35
30-01-12, 15:45
4 posty pod sebou. To je sila.


ok omlouvam se tak jeste dodatek zkusenosti s admin pravy nemam ale na war3 modu hraji uz dlouho takze zkusenosti s timto serverem mam hodne, steam taky vlastnim a vek taktez splnuji. Neco o me : jmenuji se Honza mam 25 let, ve svem volnu si rad zahraji CSko, pracuji jako skladnik pochazim z Kolina, myslim ze jsem bezproblemovy hrac.
ale pokud se rozhodnete pro NE zlobit se nebudu , jen by to byla skoda protoze za dobu co tam hraju by tam potreba ruka admina byla, chodi tam jen 2 a to ne moc casto, ja tam hraji kazdy den min. 4 hodiny nekdy i dele.
Kde si videl podmienku vek?

Damon
30-01-12, 20:45
To tu žádost nemůžeš napsat jako ostatní to z tebe máme ty informace dolovat??

coolman
30-01-12, 22:05
za to se omlouvam, ale nevedel jsem jak a nechtel jsem kopirovat

sILV3
01-02-12, 11:42
Hráča poznám, patrí medzi priemer čo sa hrania týka. Žeby nadával, to som nezaregistroval a patrí medzi tých slušnejších. Som za možnosť, aby si ešte chvíľku počkal, vyjadroval sa k témam (ak máš naozaj čo povedať) a prosím, začni používať EDIT príspevku. Som zatiaľ proti, no po čase (za nejaký ten mesiac) by si to mohol skúsiť zas a ak pôjde všetko, ako má... Nebudem mať dôvod nepodporiť ťa.

Charon35
07-02-12, 16:45
necham to na vas jak jsem psal war3 mod me bavi tak jsem koupil steam a skusil to

Skúsil a nevyšlo.

Hráča poznám, patrí medzi priemer čo sa hrania týka. Žeby nadával, to som nezaregistroval a patrí medzi tých slušnejších. Som za možnosť, aby si ešte chvíľku počkal, vyjadroval sa k témam (ak máš naozaj čo povedať) a prosím, začni používať EDIT príspevku. Som zatiaľ proti, no po čase (za nejaký ten mesiac) by si to mohol skúsiť zas a ak pôjde všetko, ako má... Nebudem mať dôvod nepodporiť ťa.
Ako píše silve. Nazbieraj skúsenosti a možno o pol roka. Zatiaľ veľa šťastia v hre.