PDA

Zobrazit normální verzi : Gustak



deagle1981
27-07-16, 10:26
no tak znova lebo ste mi zamkli temu bez vyriešenia ja som za jedinu nadavku dostal 20000 min ban ked ma prešiel autom som mu napisal že je dement ani som nevedel že je admin tu je moj ban http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bhid=164644
a ked admin nadava na servery do voicu nijako potrestany nebude ?
https://uloz.to/!1Mgu5yidj/jail1-dem

Grakon2702
27-07-16, 10:53
Podívej se na svou historii banů, ta o něčem svědčí. Ty dva týdny ti jen bodly. Kdyby to byl tvůj první ban, dostaneš to na pár hodin. Tak to v životě normálně funguje. Dostaneš trest, ty se nepoučíš, dostaneš horší trest.

deagle1981
27-07-16, 11:01
skus sa aj trošku zamyslieť ked niečo napišeš tu teraz neriešime mna !!!!! pochop to konečne pozri si demo a potom sa vyjadruj a nie bludy mi tu pišete zas a zastavajte sa ho bo je ze z at

Grakon2702
27-07-16, 11:09
Tvůj mozeček to asi nepobral. To, že jsem ti připomněl tvou historii banů, jsem ti chtěl naznačit, ať popřemýšlíš, proč jsi ty dostal za nadávky necelé dva týdny a admin nic.

Mr.N0b0dy
27-07-16, 11:10
Na d2only jsi se kdysi choval normálně, začal si chodit na jailbreak a je to čím dál horší. Přestaňs tam raději hrát, je to pro tvoje dobro.

deagle1981
27-07-16, 11:11
Tvůj mozeček to asi nepobral. To, že jsem ti připomněl tvou historii banů, jsem ti chtěl naznačit, ať popřemýšlíš, proč jsi ty dostal za nadávky necelé dva týdny a admin nic.

tvoj mozožek to asi nebere načo mi tu pišeš svoje sračky ja čakam vyjadrenie od niekoho kompetentneho a nie od deti čo pridu na forum bo sa nudia cez prazdniny tak mi tu nepiš dakujem


Na d2only jsi se kdysi choval normálně, začal si chodit na jailbreak a je to čím dál horší. Přestaňs tam raději hrát, je to pro tvoje dobro.

no tam ma to prestalo bavyť po tom čo NS dostane UB len preto lebo je kamoš s adminom a je aj jasne na deme vidieť že zapnuty je nebudem menovať hrača

Mr.N0b0dy
27-07-16, 11:15
no tam ma to prestalo bavyť po tom čo NS dostane UB len preto lebo je kamoš s adminom a je aj jasne na deme vidieť že zapnuty je nebudem menovať hrača

Pošli mi PM

bol raz jeden král
27-07-16, 11:28
Na jb nadává 95% hráčů. Je pičovina dostat ban za 1 nadávku, byť je to na admina.(Navíc byl adminem vyprovokován)