PDA

Zobrazit normální verzi : PB upgrade?!



Baxo15
28-07-16, 21:06
Ahoj, rozhodol som sa spraviť niečo, čo by oživilo trochu paintball servery. :)
Nebudem to zbytočne okecávať a hneď to sem rozpíšem. Kľudne možete napísať svoj názor a popr. nejakú zmenu, čo by ste na pb uvítali. :happy:


Mapy na odstránenie- Boli dohodnuté v tomto (http://csko.cz/forum/showthread.php?7546-Nov%E9-mapy-na-Paintball-n%E1vrhy-na-p%26%23345%3Bid%E1n%ED&p=406501&viewfull=1#post406501) threade.
Sú to tieto mapy:
aim_aztec2003
gg_waterland
gg_akcoltyard
pb_arenabrazil
gg_dusty_fortress
paintball_arabica
paintball_fabi
gg_anthology
fy_warzone

Mapy na pridanie- https://uloz.to/!snxDGZjo4/pb-maps-rar
Nové songy na koniec kola- Nejaké mám ale ak máte nejaké návrhy kludne postnite. :) s par ludmi na pb povyberam a z nich sa daju na pb.
Songy pri killoch- Zas nahodiť na pb1 songy ako killing spree,multi kill. (dosť to pb oživí)
Baterka- Buď zablokovať alebo odstrániť používanie baterky na pb serveroch. Dôvod je snad jasný.. komu však nie, je to ten, že keď niekto svieti tak to dosť laguje a baterka pomáha pri nokille alebo aj zdržovaní.


Popripádne sa teším na nové návrhy. :) A taktiež na tie songy. :happy:

Burak1
28-07-16, 21:14
Mapy na smazání dohodnuty. Mapy na přidání jsem ještě neviděl. Songy bych pro začátek dal úplně stejné, jak na furienu. Songy při killech souhlas a baterku bych odstranil.

Darongodx
28-07-16, 22:50
ja nevím, ale gg_waterland sa tam hraje od vzniku pb na kotelne a je to mapa, na ktorej treba využívať sound a brain narozdiel od ostatných máp, ja by som ju tam aj nechal. Pár máp, ktoré sú určené pre vyspelejších hráčov, ktorí poznajú sound a brain je určite potrebné ponechať.

Baxo15
28-07-16, 22:58
Ahoj daron, toto čo si sem napísal si uvedomujem.. Na tej mape skoro každý len kempí v kríkoch alebo vo vode.. Predsa tá mapa nepatrí k veľmi obľubeným a hráči skôr utekajú, keď sa hrá. Ale rozhodnutie nehám na hráčoch, no..

UnlimitedSpeezy
29-07-16, 13:39
Mapy na zmazanie určite tieto, a čo sa týka gg_waterland utekám keď sa hrá, tie songy by už fakt mohli byť aj na PB 1. :laughing1:

Baxo15
01-08-16, 16:11
Ahoj, bola vytvorená anketa o osude mapy gg_waterland. Môžete hlasovať úplne hore. :thumsup4:
btw. dojebal som to trosku, tak čítajte poriadne.:D