PDA

Zobrazit normální verzi : Poděkování



Pluhtik
30-01-12, 19:10
Zdravím vás,
nevím kam bych to napsal, tak jsem se rozhodl pro tuto sekci.

Chtěl bych veřejně poděkovat Kotlovi za práci, kterou pro kotelnu odvádí. A také za unban, který mi dal, ačkoli BAN jsem měl neprávem, tak tím možná umožnil hackerovi, kvůli kterému jsem to měl, aby se znovu na kotelnu přihlásil (nejsem si jistý). Je mi ctí na kotelně hrát, protože po dobu BANU (asi 3 dny) jsem teď hrával GG na jiných serverech a musím říct, že kvalita se ani v nejmenším nevyrovná kotelně a admini jsou nabírání podle toho kdo se přihlásí, než spíše podle zkušeností apod.
Někde v unbanech jsem četl, že někdo nezažil, aby byl unban udělej, tohle osobně považuji za sprostou pomluvu vůči Kotlovi a všem adminům. Každý má právo se splést, a když to přizná tak přece z toho hned nebude mít nějaký velký postih, a proto by jen blázen neuznal svoji chybu, kterou by viděl.

Ještě jednou děkuji a Kotlovi večer poděkování pošlu zde na fóru do pošty až zjístím jak, nebo na email.
Teď si jdu užít hru ;)

Pluhtík

Charon35
30-01-12, 22:23
Je to pekné, ale myslím si, že lepšie pre Kotla bude, ak mu nenapíšeš. Ušetríš mu oči a čas. To bude lepšia odmena pre neho ;) :D

Pluhtik
30-01-12, 23:20
Jen jsem chtěl ukázat, že si jeho práce vážím, ale dobrá nebudu mu psát :)