PDA

Zobrazit normální verzi : Znova tu.



professional
31-07-16, 20:26
Zdravím.

Mé jméno je Lukáš, hrací nick Professional.
Je mi 15 let bydlím v Plzeňským kraji město Sušice.
Moje záliby : hraní cska (jsem línej).

Chcěl bych pomoct adminům na furien serverech, protože se mi zdá že je tam moc cheatrů a teďkon není většina adminů online o půlnoci a tam občas najdem nějakého cheatra.
Zkušenosti s tímto módem mám už nějaké roky.

na serveru hram minimálně 3 hod denně
Na kotelně hraju Furien,Paintboll,Hide N sek, jediné mody co tu hraju.
Zatím nemám žádne zkušenosti s amx nemám ale myslím že by to nebyl problem se naučit.
Cheatry hlásím každému adminovi zrovna tomu kdo je Online.

SID - STEAM_0:0:104783921
steam : http://steamcommunity.com/profiles/76561198169833570/
minulá žádost : http://csko.cz/forum/showthread.php?38389-Furien
Děkuju za přečtení, přeju krásný den:)

mirecc
31-07-16, 21:10
ahoj, veľmi ťa nechcem súdiť, ale môj názor je takýto - podľa chl tu hráš 12dní aj keď viem že si hral aj dlho pred tým, ale z toho mi vyplíva to, že si si chcel nahrať rýchlo aktivitu a ptm požiadať (je to len môj názor, nemusí to tak byť) , čo sa týka hláseni u mňa nemáš nič, na fóre máš zopár ale to je málo, ďalej čo sa mi nepáči je http://csko.cz/forum/showthread.php?42477-Furien
zatiaľ máš u mňa máš zatiaľ proti, možno to zmením

professional
31-07-16, 21:14
ahoj, veľmi ťa nechcem súdiť, ale môj názor je takýto - podľa chl tu hráš 12dní viem že si hral aj dlho pred tým ale z toho mi vyplíva to, že si si chcel nahrať rýchlo aktivitu a ptm požiadať (je to len môj názor, nemusí to tak byť) , čo sa týka hláseni u mňa nemáš nič, na fóre máš zopár ale to je málo, ďalej čo sa mi nepáči je http://csko.cz/forum/showthread.php?42477-Furien
zatiaľ máš u mna máš zatiaľ proti, možno to zmením

Ahoj Mirec. Nehral jsem protože jsem musel opravit známky ve škole. Když známky už byli uzavření tak jsem zas začal hrát aktivně a s těma právama jsem si rozhod dnes ze je podam protože mě štve jak málo aktivní jsou admini a když už já hraju dlouho do noci, tak občas potkám cheatra a nemám ho komu hlásit bud teda natočím a pak postnu někomu a nebo ho hodím na forko,chci pomoct portalu nic víc.

Mr.N0b0dy
31-07-16, 21:26
Ahoj Mirec. Nehral jsem protože jsem musel opravit známky ve škole. Když známky už byli uzavření tak jsem zas začal hrát aktivně a s těma právama jsem si rozhod dnes ze je podam protože mě štve jak málo aktivní jsou admini a když už já hraju dlouho do noci, tak občas potkám cheatra a nemám ho komu hlásit bud teda natočím a pak postnu někomu a nebo ho hodím na forko,chcem pomoct portalu nic víc.

Po dnešní zkušenosti na turnaji bych řekl, že se pro to nehodíš. + to, co psal ten kár Eust v minulé žádosti, že píšeš takové věty, že to musí někdo luštit je doteď aktuální

professional
31-07-16, 21:30
Po dnešní zkušenosti na turnaji bych řekl, že se pro to nehodíš. + to, co psal ten kár Eust v minulé žádosti, že píšeš takové věty, že to musí někdo luštit je doteď aktuální

No jo, to Je asi možné.

pweredbytvaroh
31-07-16, 21:41
Nevhodný kandidát snad ve všech možných směrech, proti.

professional
31-07-16, 21:42
Nevhodný kandidát snad ve všech možných směrech, proti.

Díky za názor nebudu ti ho brát..:)

Maaaaaaaaaaja
01-08-16, 10:18
Vůbec tě ze hry neznám, takže tě ani nehodlám posuzovat, ale jedno ti řeknu. Už jen název vlákna "znova tu." ti určitě nepomůže. Asi jako kdybych se ucházel o práci a napsal místo "Životopis" třeba "Chcu robotu more".

professional
01-08-16, 12:09
Vůbec tě ze hry neznám, takže tě ani nehodlám posuzovat, ale jedno ti řeknu. Už jen název vlákna "znova tu." ti určitě nepomůže. Asi jako kdybych se ucházel o práci a napsal místo "Životopis" třeba "Chcu robotu more".

Tak název sem nějak neřešil, ani obsah žádosti moc protože mě většina adminů zná.

Eust.
01-08-16, 12:20
Tady se vážně nic nemění. Dokonce ani to, jak furt nonstop sleduješ žádost :d Ale teď vážně. Sám si polož otázku, zdali máš na to, aby jsi byl admin. Už jen to, že nedokážeš poskládat větu správně dohromady(ani gramaticky, bohužel) nedělá dobrou vizitku. Žádáš každého půl roku a já prostě nikde nevidím rozdíl, furt je to to samé. Známe se, píšeme si, ale jako admina si tě stáááááále nedokážu představit. Nie. :)

ps. Nobody je kár

professional
01-08-16, 12:24
Tady se vážně nic nemění. Dokonce ani to, jak furt nonstop sleduješ žádost :d Ale teď vážně. Sám si polož otázku, zdali máš na to, aby jsi byl admin. Už jen to, že nedokážeš poskládat větu správně dohromady(ani gramaticky, bohužel) nedělá dobrou vizitku. Žádáš každého půl roku a já prostě nikde nevidím rozdíl, furt je to to samé. Známe se, píšeme si, ale jako admina si tě stáááááále nedokážu představit. Nie. :)

ps. Nobody je kár

Ahoj Euste :) Jo tak jako abych celkem řekl pravdu je mi jedno jestli práva dostanu,protože když je nedostanu tak stejně budu hrát dál a hlásit žádal jsem jenom kvůli tomu že neni většina adminů aktivních po večerech,ani s tím jsem nepočítal že dostanu práva.

marsoun
01-08-16, 17:47
Ahoj, hele asi ne, zkus to za rok za dva.

professional
01-08-16, 17:59
Ahoj, hele asi ne, zkus to za rok za dva.

Oki Sice předpokládám že asi nebudu teď hrát 2 roky v kuse ale s pauzama určitě jo :)
:LOCK