PDA

Zobrazit normální verzi : Vulgarita/obtěžování hráču -d2 only



DajMen
01-08-16, 12:44
http://csko.cz/dema?UPD=Ar5LW8ad

Skrillex - STEAM_0:0:41282767 78.99.148.167 SK
jjktv - VALVE_0:0:181631863 213.108.125.170 SK

pweredbytvaroh
01-08-16, 13:37
Ze serveru vím, že Skrillex mluví hlavně ohledně hry a akorát se nechá vyprovokovat, ovšem jjktv se takhle chová na serveru furt.

Skrillexe nabanuju, jjktv http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=191867 (chatlog + ode mě dřívější ban za vulgaritu)

DajMen
01-08-16, 13:47
Ze serveru vím, že Skrillex mluví hlavně ohledně hry a akorát se nechá vyprovokovat, ovšem jjktv se takhle chová na serveru furt.

Skrillexe nabanuju, jjktv http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=191867 (chatlog + ode mě dřívější ban za vulgaritu)

Myslím si že to je nefér vůči jjktv,oba si tam nadávali a to že se nechal vyprovokovat je jeho chyba...i to že mluví ohledně hry ano to je pravda,ale když ho zabijou tak hodně krát se stane že tam začne do mikráku řvát blbosti atd...

pweredbytvaroh
01-08-16, 13:53
Skrillexovi bych za to mohl udělit hodinový ban - banovat ho tedy přes web je blbost. Tohle je mé rozhodnutí, líbit se ti může, taky nemusí.

DajMen
01-08-16, 13:59
Zajímalo by mě proč jjktv dostal ban na 2 dny a skrillex s toho vyšel bez potrestání?

pweredbytvaroh
01-08-16, 14:04
Proto

jjktv http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=191867 (chatlog + ode mě dřívější ban za vulgaritu)

DajMen
01-08-16, 14:09
To pořád nevysvětluje proč je skrillex bez potrestání...

pweredbytvaroh
01-08-16, 14:11
Proto

Skrillexovi bych za to mohl udělit hodinový ban - banovat ho tedy přes web je blbost.

DajMen
01-08-16, 14:14
Takhle se asi nikde nedostanem...Okey nechceš banovat skrillexe nevím z jakeho duvodu asi je to tvuj kamarád...Mužeš to locknout tohle stejně nemá cenu :)

pweredbytvaroh
01-08-16, 14:19
Kamarád? I kdyby to byl můj brácha, udělím mu ban, jestli si jej zaslouží. Jsem vždy objektivní, přes web se hodinové bany neudělují, protože by si jich hráči ani nemuseli všimnout, takový prohřešek se řeší přímo ve hře.

DajMen
01-08-16, 14:23
Takže jjktv dostal ban na 2 dny z duvodu že už před tím měl jeden prohřešek...
Kdybych tady o měsíc hodil další stížnost na skrillexe tak zase z toho vyjde bez potrestáni protože jsi ho teď nepotrestal? to si muže nadávat jak chce a nic?? Moc tohle nechápu

pweredbytvaroh
01-08-16, 14:29
Kdyby to chtěl někdo z adminů řešit, já tu nejsem, ať si poslouží.

PaNTau
01-08-16, 14:29
Veľmi ma rozosmialo ako si tu napísal že si objektívny :D Tak Skrillex na dema nadáva 3x toľko ale nedostane ban ani na tú hodinu ale henten dostane ban na 2dni :D A pokiaľ viem vulgarita a podobné veci sa nerieša iba in-game.

pweredbytvaroh
01-08-16, 14:30
Veľmi ma rozosmialo ako si tu napísal že si objektívny :D Tak Skrillex na dema nadáva 3x toľko ale nedostane ban ani na tú hodinu ale henten dostane ban na 2dni :D A pokiaľ viem vulgarita a podobné veci sa nerieša iba in-game.

Nadávky do rodiny a podobné zvěrstva se řeší i přes web, tyhle hovna ne.

PaNTau
01-08-16, 14:36
Nepoznám ani jedného ani druhého. Nadávky neriešim, keďže ich sám používam. Ale jjktv si dať ban cez web vedel a riešil si to, ale druhému dať je už problém, ale hlavne, že je to objektívne :)

pweredbytvaroh
01-08-16, 14:52
A nemyslíš, že si teď protiřečíš? Neznáš ani jednoho z hráčů, ale budeš tu furt narážet na moji objektivitu? Můj primární server je dust2only, nikde jinde nehraji, znám ty hráče a vím, jak se chovají, proto jsem se rozhodnul takhle. Skrillex teď ban nedostal, ale může jej dostat příště, protože byl již nahlášen a má tedy nějakou historii porušení pravidel, naopak jjktv již historii měl a chová se na serveru mnohem hůře, proto byl teď zabanovan, jestli ti tohle řešení nepřijde objektivní, máme tedy jinou představu o definici slova objektivita.

DajMen
01-08-16, 14:58
A nemyslíš, že si teď protiřečíš? Neznáš ani jednoho z hráčů, ale budeš tu furt narážet na moji objektivitu? Můj primární server je dust2only, nikde jinde nehraji, znám ty hráče a vím, jak se chovají, proto jsem se rozhodnul takhle. Skrillex teď ban nedostal, ale může jej dostat příště, protože byl již nahlášen a má tedy nějakou historii porušení pravidel, naopak jjktv již historii měl a chová se na serveru mnohem hůře, proto byl teď zabanovan, jestli ti tohle řešení nepřijde objektivní, máme tedy jinou představu o definici slova objektivita.

To že hráč byl nahlášen znamená že má nějakou historii?? Ban nedostal tudiž kdybych ho nahlásil o měsíc,tak zase s toho vyvázne bez banu protože nemá žádny jiný ban??
Já taky hrávám na D2 only a pokud vím tak Skrillex taky není svátý...On do toho miku hučí v jednom kuse a když tam začne mluvit někdo jiny koho on nezná tak se do něj pustí...Kdybych začal točit dříve tak bys viděl že si začal Skrillex :)

pweredbytvaroh
01-08-16, 15:03
Pisu na mobilu - vlastně vůbec nevim, proč si takhle obhajuji své rozhodnuti, vy byste ho měli respektovat a soupat nohama, na d2 hraji denně - takže ano, skrillexe si mohu ohlídat a ano, znamená to, ze ma historii, proto mu mužů rovnou na serveru dat ban a ani ho na to neupozornovat, někdo lock, ja to už neresim

PaNTau
01-08-16, 15:12
Nie, nemyslím si, že si protirečím. Za to ty si dal ban jednému z webu, ale u druhého už to je problém, lebo sa to rieši in-game. O pojme objektivita ako si písal sa samozrejme nezhodneme. Ja som neni povinný rešpektovať tvoje rozhodnutie, iba s ním len ťažko niečo spravím a šup si nohami kludne ty :)

Pou
01-08-16, 16:15
Skrillexe na serveru poslední dobou potkávám často. Je pravda, že kecá dost do hry a kolikrát i nesmysly, ale že bych ho slyšel nadávat, to si zrovna nemyslím a to už sem se s tním taky už jednou chytl. Každopádně ale nesouhlasím s tímhle "typem" udělování banů. Na demu jsou oba dva jak si nadávají a jestli soudíte lidi jen podle velikosti jeho banlistu, tak ste spadli na úroveň nejmenovaného "admina." Pokud se provinil jeden a byl za to potrestán, tak kdokoliv jiný by měl dostat trest ve stejné výši, jako jen první provinilec.

Hauss
01-08-16, 17:13
Skrillexe potkávám hodně často na dustu vlastně každej den a je v poho.Nikdy jsem ho neslyšel nadávat.

pweredbytvaroh
01-08-16, 17:17
Nebyl potrestán jen za tento prohřešek, ale byl potrestán za to, jak se věcně chová na serverech a ještě za to dostatečně potrestán nebyl, aby si uvědomil, že takhle to tady nefunguje a ani v reálném světě, napsal jsem to sem již několikrát a jen se vždy opakuji, protože zřejmě nemůžete pochopit pointu mých odpovědí. Samozřejmě, že si obhajim své rozhodnuti, ale abych to musel každému zvlášť vysvětlovat mi přijde od vás trochu hloupé.

DajMen
01-08-16, 19:44
Já chápu proč si mu dal ban na 2 dny,ale nechápu proč Skrillex zůstal nepotrestán...Mu dej ban aspon na tu hodinu ať u dalších stížnosti vidíš jeho historii banu...:)

Maaaaaaaaaaja
01-08-16, 19:57
Ježíši. :D Jeden o voze, dalších x o koze. Všichni máte asi pravdu, já mu dal ban na hodinu a už to neřešte a lock někdo pls.

Samco
01-08-16, 20:02
Já chápu proč si mu dal ban na 2 dny,ale nechápu proč Skrillex zůstal nepotrestán...Mu dej ban aspon na tu hodinu ať u dalších stížnosti vidíš jeho historii banu...:)

Ban z webu na hodinu nemá zmysel, nakoľko by si ho nevšimol. V chatlogu nie sú také závažné veci, za ktoré by mal dostať viac. Do budúcna preto radšej využi hlásenie cez ! kde je efektívnejšia možnosť riešenia nadávok.