PDA

Zobrazit normální verzi : PB



Burak1
01-08-16, 20:05
Ahoj, chtěl bych poprosit o vyjádření k jednotlivým číslám, zda jste pro, či proti.

1. přidat nové mapy (například: cs_max, gg_aim_mahitto, poprípadě některé odtud http://csko.cz/forum/showthread.php?7546-Nov%E9-mapy-na-Paintball-n%E1vrhy-na-p%26%23345%3Bid%E1n%ED (kdyby se vám nějaká mapa líbila, poprosil bych napsat celý název))
2. odebrat dohodnuté mapy, viz. http://csko.cz/forum/showthread.php?7546-Nové-mapy-na-Paintball-návrhy-na-přidání&p=406501&viewfull=1#post406501 #36 - kdyby se chtěl ještě někdo vyjádřit, může tady, klidně se některá z mazajících může nechat
3. přidat barevnou auru kolem střel
4. přidat zabití na 2 hity
5. přidat speciální skiny na zbraně (něco jak je na furienu, písmenem "f" můžeš překlikávat)
6. udělat druhý server, na kterém by byly pouze základní mapy (například: dust2, inferno, nuke, italy) - mohlo by se to udělat místo pb3
7. odstranit baterku
8. přidat songy na konec kol - stejné jak na furienu
9. přidat hlášky "double kill" "triple kill"
10. změnit nastavení z sv_airaccelerate 10 na 100




Dropy jsou jen návrh, tudíž jsem zvědavý na vaše názory. Pokud by se návrh líbil, může se zkusit nechat udělat na pb2.
11. dropy:
a) možnost dropu hpček při killu (10%)
b) možnost dropu speciálních zbraní, které můžou dropnout pouze při killu (5%)
c) možnost dropu hečka při killu (10%)
d) možnost dropu 2x tolik bodů za kill (tj. za kill dostaneš dejme tomu 5 bodů a při tomto dropu jich dostaneš 10) - platilo by pouze na jedno kolo (5%)
e) možnost dropu sprintu (tj. dobije se ti sprint) (20%)
f) možnost dropu zabití na jednu ranu (pouze pokud se prosadí názor 4.) (10%)


Buď se to může udělat tak, že pb1 bude klasický, jak doteď, pb2 bude už s těmato výlepšeníma a pb3 budou klasické mapy také s těmato vylepšeníma.
Nebo se můžou přidat vylepšení na všechny servery.
Popřípadě se můžou vybrat jen některé věci, či vůbec žádné.
Samozřejmě pokud by měl někdo nějaký další nápad, piště sem, budu jen rád.

TheRockO.o
02-08-16, 01:58
1. Pro
2. Súhlasím s odstránením všetkých vybraných máp.
3. Zdá sa mi to zbytočné aspoň ostane kotelna originálna v tomto smere.
4. Proti nepáči sa mi to hral som na dosť paintball serveroch skoro všade to majú.
5. Môže byť pokiaľ sa nájdu dajaké.
6. Môže byť.
7. Proti na niektorých mapách sa zíde.
8. Pro
9. Proti každú chvíľu by to hučalo jelikož dať 2-3 killy nieje problém.
10. Nevyjadrujem sa nemám pojem čo tento príkaz robí.
11.a) pokiaľ sa neodhlasujú tie 2 hity tak to je zbytočné.
b) Neviem čo myslíš pod pojmom špeciálnej zbrane či vendetu alebo niečo také.
c) Pro
d) Proti
e) Pro ale zmenšil by som šancu.
f) ako si sám napísal iba keď sa presadí 4.

Baxo15
02-08-16, 09:54
1. přidat nové mapy- PRO
2. odebrat dohodnuté mapy- určite áno.
3. přidat barevnou auru kolem střel - skúsil by som na pb2.
4. přidat zabití na 2 hity - skúsil by som na pb2 na skúšku, čo nato hráči povedia.
5. přidat speciální skiny na zbraně (něco jak je na furienu, písmenem "f" můžeš překlikávat) - Určite áno.
6. udělat druhý server, na kterém by byly pouze základní mapy (například: dust2, inferno, nuke, italy) - Mohlo by sa skúsiť. A dal by som tam tie guličky čo idú rovno.
7. odstranit baterku - Určite pro! je to len na škodu..
8. přidat songy na konec kol - stejné jak na furienu- PRO
9. přidat hlášky "double kill" "triple kill" - Dal by som to tam.. Je to celkom dobré, a dosť to oživý server. Len na pb1 to nieje, na iných to je.
10. změnit nastavení z sv_airaccelerate 10 na 100 - PRO. Aspoň si nováčikovia nezahrajú:D old school playery vedia čo myslím. :)

Dropy jsou jen návrh, tudíž jsem zvědavý na vaše názory. Pokud by se návrh líbil, může se zkusit nechat udělat na pb2. - Moc dropov by som tam nedával..:D
11. dropy:
a) možnost dropu hpček při killu (10%)
b) možnost dropu speciálních zbraní, které můžou dropnout pouze při killu (5%)
c) možnost dropu hečka při killu (10%)
d) možnost dropu 2x tolik bodů za kill (tj. za kill dostaneš dejme tomu 5 bodů a při tomto dropu jich dostaneš 10) - platilo by pouze na jedno kolo (5%)
e) možnost dropu sprintu (tj. dobije se ti sprint) (20%)
f) možnost dropu zabití na jednu ranu (pouze pokud se prosadí názor 4.) (10%)


hotovo. :)

Burak1
02-08-16, 14:09
b) Neviem čo myslíš pod pojmom špeciálnej zbrane či vendetu alebo niečo také

Pod pojmem specialni zbraně si představuji 2 zbraně, jedna z nich by byla ten vendeta a druhá by byla nějaká speciální na pistolku

E: K těm 2 hitům. Jak bývaly 2 kulky, tak mě to bavilo o dost víc, myslím, že to můžem zkusit hodit aspoň na ten pb2.

HANNy^
03-08-16, 10:26
1. přidat nové mapy (například: cs_max, gg_aim_mahitto, poprípadě některé odtud http://csko.cz/forum/showthread.php?7546-Nov%E9-mapy-na-Paintball-n%E1vrhy-na-p%26%23345%3Bid%E1n%ED (kdyby se vám nějaká mapa líbila, poprosil bych napsat celý název)) jo šlo by
2. odebrat dohodnuté mapy, viz. http://csko.cz/forum/showthread.php?7546-Nové-mapy-na-Paintball-návrhy-na-přidání&p=406501&viewfull=1#post406501 #36 - kdyby se chtěl ještě někdo vyjádřit, může tady, klidně se některá z mazajících může nechat ano, ty mapy jsou opravdu trash
3. přidat barevnou auru kolem střel ne, neboť to bude potom nepřehledné.
4. přidat zabití na 2 hity určitě ne ..nechceme z toho dělat gamesites -.-
5. přidat speciální skiny na zbraně (něco jak je na furienu, písmenem "f" můžeš překlikávat) k ničemu ale to je jedno .. nijak to neovlivní hratelnost
6. udělat druhý server, na kterém by byly pouze základní mapy (například: dust2, inferno, nuke, italy) - mohlo by se to udělat místo pb3 pb má své specifické mapy takže tohle mi přijde také zbytečné ale lepší než d2 only pb
7. odstranit baterku nevim proč, mě se třeba líbí
8. přidat songy na konec kol - stejné jak na furienu ano
9. přidat hlášky "double kill" "triple kill" ano
10. změnit nastavení z sv_airaccelerate 10 na 100 třeba




Dropy jsou jen návrh, tudíž jsem zvědavý na vaše názory. Pokud by se návrh líbil, může se zkusit nechat udělat na pb2.
11. dropy: kromě e jsem proti všemu .. nechceme z toho mít gamesites
a) možnost dropu hpček při killu (10%)
b) možnost dropu speciálních zbraní, které můžou dropnout pouze při killu (5%)
c) možnost dropu hečka při killu (10%)
d) možnost dropu 2x tolik bodů za kill (tj. za kill dostaneš dejme tomu 5 bodů a při tomto dropu jich dostaneš 10) - platilo by pouze na jedno kolo (5%)
e) možnost dropu sprintu (tj. dobije se ti sprint) (20%) ano
f) možnost dropu zabití na jednu ranu (pouze pokud se prosadí názor 4.) (10%)

Baxo15
03-08-16, 15:54
Nejaké tie mapy na pridanie:

paintball_azurro2 - http://gamebanana.com/maps/168425
gg_fy_buzzkillikzzub - http://gamebanana.com/maps/177857 (Môžte vymyslieť nejaký iný názov)
4_houses - http://gamebanana.com/maps/149284
cs_max - http://maps.cs-bg.info/maps/cs/1502/ (na pb už bola a bola dosť obľúbená)
gg_aim_mahitto - http://www.17buddies.net/17b2/View/Map/52723/gg_aim_mahitto.html
bb_paintball - http://m.17buddies.net/17b2/View/Map/79950/bb_paintball.html
btw.ešte možete nejaké navrhnúť

----------------------------------------------


nechceme z toho dělat gamesites -.-
sem proti všemu .. nechceme z toho mít gamesites

Asi ho máš moc rád :gabe:

Darongodx
03-08-16, 16:16
Ešte kedysi sa dokázali na PB zaplniť aj 2 servery doplna a ten tretí aspoň do polovice. Teraz ste radi, ak je full PB 1. Ak tam budete odmietať všetky zmeny, ktoré by prilákali hráčov, tak zachvíľu vám tam hrať nebude nikto. Skúste občas zapnuť nejaké zahraničné pb servery a zistite, že každý 1 server ma zabitie na 2, niektoré až na 3 guľky. Takže toto by som určite skúsil. Tie dropy sú zaujímavé, taktiež by som ich skúsil.
Oháňate sa argumentom, nechceme z toho robiť gs, ale tu sa nikde nič nepíše o p2win a mimochodom gs má zabitie na 2 guľky a vedia kvoli tomu zaplniť aj 3 full servery, takže niečo na tom bude. ;)

Thradak
03-08-16, 16:25
Okej, ja ako profik dlhoročný hráč sa vyjadrím tiež, ak môžem :)
1. Určite pridať 4_houses, ostatne nepoznám len nechcem nie sú veľké lebo pri našich kemperoch bude mať kolo hodiny, keď tak keď skončí čas aby skončilo aj kolo, na Waterlande to je niekedy večnosť
2. Odstrániť určite de_paintball, neferova mapa už od nepamäti, takisto aj Waterland odstránit teda jedine ak by ten čas ukončil kolo
3.urcite nie auru, to sa da len pri mode keď letia guľky rovno bez gravitácie
4. V žiadnom prípade
5. Ak budú stáť zato a rozmery budú mať rovnaké why not, myslím prekrytie plochy
6. Zaujímave, možno pôjdem skúsiť
7.moze byt
8.ziadne songy, lebo na niektorých mapách kde sa rodia hneď pri sebe houses alebo tak to bude vadiť
9. Nikdy to sa nedá počúvať, jedine keby to naspieval baxo
10. Sry netuším čo to je
Dropy sú podľa mňa tiež komplikovane, radšej nie
++++++++
Už teraz mam bugy ze musím hráča trafiť 2 krát kým zomrie, stalo si mi už aj že som ho sekol knifom vyšla krv a žil ďalej :) podotýkam nebol hneď po respawne :)
+ pridať nejakého PB admina, veľa cheaterov tam beha :)
Tento názor je aj od hráča KVPt m4tkiller, nechce sa mu písať tuna dik ľúbim vas
============
Daronko určite nie kvôli 2 zásahov na kill ma gs viac hráčov, skor ide o zlu propagáciu tohoto servera, taktiež aj to že u nás sa je veľa profi hráčov a ti slabší nemajú žiadnu šancu, počas môjho banu som sa za 15 dní dostal na hlavnom PB serveri do topky bez VIP, proste luzri na gs hrajú, takisto aj furien niekedy vypnem keď tam prídeš ty lebo si nezahrám :D ale to sme tu neprišli riešiť :) proste 2 hity sú volovina

Baxo15
03-08-16, 16:38
2. Odstrániť určite de_paintball- akurát som to sem chcel písať :D tu mapu preč, každý sa len jebe k CT a za T hrá max 5 hráčov.. ALL čakajú v specte kým bude u CT miesto a pripoja sa. Preč s ňou! O tej nevýhode ani nehovorím.. je to čistý zber pointov.
3.urcite nie auru, to sa da len pri mode keď letia guľky rovno bez gravitácie - za pokus nič nedáme.
4. V žiadnom prípade - na pb2 sa to na pokus môže dať.. podľa mna to nieje zlá vec..
8.ziadne songy, lebo na niektorých mapách kde sa rodia hneď pri sebe houses alebo tak to bude vadiť - neboj nebude..
9. Nikdy to sa nedá počúvať, jedine keby to naspieval baxo - jasné, nieje problém. :gabe:
10. Sry netuším čo to je - je to na strafy,surf atd.. ak si niekedy hral buzz na rezerve tak vieš čo to je.
Dropy sú podľa mňa tiež komplikovane, radšej nie - komplikované je pre teba aj hranie:D

Už teraz mam bugy ze musím hráča trafiť 2 krát kým zomrie, stalo si mi už aj že som ho sekol knifom vyšla krv a žil ďalej - to sa stáva no.. snad sa to opraví.
+ pridať nejakého PB admina, veľa cheaterov tam beha :) - xd snad to víde u mňa no:D
Tento názor je aj od hráča KVPt m4tkiller, nechce sa mu písať tuna dik ľúbim vas - Díky. :)

S daronom inak by som aj súhlasil.. treba preto spraviť, čo možme a ne tu skoro každú zmenu odvrhnúť. :)

Darongodx
03-08-16, 16:44
Väčšina z vás si myslí, že tie zmeny budu navždy, aj keď sa nikomu nebudú páčiť, ale predsa treba to skúsiť v hre a to čo sa nebude hodiť sa zruší. A mimochodom som za pridanie týchto zmien na PB1, na PB2 by boli na hovno, kedže tam nikto nehrá.
Som za všetko, až na drop f, tam by som to buď zrušil alebo znížil na 5%.

Btw, nehovoril som len o GS, ale o hocijakých zahraničných serveroch, kde sú vždy všetky servery full. PB na Kotelne je už 6 rokov stále taký istý, tak sa nečudujte, že vám tam už nechodia oldschool hráči, a nie len oldschool ale aj ostatní, PB na kotelne je nezáživný oproti iným portálom.

ixper
03-08-16, 20:04
Podľa mňa PB na kotelne je najlepšie čo som hral, tie zahraničné stoja za hovno a ked budú zmeny ako pridať zbrane podobne vendete alebo guľky bez gravitácie tak to už nebude o skille... Načo barevnu auru? Co máš malo farebné guľky?

Baxo15
03-08-16, 20:08
Podľa mňa PB na kotelne je najlepšie čo som hral, tie zahraničné stoja za hovno a ked budú zmeny ako pridať zbrane podobne vendete alebo guľky bez gravitácie tak to už nebude o skille

Ale ptm už nebudú hráči ak sa neuskutočnia nejaké zmeny.. niečo tam treba predsa zmeniť, nech tam je niečo nové.. a hlavne toho nejakého aktivneho admina by to chcelo, keď ja šancu nemám. :)

ixper
03-08-16, 20:19
Tak aspoň dúfam že z toho nespraví gs PB

Baxo15
05-08-16, 10:32
REF.

Nemám času jak PEPO s prenášaním a lockovaním žiadostí. :entneho:

Burak1
18-08-16, 16:40
ref

Darongodx
19-08-16, 18:41
REF.

Nemám času jak PEPO s prenášaním a lockovaním žiadostí. :entneho:

Správať sa k niekomu tak, len preto že urobil správny krok a lockol/vymazal ti žiadosť? Potvrdzujem, že som sa k nemu choval rovnako ako ty niekedy, ale teraz, keď som si prezrel žiadosti, popýtal si info z AF, tak potvrdzujem, že z 99% robí správne rozhodnutia z môjho pohľadu. Stále mám na neho nejaké výhrady, ale to sa už netýka riešenia žiadosti, ale niečoho iného, ktoré ma doviedlo k odobratiu práv. Už vo viacerých žiadostiach sa po dlhšej dobe ukázala práva stránka človeka, a hlavne to, že sa nehodil na práva. Takže by bolo na zamyslenie, či by nebolo vhodné sa radšej začať vhodne správať, prestať písať -IQ sračky a niekedy ti možno bude pod menom žiariť Trial admin. A to, čo píšeš ty o čase, tak to je taktiež na jednu vec a to tú, že tebe to môže byť jedno, kedy sa to vyrieši, pretože ty aj tak nič nepodnikneš a bude to na Burákovi a Kotlovi.

eXoTy
14-09-16, 22:06
1. Pridanie novych map by bolo dobre, uz mi je zle ked hram dookola tie iste mapy.
2. Najhorsie mapy, cancer mapy. Dobre by bolo ich zrusit, kazda jedna mapa je kemp mapa.
3. Lol, ze auru. Nic v zlom ale vacsia blbost snad nie je. Vsetci zacnu strielat a nic nikto neuvidi.
4. Zabitie na 2 hity= Minimum hracov na pb.... Podla mna je to strasna blbost. Dobre je na jeden hit. Kola by boli strasne dlhe kebyze sa utkaju hraci co to vedia hrat.
5. Bolo by to pekne, ale treba brat ohlad na inych hracov co hraju na low fps a este zatazovat im fps novymi skinami je blbost. Dobre je jak je teraz.
6. Druhy server by som nedal, malo hracov, kebyze je viac, tak v pohode.
7. Ostranenie baterky by bolo velmi dobre. Najhrosie je ked niekto co to hra prvy krat, zapne baterku a uteka. No a traf ho ked to laguje....
8. Songy suhlasim, sa na nich aj tesim :D Som vam pomohol a som dal na forko presne 71 songov, je z coho vyberat, vacsina sa tam hodi si myslim.
9. To nie je potrebne tie hlasky, zbytocne.
10. Ziadny rozdiel v tom nie je.... no pre mna :D
11. blbost... zbytocne.
Miesto tych dropov by ste mohli dat za kill doplnenie hp. Sam som sa zabil 200x, zvycajne na buzzkillu a asseku.... Spadnes z jednoho metra a 50 hp prec. To by sa urcite malo zmenit a myslim si, ze nie som sam co si to mysli.
PS: Pb hram 5 rokov, takze mam daco odohrate na pb.

Darongodx
14-09-16, 22:42
1. Pridanie novych map by bolo dobre, uz mi je zle ked hram dookola tie iste mapy.
2. Najhorsie mapy, cancer mapy. Dobre by bolo ich zrusit, kazda jedna mapa je kemp mapa.
3. Lol, ze auru. Nic v zlom ale vacsia blbost snad nie je. Vsetci zacnu strielat a nic nikto neuvidi.
4. Zabitie na 2 hity= Minimum hracov na pb.... Podla mna je to strasna blbost. Dobre je na jeden hit. Kola by boli strasne dlhe kebyze sa utkaju hraci co to vedia hrat.
5. Bolo by to pekne, ale treba brat ohlad na inych hracov co hraju na low fps a este zatazovat im fps novymi skinami je blbost. Dobre je jak je teraz.
6. Druhy server by som nedal, malo hracov, kebyze je viac, tak v pohode.
7. Ostranenie baterky by bolo velmi dobre. Najhrosie je ked niekto co to hra prvy krat, zapne baterku a uteka. No a traf ho ked to laguje....
8. Songy suhlasim, sa na nich aj tesim :D Som vam pomohol a som dal na forko presne 71 songov, je z coho vyberat, vacsina sa tam hodi si myslim.
9. To nie je potrebne tie hlasky, zbytocne.
10. Ziadny rozdiel v tom nie je.... no pre mna :D
11. blbost... zbytocne.
Miesto tych dropov by ste mohli dat za kill doplnenie hp. Sam som sa zabil 200x, zvycajne na buzzkillu a asseku.... Spadnes z jednoho metra a 50 hp prec. To by sa urcite malo zmenit a myslim si, ze nie som sam co si to mysli.
PS: Pb hram 5 rokov, takze mam daco odohrate na pb.

To si myslíš asi jedine ty a pár jedincov, čo majú strach zo zmeny, pretože väčšina serverov, čo majú zabitie na 2 guľky, tak sú plné a väčšina, čo má zabitie na 1 guľku sú prázdne. Nehovorím, že to je len tým, ale určite v momentálnej dobe hráči viac preferujú zabitie na 2 guľky.

Kotel
14-09-16, 22:48
Serverů je dost, takže se nějaký může klidně upravit.

Burak1
14-09-16, 22:58
Dobře, zítra se podívám na ohlasy a návrhy, které se líbí, přepošlu kotlovi.

eXoTy
15-09-16, 14:11
Okay, dam ti zapravdu Daron. Treba zmenu. Mozno si na to zvyknem. Hral som na gs pb na 2 hity a mne osobne to bolo take blbe. Ale moznu si na to zvyknem.

eXoTy
15-09-16, 14:23
Baxo ty si asi nepamatas ked asi pred 1-2 rokmi si bol na pb a tam si stretol aj mna a si sa ma pytal, ci nie je admin na pb. A ty si pisal, ze pojdes ziadat :DDD Vtedy si mal na nicku BAXO15. pod 50k points, myslim ze si mal 17k points. Tak nemozes vediet ci tam hrat tak dlho :DD Zacinal som to hrat ked som bol 4. na zakadke, teraz som 9. ale mal som byt uz na strednej... Zacinal som pod nickom *Psycho*Mr*SmUdLiCeK* Ked sa spytas napr. Namka, tak si spomenie... alebo Terinky atd... Dokaz neviem ti dat... lebo vsetky moje points z toho nicku su zmazane, nehral som pod tym nickom asi 2 roky...

Baxo15
15-09-16, 14:38
Tak body od 1 až do 10 by sa mohli skúsiť hneď na pb1.. Tie dropy by som skúsil až potom časom, keď uvidíme názory na tích prvých 10 bodov, nech sa to nerieši všetko naraz.. Za skúšku sa nič nedá, proste keď sa vám nebude niečo páčiť, nieje problém to zas dať het.

btw. tie špecialne skiny zbraní nwm nwm, či niečo najdeme.. :cray:

PS: ten post #22 zmazať pls. :D

Burak1
19-09-16, 16:02
Ahoj, chtěl bych poprosit o vyjádření k jednotlivým číslám, zda jste pro, či proti.

1. přidat nové mapy (například: cs_max, gg_aim_mahitto, poprípadě některé odtud http://csko.cz/forum/showthread.php?7546-Nov%E9-mapy-na-Paintball-n%E1vrhy-na-p%26%23345%3Bid%E1n%ED (kdyby se vám nějaká mapa líbila, poprosil bych napsat celý název))
2. odebrat dohodnuté mapy, viz. http://csko.cz/forum/showthread.php?7546-Nové-mapy-na-Paintball-návrhy-na-přidání&p=406501&viewfull=1#post406501 #36 - kdyby se chtěl ještě někdo vyjádřit, může tady, klidně se některá z mazajících může nechat
3. přidat barevnou auru kolem střel
4. přidat zabití na 2 hity
5. přidat speciální skiny na zbraně (něco jak je na furienu, písmenem "f" můžeš překlikávat)
6. udělat druhý server, na kterém by byly pouze základní mapy (například: dust2, inferno, nuke, italy) - mohlo by se to udělat místo pb3
7. odstranit baterku
8. přidat songy na konec kol - stejné jak na furienu
9. přidat hlášky "double kill" "triple kill"
10. změnit nastavení z sv_airaccelerate 10 na 100




Dropy jsou jen návrh, tudíž jsem zvědavý na vaše názory. Pokud by se návrh líbil, může se zkusit nechat udělat na pb2.
11. dropy:
a) možnost dropu hpček při killu (10%)
b) možnost dropu speciálních zbraní, které můžou dropnout pouze při killu (5%)
c) možnost dropu hečka při killu (10%)
d) možnost dropu 2x tolik bodů za kill (tj. za kill dostaneš dejme tomu 5 bodů a při tomto dropu jich dostaneš 10) - platilo by pouze na jedno kolo (5%)
e) možnost dropu sprintu (tj. dobije se ti sprint) (20%)
f) možnost dropu zabití na jednu ranu (pouze pokud se prosadí názor 4.) (10%)


Takže.
1. Mapy povybíráme a přidáme.
2. Nikdo se moc nevyjadřoval, že nesouhlasí, takže vybrané mapy budou odstraněny.
3. Nebude se přidávat.
4. Tak nakonec i toto bude, avšak pouze na pb2 bych to dal.
5. Základní skiny zůstanou, k nim se přidají nové. Budou se překlikávat zřejmě jak na furienu, pomocí klávesy s baterkou (primárně F).
6. Tento typ serveru bude. Budou tam mapy typu dust2, inferno, nuke (mapy budou nejspíš jen "de_")
7. Baterka se odstraní, někteří méně zkušení hráči to mají zaplé furt a akorát tím lagují hru ostatním.
8. U tohoto i kdyby jste byli proti, songy by se přidaly :-D. http://csko.cz/forum/showthread.php?50443-PB-songy-na-konci-kola Vybrané písničky budou zde.
9. Tak toto taky nic.
10. Ozkoušel jsem to a nechá se to jak doposud, žádné změny v tomto.
11. Nic moc se nelíbilo, takže se taky přidávat nebudou.

Baxo15
19-09-16, 16:22
4. přidat zabití na 2 hity - Ok, tak toto nic, necháme beze změny.

Proč sa to nemôže skusiť aspoň na pb2? Aspoň tam by som to skúsil dať a ak tak sa to môže nahať tam. :D

Btw. nahať zapnuté len pb1,pb2 a ten pb s de_ mapami. Ostatné vypnite zatiaľ, lebo aj to uzavretie zmätkuje a zapína hocijaký server.. :D

E: na de server dať osobitny rank..

Burak1
19-09-16, 16:24
Nikomu se to moc nelíbilo, ale tak ok, na pb2 s de_ mapami se to hodí.

Baxo15
01-10-16, 09:36
Robí sa to na tom vôbec? Už by to aj mohlo byť no.. :(

Burak1
01-10-16, 09:48
Pracuje. Bude to na serverech tak do dvou týdnů.

Samco
05-12-16, 23:14
Z PB sa vytratili hlášky double kill, multi kill, godlike atď. Môžu sa navrátiť naspäť?

Kotel
05-12-16, 23:24
Na tom se nic neměnilo. Kdy asi zmizely?

Samco
05-12-16, 23:26
Keď sa pridali pesničky na server, tak tam boli. Možno je to 2 týždne dozadu čo nejdú.

Baxo15
06-12-16, 11:33
A hodiť to na všetky pb servery.

Samco
13-12-16, 21:11
bump

Baxo15
27-12-16, 09:26
Stále tam niesu. Mohlo by sa to tam už vrátiť?

// o tom bugu s launcherom ani nehovorim