PDA

Zobrazit normální verzi : Změna STEAM ! ČTI ! :)



UnKn0wn_cze
02-08-16, 16:16
Dnes ráno okolo 2, mi zabanovaly vac Steam z duvodů Cheatu... na CS:GO , jelikož mám Veřejnou IP od o2 nebyl jsem to já.... Psal jsem na podporu a odepsaly mi že to není jejich problém že za svůj internet zodpovídám já sám za sebe proto vás tu informuji že vlasním nový steam učet....
PS:. problém s IP byl vyřešen tak že jsem zrušil Veřejnou IP
a problém s Banem sem vyešil tak že mám nový Steam Učet :-). Děkuji za pochopení. Když tak poprosím náké adminy k vyjádření pokud to má vliv na moje práva či tak něco.Za ten ban nemohu.

Hauss
02-08-16, 17:44
wtf noob ? IP stim nemá nic společnýho ne ?

KeYo
02-08-16, 20:30
Robilo ti dobre, ked si cheatoval?

IKEA
02-08-16, 21:15
haha top pokus ojebat AT :D :D :D

UnKn0wn_cze
02-08-16, 21:53
O žádný Pokus se nejedná... jde o to že každý trošku zkušený Hackr ví že přes IP se dá udělat cokoliv....http://csko.cz/XbfW
Já Steam zabezpečený neměl... a ani by nepomohlo protože steam zná mojí ip... a byly přihlášený pod mou ip... Takže oklamal Steam s IP Remote Desktop je easy věc..
Pokud bych dostal BAN za CHEATY určitě bych se nesnažil vymlouvat a psát na Podporu Steam. :)

KeYo
03-08-16, 08:03
VAC sa dostava na tvoje STEAM ID, ktore ma kazdy jeden hrac uplne ine..

UnKn0wn_cze
04-08-16, 22:11
Vy nechápete.. že pomocí ip dokážu klidně vzít Email.. a pomocí Emailu s edostanu Kde koliv Zkoušel sem hledat od kud bylo přihlášení z jaké "IP" ale byla tam moje IP, Blbá veřejná IP adresa....

KeYo
04-08-16, 22:34
nemozes dostat VAC na ip.. wtf :D

deagle1981
04-08-16, 22:37
:clap::idea::thanks::bye:Ty kecaaas nieco o tom viem a verejna ip s tym nema vobec nic spolocne ale ze vobec nic proste si zapol priznaj sa co ma spolocne verejna ip s tvojim emailom ked k nemu nema heslo toto mi vysvetly to uz si rovno mohol pouzit staru znamu výhovorku moj mladsi brat to bol

KeYo
04-08-16, 22:38
vies ono ked dostanes VAC.. a kupis si novy ucet.. na novom ucte VAC nemas.. a IP mas rovnaku.. cize na IP to asi tazko je.. proste si cheatoval a snazis sa to zahovorit..