PDA

Zobrazit normální verzi : Vypadavanie



DomKo
31-01-12, 15:50
Chcel by som povedať že volam sa d0m[K]o [t] (FIN) na každej mape dám skore 45:4 a ešte nejsom v Psychostars to je dáka blbosť
Server:Clasic

Svacinar
31-01-12, 15:54
...d0m[K]o [t] (FIN) na každej mape dám skore 45:4...
Server:Clasic

Aha. Tohle tady dává akorát vince a johnix (nikdo jinej mě nenapadá) nebo podobný rob0ti.

DomKo
31-01-12, 15:58
Ale oni majú Psychostars nastarosť

Kotel
31-01-12, 17:49
Tyhle stats jsou vadny. Po 2 letech zadnej update, co by to opravil. Zrejme nezbyde nic nez nechat starej rank, co nema web.
Pokud teda nekdo nevi, jak to opravit. V logu je tahle chyba:

Can't use an undefined value as a HASH reference at stats/lib/PS/Player.pm line 960, <GEN2> line 1.

Zasekne se to vzdy nahodne u nejakyho logu a musim radek 960 zakomentovat, aby to proslo. Pak uz to zas jde. Stejnej problem mela i starsi verze psychostats pred rokem, kde byl starsi debian, starsi php, takze je snad vyloucena chyba mimo script.

DomKo
31-01-12, 18:23
Kotel daj starý rank to je naj....

Th3 Pr0
31-01-12, 18:56
Já bych tam nahodil hlstats, sice zatěžujou servery, ale když nebudou na serverech jako aim, fy atd.(kde nejsou moc k užitku)
tak by to mohli utáhnout na mín serverech ;-)

Svacinar
31-01-12, 20:08
Já bych tam nahodil hlstats, sice zatěžujou servery, ale když nebudou na serverech jako aim, fy atd.(kde nejsou moc k užitku)
tak by to mohli utáhnout na mín serverech ;-)

Hodně lidí by si stěžovalo, že tam není rank a hodně lidí by přestalo hrát.

Kotel
31-01-12, 20:54
Hlstats se porad vyviji, takze po nejakem updatu mozna budou pouzitelne. V poslednich updatech se snazili snizit zatizeni. Porad ale zustava problem s body, kdy lepsi hrac nema sanci dostat se do top. To by se mozna dalo vyresit tim, ze kazdy mesic by se top10 hracum snizili body treba o 10%.

DomKo
01-02-12, 09:34
ok,dobrý napad Kotel