PDA

Zobrazit normální verzi : .... neschopnost adminov



SOPEL1
03-08-16, 18:00
Akatsuki VALVE_0:0:965303123 90.177.219.181

Mr.Vision.A8 VALVE_0:0:649618099 89.24.188.105

1 000 000 krat som ich nahlasoval vykricnikom a furt ich nikto neskontroloval hlavne akatsuki ten si tam raz meni wh vzskoci spoza steny a kill presne vie kde kto je trz zas aimbot ma zapnuty idem cez som za dverami len okolo nich preskocim drrrrrb 2 hlavy a dalsie kolo to iste .. nac tu ste ... servery idu dolu vodou

dust2 only4

^nismo
03-08-16, 18:11
Sorry že se do toho seru.. To je tak těžký skočit do spectatu a natočit dvě dema? Než psát tuto blbost o ničem?

Paulie
03-08-16, 18:12
Admini nemůžou být všude mají i svůj osobní život příště stačí natočit demo a dát ho sem do stížností.

SOPEL1
03-08-16, 19:15
niekto točiť demo nevie a miesto točenia dema si chce uživať hru od toho su tu admini abz tam boli 1 ked sa ich zavola ptm tu nemusia byt vbc

Koprakek
03-08-16, 20:14
niekto točiť demo nevie a miesto točenia dema si chce uživať hru od toho su tu admini abz tam boli 1 ked sa ich zavola ptm tu nemusia byt vbc

Jak psál někdo nahoře, admini tady nesedí každý den celý den, to je nemožné, tedy až na pár vyjímek, admini jsou jen lidi, a nemají chuť nebo čas tady vysedávat a řešit Vaše hlášení.Pokud se ti to nelibí jak psal zase někdo nahoře, máš jít do spectu a natočit demo, to že to neumíš, no to bych tady radši ani nepsal, když se tady vytahuješ tím, že jsme neschopní. Zkus pohledat téma, které tě naučí jak natočit správně demo, a tento problém se ti už nevyskytne.

P.S. Byl jsem předtím na serveru a byl čistý.

Chemo
03-08-16, 21:39
niekto točiť demo nevie a miesto točenia dema si chce uživať hru od toho su tu admini abz tam boli 1 ked sa ich zavola ptm tu nemusia byt vbc
A čo si myslíš, že admini si nechcú zahrať? Ty si myslíš, že my sa pripojíme do hry a čakáme, kedy nám príde hlásenie? Veď áno, snažíme sa chodiť na každé hlásenie, aspoň ja teda na tie, ktoré zastihnem, ale zabanujem napr. 5 ľudí a chcem si zahrať, nie? Alebo to mám chápať tak, že tým pádom, že mám modrú farbu na fóre tak mám povolené hrať len dovtedy, pokiaľ nepríde hlásenie? To nehovorím o tom, že množstvo hlásení dostávame na Steam a už vôbec o tom, že 70% hlásení z hry (cez!) je fail...

Mr.N0b0dy
04-08-16, 02:58
Člověk po několika failech nemá vůbec chuť chodit na nějaké hlášení. Je tak moc těžké napsat do konzole dvě slova? Na fórku je 100 procentní, že se na to někdo koukne + máš další d2only servery k dispozici...

Mr.BlackDay
04-08-16, 23:36
Na serveri cheater, admina nemôžete zohnať.Čo spraviť? Stačí natočiť demo (video z jeho hry) uploadnúť ho na internet, zapamätať si jeho meno a poslať tieto veci niektorému adminovi, ktorý si demo pozrie a prípadne zabanuje cheatera.

Ako ho natočiť?

Prepnite sa do spectators (M)

Otvorte konzolu

Pre spustenie natáčania dema napíšte: record nazovdema

Pre zastavenie natáčania dema napíšte: stop



Ako pozrieť demo?

Do konzoly napíšete: playdemo nazovdema alebo viewdemo nazovdema


Ako demo poslať adminovi?
Demo nájdete v zložke:
Ak máte steam - C: Programfiles/steam/steamapps/vas_nick/counterstrike/cstrike
Ak máte nonsteam - C:Programfiles/valve/cstrike
Otvoríte si stránku Leteckaposta.cz, kliknete na vybrať súbor, súbor nájdete, kliknete na poslať.Po nahratí okopírujete odkaz a pošlete ho spolu s nickom hráča niektorému adminovi.
Tu máš malý návod všetko okolo dema ... aspoň sa to nauč.

Koprakek
05-08-16, 16:13
Lock.