PDA

Zobrazit normální verzi : Config-vypnutie spray-ov v hre



Charon35
31-01-12, 18:58
Čaute,
nevie niekto príkaz na vypnutie sprayov v hre? Vypnutie všetkých, nielen môjho. Na nete je všade len vytvorenie, alebo na CSS, ale to nefunguje na 1.6. Doteraz som to mal vypnuté, ale prerábal som config, zmenil som viac vecí naraz a neviem čo z toho boli tie spraye. :pif:

Thx.

Charon35
31-01-12, 19:44
Toto som našiel na jedno fóre:

"cl_playerspraydisable 1

Change that to 0"
Nejde.

NemiKD
31-01-12, 20:28
mp_decals 0 - nevýhodou je ze se ti nebudou zobrazovat cerny kolecka po vybuchlejch flashích a stopy po dírách, ale co vim tak s tim hraje dost profi hráčů a já s tim hrál 2 roky :)

Charon35
31-01-12, 22:29
mp_decals 0 - nevýhodou je ze se ti nebudou zobrazovat cerny kolecka po vybuchlejch flashích a stopy po dírách, ale co vim tak s tim hraje dost profi hráčů a já s tim hrál 2 roky :)

Vybuchnutý flash mi je vcelku na nič. Diery tiež. Viem kam strielam, takže nepotrebujem čierne fliačky na stene :) A zvykol som si, že mapa je taká, aká má byť, bez zbytočných somarín (hlavne priblblých sprayov, fotiek, a pod. volovín). Skúsim to až zajtra.

NemiKD
31-01-12, 23:39
Když to tam zadáš, musíš rr CS :)

ZombieBot
01-02-12, 10:07
Decaly jsou třeba i krev a podobně. V některých mapách tam jsou takové věci ze základu, tak nevim, jestli to bude hezké. :D

Charon35
02-02-12, 19:20
mp_decals 0 - nevýhodou je ze se ti nebudou zobrazovat cerny kolecka po vybuchlejch flashích a stopy po dírách, ale co vim tak s tim hraje dost profi hráčů a já s tim hrál 2 roky :)

To je ono.:thumbup::thanks: