PDA

Zobrazit normální verzi : 2x JB menej slotov?



Shinigami
31-01-12, 19:28
Dobrý deň,

Chcel by som navrhnúť zníženie slotov na JB 1 na 20 a vrátenie JB 2 tiež s 20 slotmi.

Prečo?
JB 1 je od obeda stále plný, čo je nevýhoda pre NO-VIP(nejde o mňa). Na JB strávim dosť času, ale najviac ma baví keď je tam okolo 20 ľudí aj s CT. Keď je tam menej ľudí niektoré CT si to dokážu ustrážiť aj bez admina. Napr. niekto dostane FK a simon to nepripustí ale u CT je niekto kto ho vypočuje tak mu to VD dá. Toto sa však nedá keď tam je 25 T a 7 CT. CT stále rozprávajú cez seba. Navyše ustrážiť si 25 T je podľa mňa veľa aj na admina. Myslím že adminov je teraz už dosť. Potom sa dá stihnúť aj viac atrakcii a podľa mňa to T potom viac baví, ako keď sa ich simon musí zbaviť reakciami a potom čakajú 20 minút na novú hru.

Samozrejme je to len nápad, ktorý sa niekomu nemusí páčiť a niekomu áno. preto by som prial keby sa sem vyjadria aj hráči a povedia samy či by to tak bolo lepšie.

grEy
31-01-12, 19:35
Ja som pre znizenie slotov. JB 2 - neviem...

Leryx
31-01-12, 19:37
Ano grey s tebou souhlasím, méně hráčů na serveru by pomohlo k celkové atmosféře hraní ale zřízení 2. serveru by vyžadovalo více adminů kterých ani teď není na Jb dostatek, ale nápad to je dobrý

Shinigami
31-01-12, 19:38
Ono je to tam už teraz plné, ak sa znížia sloty a nepridá sa JB 2 tak tí hráči pôjdu preč. A niekedy je na JB 1 fakt blbá mapa, takto dávaš hráčom výber.

Leryx
31-01-12, 19:41
Tj, když byly ještě 2 JB servery tak to bylo super v tom že když se ti nelíbila mapa mohl si na druhý, jenže pak kvůli nedostatku adminů byl JB2 zrušen, a nezdá se mi že by adminů nějak přibylo takže si asi ještě bohužel na JB2 chvíli počkáme :(

Svacinar
31-01-12, 20:14
Adminů dost není. Aspoň ne tolik, aby tomu plně rozumněli. Jsem pro, dal bych tam klidně 24 slotů, ale jestli chcete 20, je mi to jedno. JB 2 bych nezaváděl. Leda, že by Kotel nabral 2 adminy (což je teď momentálně asi jen Leryx a Rosi) a pak to zkusit spustit oboje s 20 sloty.