PDA

Zobrazit normální verzi : Problém se Steamem ve hře (Shift+Tab)



Latins
05-08-16, 08:28
Čao
Poslední dobou mi mi blbne Steam ve hře (SHIFT+TAB).
Vysvětlení problému: Hraju 1.6 a chci si odepsat zprávu na Steamu. Zmáčknu SHIFT+TAB, abych otevřel Steam ve hře a nic se nestane. Když mi někdo pošle zprávu, tak to ve hře nevidím, ale okno s chatem se objeví na ploše. Občas se to zprovozní, ale jenom na chvilku.
Co jsem zkoušel: Díval jsem se do nastevení, jestli se tam nic nepřenastavilo (Steam/Nastavení/Ve Hře). Ne, tlačítka na zapnutí Steamu ve hře se nezměnila. (A ano, tlačítka SHIFT+TAB mi funguje). Zkusil jsem Restart i Reinstal Steamu, bez výsledku. Blbne to od nového updatu.

- Na závěr bych vás chtěl požádat o pomoc. Nevím, čím to je. Ale nedávno to fungovalo tak jak má.

Bezdak
05-08-16, 11:02
Nemáš zaplý nějaký jiný overlay program? Např. fraps co ti ukazuje fps, nebo overwolf či něco podobného.

Latins
05-08-16, 12:49
Nepoužívám žádný overlay...V menu to poprvé jede, ale když se napojím na libovolnou mapou, tak už nic... Prostě mi nefunguje vůbec Steam ve Hře

Hybrid
05-08-16, 20:49
Ahoj, měl jsem stejný problém, stalo se mi to tak, že jsem do složky se steam hudbou dal jiný soubor než písničku, mě stačilo ten soubor jen vytáhnout z té složky a vše bylo ok, jestli sis hudbu ve steamu nenastavil, tak bohužel nevím.

Latins
05-08-16, 21:48
Je tam jeden soubor (_database). Když ji odstraním, tak se po zapnutí Steamu zase nahodí zpět, takže to není tímhle tím. Ale děkuju za snahu :)

deagle1981
06-08-16, 14:33
No mne z toho vychazda ten posledny update ze ti posral ked reinstal nepomohol