PDA

Zobrazit normální verzi : Akali



Akali
06-08-16, 23:41
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Zabanovan adminem CHORY KAPITAN NA CIERNOM KORABE
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Duvod: 'Wallhack'
[AMXBANS] Delka: 'permanentne'
[AMXBANS] Tvoje SteamID: 'STEAM_0:0:96875564'
[AMXBANS] Tvoje IP: '83.240.72.243'
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, napiste zadost o unban na foru www.csko.cz
[AMXBANS] ================================================
'Ikkinka' byl PERMANENTNE zabanovan.
Duvod: 'Wallhack'
By admin CHORY KAPITAN NA CIERNOM KORABE
Kicked by Console
Kicked





Poznamka:






Rad bych vedel jak tento inteligent zjistil, ze mam WH? Jsem Steam hrac, hraju to pres 9 let a rad bych videl nejake demo. Diky :)

valentino
06-08-16, 23:47
http://csko.cz/dema?UPD=IsElz2LE doufám že jen žertuješ..

Akali
07-08-16, 00:09
Aha, Trial admin, tak to potom chápu.
BTW: WH/AB to myslíš vážně? Chápu, že jsi Trial admin, ale i od Trial admina bych očekával nějaký intelekt/rozpoznání.

//Po zhlédnutí dema:
1. Hlava přes zeď byla děrovačka k Hostage, přeci jen nehraji poprvé.
2. Hned za dvěřma kempí co kolo, tudiž taktéž očekávané, a pokud se nemýlím, tak tam byl i trochu vidět.
3. Lezl jsem do dvěří a zabili mě z venku, kdy jsem nestihl zareagovat a střelit hlavu.

Na demu jsou pouze tyto 3 situace, jakýkoli dotaz rád zodpovím :)

Burak1
07-08-16, 09:12
A co jako, že je trial admin? To má být jako nějaký horší admin nebo co? Btw, kde se mluví o aimbotu?
21:18 - Kdybys řekl, žes hrál na zvuk, OK. Ale ty zmiňuješ, že nehraješ poprvé, že se tam děruje, no o zvuku, který byl jasně zřetelný, neřekneš nic. Další kolo, protože tam enemy není, tak to obcházíš, abys nebyl "podezřelý". - Wallhack
21:28 - Zda tam kempí každé kolo to z dema neuvidíme, avšak pořád existuje hltv, se kterým se můžeme přesvědčit. Jinak tento čas je pro mě sám o sobě wallhack, už jen proto, že jdeš s předstřelem a na jistotu, nemluvě o tom, že každé kolo rushuješ mid s nožem.
21:32 - ... Wallhack.

Wallhack.

E: Tak demo z Vánočního serveru v tu dobu jsem nenašel, nejspíš nenahrávalo. Pak jsem našel a stáhl jedno hltv z dust2 only, kde jsi hrál ty a stačilo mi jedno kolo, jasný wallhack.

Samco
07-08-16, 15:05
Za mňa tiež WH.

Maaaaaaaaaaja
07-08-16, 15:58
Jen bokem - minulý rok, když žádal o práva na GS, hrál 5-7 let, teď 9. Poslední dobou je to tu samá časová anomálie.

Na vánoční nemám modely, ale stáhl jsem si d2, co tu psal Burak, a smál jsem se celkem dost. Každé kolo perlička. Jestli neumíš nic lepšího, tak radši skoč do zdi, ty tragéde zaplej.

anakin_pok
07-08-16, 17:04
Podle mě má hráč wallhack, admin banoval oprávněně.