PDA

Zobrazit normální verzi : PanSvagerek [JABLONEC] --> :_Koprakek_:



Flaska
08-08-16, 10:52
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 192690)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] autoid: '94793'
[AMXBANS] Duvod banu: 'Aimbot'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < PanSvagerek [JABLONEC] >
[AMXBANS] Tvuj nick: PanSvagerek [JABLONEC]
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:902200627
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:902200627
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 88.146.168.42
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 88.146.168.42
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < :_Koprakek_: >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Capture the Flag 2 (de_tuscan)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================





Poznamka:






chtel jsem jenom vyzkouset jak funguje pri ruznych modech ... proti kamosum kdy usporadavame lan party ... vedel jsem ze je to zakazane ale vyzkouset jsem to na chvily moch ... proto zadam o unban abych si mohl volny cas travit prave na vasem serveru :)

Koprakek
08-08-16, 10:57
Cheatoval jsem a rád bych opět hrál. Jaké jsou mé možnosti?


Nemám originální hru: Počkejte rok od udělení banu, kdy dojde k jeho zrušení nebo si pořiďte originální hru, se kterou se připojíte. Zakoupit ji můžete v oficiálním Steam obchodě (http://store.steampowered.com/app/10/?l=czech) nebo od oficiálního Českého prodejce herních klíčů (http://goo.gl/cBm288) (možnost sms platby).
Mám originální hru: Pokud jste cheatovali na originální hře, pak je nám líto, takový ban nebude nikdy automaticky odbanován. Po jednom roce od udělení banu však můžete požádat o novou šanci.


EDIT/

Vítejte na herním portálu csko.cz,děkujeme Vám za podání žádosti o zrušení banu. Mrzí nás, že se z Vašeho herního účtu i přes striktní zákaz cheatovalo. Uvědomte si prosím, že cheating je závažné porušení pravidel a má velký vliv na chod herního serveru. Abychom zajistili hratelnost herních serverů na nejvyšší úrovni v boji vůči cheatingu, nemůžeme právoplatně udělený ban za cheaty zrušit na základě žádosti a to bez ohledu na další hlediska (kdo z počítače cheatoval, o jaký cheat šlo, apod.).Váš ban bude zrušen po jednom roce od udělení banu. Poté se opět připojíte.
Pokud si pořídíte originální hru, ihned se připojíte a můžete opět hrát. Pamatujte však prosím na to, že v případě opětovného cheatingu z originální hry již bude Váš přístup na herní servery trvale zablokován.

B!g 5m0k3
08-08-16, 10:58
..