PDA

Zobrazit normální verzi : Kokainovy kral --> _Koker_



80N80N
10-08-16, 21:45
Děkuji za ban na 3 hodiny za kemp, to beru, ale jestliže chceš banovat mě, banuj i ostatní. Nauč se být fér, protože pokud budeš jako jiní admini, že kámoše nechávají kempit apod.. Nebudeš nikdy dobrý admin. Takže ty 3 hodiny přežiju, ale jestli dostanu ještě jednou ban za kemp, kdy ostatní budou kempit taky, budu si stěžovat znovu. A výmluvy typu jiné jsme neviděl jsou ohrané, protože jsi byl na serveru cca 30 minut a je kravina, aby nikdo nekempil kromě mě :)

_Koker_
10-08-16, 21:51
Děkuji za ban na 3 hodiny za kemp Nemáš zač za ban na 3 hodiny.

banuj i ostatní Neboj se banuju i ostatní za kemp.

Nebudeš nikdy dobrý admin. To mě opravdu mrzí :sadbye:

ale jestli dostanu ještě jednou ban za kemp Když budeš kempit , tak ho určitě dostaneš :)

A výmluvy typu jiné jsme neviděl jsou ohrané, protože jsi byl na serveru cca 30 minut a je kravina, aby nikdo nekempil kromě mě :) Jj sry, ale UB ti nedám , spectoval jsem tebe , a 30 minut jsem ani neseděl u počítače , protože jsem byl taky afk ;)

Dimitri19
10-08-16, 21:58
taký nezvyk pre niektorých hráčov ,že sa začalo banovať kempenie ;)

80N80N
10-08-16, 22:07
1. Neřeším kemp, že jsou za to bany, ale za to, jak se nespravedlivě trestají 2. O unban nežádám, protože vím, co jsem udělal, ale jen říkám jak nejsi férový. 3. Třeba Daron, strašný Panko na furienech a proč nedostane ban za kemp on ? Protože je s adminama kamarád a jeho a dalších stovek lidí je výmluva typu...to je taktika

80N80N
10-08-16, 22:10
Nebudu to dál řešit, ale budu rád, pokud se to změní. Jak ne, budu spamovat přes ! a pak mohu dostat klidně ban za spam to mi je jedno. Dokud nebudou féroví admini, budu psát pořád :)

_Koker_
10-08-16, 22:31
OK , takže jak víš že nejsem férový , když jsi dostal ban , a na serveru si nadále nebyl , ty nesneseš, že jsi dostal ban za kemp , přitom je ban oprávněný , taháš do toho Darona , ale ten se v tom vyzná asi trochu lip jak ty , protože jsem ho neviděl na místě vic jak 30 sekund , za to TY jsi byl zakempenej ve vaně , bralo ti to HP a CT měli jednoznačně přesilu, takže asi tak , to je odemne vše.
A až na serveru uvidíš někoho kempit , tak stačí napsat přes "!" a někdo přijde, a ne že když "kempí" ostatní budu taky .

Del!k98
10-08-16, 22:41
Snad si sa nevyhrazal ze im das ban.

mirecc
10-08-16, 22:51
Ono je to tak že keď kemp neriešiš plačú, keď ho začneš riešiť zase plačú, čiže hráčom sa vyhovie ťažko a ptm su tu takéto hlupe sťažnosti

_Koker_
10-08-16, 22:53
Od Darona:
Zdravím, nedalo mi nezareagovať na tvoj príspevok, kde si spomenul moje meno a ďakujem kokrovi, že mi umožnil sa vyjadriť.
Myslím, že by bolo vhodné uviesť niekde do furien sekcie, čo sa považuje za kemp, pretože na furiene sú 4 typy hráčov.
1, Hráči, ktorí po každej smrti obvinia človeka, ktorý ho zabil, že má cheaty alebo kempí.
2, Hráči, ktorí si myslia, že ak má niekto hpčká, tak to je automaticky kemp.
3, Hráči, ktorí ignorujú okolitú komunitu na Furien serveroch a nemajú za potreby písať, také sračky do chatu.
4, Hráči, ktorí si riešia svoj podpriemerný skill nadávaním, upozorňovaním na seba, takýmto spôsobom, že kempia, ale oni obviňujú iných hráčov, že kempia.
Myslím, že si sa našiel minimálne v jednom z týchto bodov. A ako už spomenul koker, na jednom mieste nezotrvám ani tých 30 sec, čo napísal, ale ak by si predsa našiel dôkaz, že kempím, tak to kľudne hoď na forko a prímem dvojnásobny trest ako si dostal ty. ;)