PDA

Zobrazit normální verzi : MODRĂť TRAKTĹ®REKKKKKKKKK♕ (jiny hrac) --> :_Koprakek_:



dAREALZYX
12-08-16, 21:58
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 193155)
[AMXBANS] Mas 2 dnu, 3 hodin, 9 minut a 51 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] autoid: neni
[AMXBANS] Duvod banu: 'Demence'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): < MODRÝ TRAKTŮREKKKKKKKKK♕ >
[AMXBANS] Tvuj nick: Primus je lahoda.
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:1:38930089
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:1:38930089
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 193.179.111.202
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 193.179.111.202
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < :_Koprakek_: >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Jailbreak 8 mini (jail_justice_brgames)
[AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen se steam cs.
[AMXBANS] ================================================





Poznamka:






Zdravim vsechny kluky,holky a hermafrodity, rad bych se zeptal admina Koprakeka za co jsem dostal tento ban na jail permu k CT ? :) Prakticky nic se neudalo, klasicky party mod, ktery vetsinou na mini jailbreakaach byva, jednou ses tam pripojil, rekl jsem ti slusne "Ahoj, koprakeku, jak je ?:)" Pote ses odpojil a za necelych 10 minut si prisel na server zpatky, me a Libeckovy si dal 2 bany, vubec jsme nepochopily za co, a perma k CT ? To uz vubec, pokud si nekdy sledoval moji hru kdyz zrovna nebyl party mod, tak vis ze simonovat umim, trosku to nechapeme z Libeckem, porosim oduvodneni nebo dodat dostatecne dukazy, ted nehledet na moje urazky v chatlogu, nejsou mirene na nikoho a nikdy nebyli mysleny vazne, diky za pochopni, hezky zbytek vecera, ne ze budete pit ! :-)

Koprakek
12-08-16, 22:02
Když jsem se odpojil, už jsem něco tušil, že tam něco děláte, protože ses začal chovat hned divně a ostatní hráči mi psali hlášení, tudíž jsem šel na nonsteam, pod jméno Player, klidně si to můžeš zkontrolovat, abys mi věřil. Začal si po všech střílet, urážet, mluvit sprostě, dávat mody jak se ti líbilo, i přesto že jsem psal že máte Simonovat, party mod si klidně dávejte jen pokud s tím všichni hráči kteří jsou na serveru souhlasí, to se nestalo, ne nebyl jsem to jenom já, ale další 2 hráči kteří psali hlášení, vy jste na to reagovaly jen s větou - Běžte na jiný server a pak zaznělo zase sprosté slovo. Nezasloužíte si , abyste hráli na serveru za dozorce, takhle to prostě nepůjde... A ještě tady přiblbě požádat o UB, to bych ještě bral ale ne s doměnkou toho, že tady budeš lhát jak se ti zlíbí.
Na zákaz k CT a menší ban na server důkaz nepotřebuju, to bych musel točit snad celý svůj čas na JB a to by bylo trošku na mě moc, takže s takovou arogancí tady nemusíš ani jít.

Neboj, na tvé urážky v chatu jsem ani radši nekoukal, mě stačilo to, co jsem slyšel v mikrofonu.

dAREALZYX
12-08-16, 22:19
Aha, dobrý no a co ten borec co tam furt urážel rodinu, taky jsem mu za to nadával, nic si nepsal o tom že máme simonovat vůbec, takže nevím, mody ? Nebyl ani jeden kromě party modu, ten kluk co tam celou dobru urážel rodinu dokola má ban na 1 den? To jako fakt To i já za to že jsem řekl před kratosem "pičo" tak jsem dostal na den, trošku přehnaná i ta perma k CT, proč by jsme si nezasloužily ? A proč libeček ten nic neříkal jen se smál, tu permu mi klidně nech ale libečkovy to dej pryč ten nic neudělal, hlavní aktér v té věci jsem byl já. :-)

Koprakek
13-08-16, 00:53
Bordel byl oboustranný, tudíž jsem Vás oba potrestal stejnoměrně, nechápu proč by to mělo být jinak.
Jak jsem říkal chatlog jsem nezkoukl já jen viděl to co viděl ve hře, tudíž jsem ho potrestal na jeden den, a i kdyby na méně, tak tobě do toho být nic nemusí, je na každém adminovi jak tvrdý ban udělí danému hráči.