PDA

Zobrazit normální verzi : Poprosím o unban



Gumkáčik
01-02-12, 20:22
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Zabanovan adminem Bezdak
[AMXBANS] V banlistu na www.kotelna-web.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Duvod: 'Vulgarnost'
[AMXBANS] Delka: '3 hodin'
[AMXBANS] Tvoje SteamID: 'VALVE_0:0:548650040'
[AMXBANS] Tvoje IP: '95.102.174.238'
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, napiste zadost o unban na foru www.csko.cz
[AMXBANS] ======================================
Poprosil by som vás o unban... myslím si že za jdnu vulgarnost a to napísanie slova kkt po tom čo ma spoluhráč naschvál blokol by sa ban nemal dávať možno tak upozornenie alebo kick...dnes by som si ešče chcel v klude zahrát csko :) dakujem za pochopenie :) príjemní večer :D

ZEUS
01-02-12, 20:40
20:10:44 <VALVE_0:0:548650040><95.102.174.238> *DEAD*(:^men[0] skIlLi NEroBI!!! :) : kkti poebany blokerski kickuj to!!
3 hodky si počkej, to není zas tak hodně. Udělej si domácí úkoly a potom přijd.

Gumkáčik
01-02-12, 20:45
aha tak som sa sekol... ale mohol ma upozornit ja som sa neudržal...taký blok a nebolo to prvý krát... no úlohy mám hotové a chcem ist spat skorej neska zajtra posledný den v škole a ptm idem na lyžovačku... chcle by som si išče zahrat neska :) diki :)

Bezdak
01-02-12, 20:48
Varování dávat fakt nebudu, leda tak na camp. Kdybych dával za každej vulgarismus jen varování, tak bych se asi upsal.

EDIT: Snažim se dost používat tu funkci "ulmčet", za nějaké menší vulgarismy, což dost adminů nedělá (neřikám že to je špatně), ale myslim si že plno lidí by šouplo rovnou ban a já vam házim ty mute :)

Gumkáčik
01-02-12, 20:50
aspon kick si mi mohol dať :) a nie ban :) ale v pohode vip si už neužijem takže idem spat :)

Gumkáčik
01-02-12, 21:09
ospravedlnujem sa vám za moju neschopnosť ale niekdo je uš taký :) please mohli by ste mi dať unban? :) ja idem v štvrtok večer na lyžovačku a chcel by som si ešče dnes zahrát aspon na jednu hodinku dik :)

Pluhtik
02-02-12, 06:48
Prosím tě není ti to už trapný? Úkoly máš hotový? Tak sedni k učebnici češtiny, ta ti jenom prospěje, doporučuji začít opakovat hned od první třídy, jak to vidím....

HoracioKeine
02-02-12, 15:51
Že je tady neustál pro někoho důležité co má za chyby a ne účel threadu. Jinak..to si nemůžeš zahrát jak dojedeš z lyžovačky? Cosi jsem tam zahléhl o VIP, hrát se dá i bez vip a při nejhorším si koupíš druhé. 30,- není zas tak moc.