PDA

Zobrazit normální verzi : [demo k posouzení] michnichtstoppen



michnichtstoppen
13-08-16, 22:25
Vypis z konzole:


[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Zabanovan adminem Metriox
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Duvod: 'Wallhack'
[AMXBANS] Delka: 'permanentne'
[AMXBANS] Tvoje SteamID: 'STEAM_0:1:149127798'
[AMXBANS] Tvoje IP: '80.250.14.169'
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, napiste zadost o unban na foru www.csko.cz
[AMXBANS] ================================================
'Sie konnen mich nicht stoppen!' byl PERMANENTNE zabanovan.
Duvod: 'Wallhack'
By admin Metriox





Poznamka:






Chtel bych demo, ne ze by me nejak trapil ban na tomto "portalu", ale jde mi o princip..Wh nemam, nehraju to mesic.

metriox
13-08-16, 23:05
https://www.sendspace.com/file/2lroqu

michnichtstoppen
14-08-16, 01:55
Díky, musím tě pochválit za délku dema, každopádně na demu není totálně nic až na pár situácí, které ti mohou přijít divné. Všude zvuk což je u těch ostatních killu poznat. Byl bych rád kdyby jsi mi to ještě vyčasoval abych se mohl "hájit" a upřesnit ti pár věcí. Btw z dema si můžu sestříhat max podprůměrnou fragshow, na nic jiného se použít nedá..hezkou noc

valentino
14-08-16, 10:02
za mě clear.

pweredbytvaroh
14-08-16, 11:28
wallhack

metriox
14-08-16, 19:35
Dnes nemám veľmi čas, zajtra ti dám aj časy kľudne.

michnichtstoppen
14-08-16, 20:21
V pohodě, nemám s tím problém.

Maaaaaaaaaaja
14-08-16, 23:41
Dlouho jsem si řikal, co tam vidíš, ale ty kola na schodech v druhém demu pro mě hovoří celkem jasně. Souhlasím s metrioxem.

michnichtstoppen
15-08-16, 01:08
Na schodech bylo divné max dirovani bedny, ale to jenom z toho důvodu ze jsem tam přišel později, často jsem podepisoval na steamu což je v demu i patrné. Plus jsem slyšel kroky na schodech, Tečka hodili zpatecku. Dal jsem 2 díry na bednu a neslyšel hit, takže jsem přestal a pokračoval což je na tom patrne. Hadam se tu nejdete opírat o jednu situaci. To první demo úplně čiste. Druhé taky az na ty schody a dirovani z B do kat. Ale to byl jasný zvuk. Nechapu co tu řešíme.

Maaaaaaaaaaja
15-08-16, 01:22
O to, žes střelil do té bedny, ale zas tak moc nejde. Však zítra se to pořeší.

metriox
15-08-16, 07:49
z prvého dema
57:45 ideš hodit flash, ale schováš sa a vytiahneš zbraň ešte pred tým než ho je počuť že ide
59:00 Tento čas súvisí s viacerými, a celkovo so štýlom akým berieš tie schody. Vačšinou ich nejak vytiahneš, poprípade zídeš dole a tam ich pozeráš, ale vždy keď to niekto beží, tak sa schováš za tú "stenu"... V tomto čase ho nebolo počuť, a s tým že ste tam hodili zopár flashov by som neočakával že tam niekto bude, a ešte by som počkal kým niekoho budem počuť kým sa tam schovám. Keby to bolo náhoda budiž, ale na ten spot ideš len keď niekto ide, na druhom deme viac.
z druhého
00:57 Vedel si že vám idú zozadu, tak si išiel do kát, zabili ste tam jedného, no schoval si sa len čo mal druhý vyjsť, ktorého som ja nepočul a moj inštinkt by bol hneď po tom prvom kille bežať dnu, aj počas reloadu, zrejme by som zomrel keďže tam jeden bol, ale ty si sa mu schoval.
4:08 predstrel
7:00 Ďalšia situácia na schodoch. V tomto prípade si veľmi opatrný, lebo vieš že jeden je za krabicou. Tvoj to dokonca vytiahne poza neho, zabijú ho z midu, no ty stále čakáš, pričom si vačšinou tie schody aj vyťahoval ďalej, len v tomto prípade nejako nie.
8:20 Zase ideš za stenu, keď to chlapík rushuje.
12:20 Chlapík je za krabicou, ktorú poprvý raz skúsiš "diernuť", v celom deme dieruješ len cca 3 krát, síce na schodoch nieje toho veľa čo dierovať, no akurát vtedy tam ten chlapík je, a radšej si pozeráš či neprídu z ľava
13:53 Radšej počkám s dierovaním až ked bude v crosse.
17:53 Ideš do spodných kát, zrejme si to chcel vytiahnuť, no zastavíš sa aby si dal awpčkára ktorý ide z T spawnu a vidieť ho nebolo.

michnichtstoppen
15-08-16, 16:00
Čau, díky za časy.
K demu.
57:45, S tím flashem je to náhoda, měl jsem tam Ct tak jsem to nechal na něm. V pruběhu dema je vidět že flash nehazím na nesmysli jako spousta dalších hráčů. + Když jsem ho nehodil, taky jsem tam nešel.
59:00, Jako fakt? Logicky ty schody tahám když jsem rychlej, ale často jsem odepisoval tak když jsem přišel později, dával jsem větší bacha + nechci tě nějak dávat dolů, ale kroky na schodech slyšet, proto jsem cukal za tu "stěnu" jak říkáš. Btw tato situace je tam 2x, Akorát týpek dupal na schody, tam jsi mě předpokládám všiml protože dupat přestal, Měl jsem za to že walkuje ale pak začall dírovat tak mi bylo jasné že je u bedny, prakticky si člověka za "stěnou všimneš jenom většnou od ní, ale to odbočuju od tématu.
00:57, Jako promin, ale srovnávat sebe s random hráčem mi nepříjde normální ale "budiž." Ano situace je divná, ale když jsme dali toho jednoho, o tom druhém jsem taky nevěděl, ale instinkt jak říkáš nebyl v tom že "ty" by jsi tam vběhl do kat, ale v tom že já se schoval kvůli nábojům, nepotřeboval jsem letět do kat s reloadem, jako napřiklad ty. + O tom že jdou do zad jsem věděl, byl tam fire s cteckem. Ono to chce trošku i předpokládat situace, i kdyby měl týpek jít walk v katách, přece zkusím předpokládat a radši dobiju v klidu schovaný jak někde lítat.
4:08, Předstřel?
7:00, Přesně situace o které jsem psal, schody jsem zaflashoval ale šel jsem později, takže jsem byl opatrnější. Naštěstí tam byl můj kterého dali z midu, naco by jsem tam lezl ? když si stačí počkat?
8:20 "chlapík je slyšet" to jsem zminoval ten druhy případ z času 59:00.
12:20, Tento moment vůbec nechápu na co si časoval, však logicky když díruju bednu a neslyšet hit, tak se budu koukat na levou stranu a o bednu se nezajímat ale přesně to udělám v jiném čase viz. čas níž.
13:53, když si dáš volume tak slyšet dost kroků v katách, přicházi dírovaní a krásně slyšet hity, to že jsem to načasoval přesně uplně do náběhu je tak trošku náhoda, ale po slyšení hitu bylo jasné že to pustím. Kdybych neslyšel hity, udělám přesně to co v čase 12:20.
17:53, asi nejdivnější věc na demu to přiznávám, ale když se budeš soustředit na to místo, tak si ho na oko všimneš, + Mám upravené skiny se světle zelenyma hlavama, které jsou dostupně ke stažení na netu. Ale jak říkám, stačí se soustředit na to místo a všimneš si ho i bez těch skinů. Proto taky opožděný reflex.

Asi všechno k časům, Kdyby něco nesedělo tak stačí napsat, demo jsem koukal hned co jsi ho sem uploadnul takže tak.
Nehraju to 200 hodin takže něco nahrané už mám, v demu je vidět že nejsem amatér. V obouch demech jsou kolikrát jasné důkazy že nic nemám. Já se dál nejdu vyjadřovat, tu máš mé reakce na ty časy a tot vše. Jen je celkem smutný jaké jsou všichni ovečky, za to ChORYKAPITAN palec nahoru, alespon někdo kdo se vyzná ve stylech hry. To že ty hraješ "tak" a udělal by jsi "to" neznamená že něco mám..

Samco
15-08-16, 17:00
Po opätovnom a ešte raz poriadnejšom prezretí akcií pred pár dňami, hlavne na druhom deme (obzvlášť čas 17:53) sa prikláňam napokon k WH.



Čau, díky za časy.
Asi všechno k časům, Kdyby něco nesedělo tak stačí napsat, demo jsem koukal hned co jsi ho sem uploadnul takže tak.
Nehraju to 200 hodin takže něco nahrané už mám, v demu je vidět že nejsem amatér. V obouch demech jsou kolikrát jasné důkazy že nic nemám. Já se dál nejdu vyjadřovat, tu máš mé reakce na ty časy a tot vše. Jen je celkem smutný jaké jsou všichni ovečky, za to ChORYKAPITAN palec nahoru, alespon někdo kdo se vyzná ve stylech hry. To že ty hraješ "tak" a udělal by jsi "to" neznamená že něco mám..

Tieto vyjadrenia byť tebou by som si ale nechal pre seba. Títo admini majú viac skúseností a majú toho odohraté viac než ty a ich vyjadrenia sú prvoradejšie, než napríklad moje. Ber na to ohľad.

Maaaaaaaaaaja
15-08-16, 17:04
00:57 - Víš, že na tebe běží hejno z midu, víš, že vbíhají na B, o nikom v katech nevíš/nemáš přehled, takže pokud nejsi sebevrah, což bych řekl, že nejsi, tak po tom, cos dal toho, co vybíhal z kat, automaticky vběhneš do kat, tak jak píše metriox, protože je to v dané situaci mnohem menší riziko, než si sednout k té bedně a přebíjet a doufat, že tě mezitím nikdo nestihne sejmout. Tohle není uvažování random hráče. Tohle je logika.

7:00 .... nemáš žádný důvod s ním nejít, ale čupí tam hráč za bednou, takže je lepší si počkat, pak se začne tvůj a Tčka střílet. ... Porovnejme s dalšími koly, 10:20 cca. stejná věc, ty a 1 CT aktivně na schodech, opět jde první, začne se střílet s Tčkama, ty jdeš za ním. Zajímavé že ? Teď není lepší si počkat. 15:20 zase jdeš, nikdo za bednou. 17:30 tady jdeš úplně pozdě, nemůžeš mít vůbec přehled, co se děje, ale od plantu si skoro až na schody doběhneš s nožem a pak kolem bedýnky zase jak hurikán. Shrnuto a podtrženo, pokaždé ty schody vyjdeš až k římse, kromě 2 případu, kdy je T za tou bednou. Ani v 1 případě to ale vědět nemůžeš.

8:20 - Mně přijde, že si dost protiřečíš, tady je jasné, že ti jde. Řekněme, že jsi za ten roh prostě vlezl, nebudu hledat důvod. Pak ti vyběhne, hned ho dáš. Pak vezmeš nůž a běžíš s ním až k bedně, přestože nemáš možnost tušit, jestli tam není někdo další. Když to porovnám s tvým komentářem o tom, jak sis dával bacha, kdyby byl někdo v katech, a proto tam nešel, tak tady jsi udělal zase přesný opak. Pod schodama samozřejmě nikdo není.

12:20 - Jdeš opět pozdě, asi píšeš. Tentokrát ovšem na pohodu běžíš rovnou pod schody. Je tam hráč, zase nejdeš. Ten výstřel byl v daném momentě hloupý. Pak ho dáš a jdeš dopředu a rovnou skáčeš, ani to nechekneš, jen rychlý jump do spodních.

Že máš nahraných 200 hodin, tady nikdo netvrdí. Ani že jsi hlupák. Naopak v prvním demu hned ze začátku, jak tam jsi na B v zahradě, když máte položeno, je jasně vidět, že radar a vnímání hry ti není cizí. Ale já si myslím, to co jsem napsal a u lidí jako ty mě o to víc mrzí, že to řeší takhle, přestože to vůbec nepotřebujou.

P.S. Taky nemám nahraných 200 hodin

michnichtstoppen
15-08-16, 17:12
Nikdo o nikom netvrdí že má nahráno 200 hodin, nemyslel jsem nikoho odtud. Pořád tu vypisuješ o tom že jsem běhal s knifem na "jistotu" jakoby jsem věděl že tam nikdo není. S knifem jsem běžel i na T spawn kde jsem dostal od enemy. Kdybych o něm věděl tak neběžím s knifem ne a v klidu jedu se zbraní na připravenost nemyslíš? Další případ, týpek v dolních katách, klidně jsem si pro něj mohl dojít ale neudělal jsem to protože jsem o něm opět nevěděl. To samé B plant, týpěk za bednou od CT taky jsem si pro něj nešel, kdybych měl potřebu něco skrývat tak do p*či nedělám divné věci co mi tu časujete nemyslíš? Já si nenechám za*ebávat sidku nesmyslnýma banama omg.

Jako uplně na palici celé, za toto mi nechat ban za "wh" to gg.

btw když se tu chytáte divných věcí, zkuste i těch které fragy jsem si klidně mohl potahat ale nepotahal kvůli tomu že jsem o hráči nevěděl.

pweredbytvaroh
15-08-16, 18:07
Je hezký, jak se snažíš z nás dělat debily, ale to ti moc neprojde. Je potřeba mít koule o někom říct, že je ovečka a přitom ho vůbec neznat, dokonce si to dovolíš říct se svým skillem. Tohle není nic proti ostatním adminům (každý máme právo vyjádřit svůj názor a nikomu ho nevyvracím, nedejbože nekritizuji), jen ti chci nastínit situaci, clear ti napsal zatím chorykapitan, který je mladý ucho s minimem zkušeností a samco, který je původně zombie admin, naopak ti, co potvrdili wallhack a sám banující admin, jsou lidi, dovolím si říct - jak ohledně hry, tak ohledně adminování - jedni z nejzkušenějších a aktivních na Kotelně. Abych tedy podepřel svůj názor i nějakými argumenty, vysvětlím ti, jak se taková ovečka nevyzná ve stylech hry. Jakýkoli hráč s wh se nakonec nějak prozradí, protože se snaží hrát jinak a v celkovém obrazu hry to nakonec vyjde najevo, během hry totiž nastanou situace, kdy se takový hráč zachová nepřirozeně, to je prostě nevyhnutelné - ty takových nepřirozených reakcí máš požehnaně. Opíráš se o argument, že si odepisoval na steamu a poté musel hrát opatrněji - hovno. Srovnáním všech situací na schodech zjistíme, že reaguješ vždy stejným způsobem, jestliže je hráč na blízku anebo není. V případě hráče na blízku (kupříkladu 2x hráč za krabicí, o kterém si nemohl vědět) hraješ právě opatrněji (že bys odepisoval na steamu?), wallkuješ, nevybíháš, čekáš na pohyb enemy. Pokud je ale hráč na midu, tvoje chování se diametrálně liší, jsi aktivní, vybíháš, snažíš se urvat kill. K časům se vyjadřovat přímo nebudu, to už udělali kolegové přede mnou, ale k poslednímu 17:53 přece jen něco mám - http://csko.cz/dema?UPD=LsKPfjxL (hltv) - porovnejte 17:53-17:54:14 pohled obou hráčů - nemůžeš ho v žádném případě vidět + zpomaleno 1/4 (http://images.akamai.steamusercontent.com/ugc/271726283033385936/756C7A4ECFF94834732804CA3E87C6E0D7942D03/)

michnichtstoppen
15-08-16, 18:29
Na screenu vidět není, protože je to ještě před dopadem. Ano, přesně tak jsem to myslel. Na ns portálu mě ban nijak netrápí, jde mi jen o princip. Tudíž si budu stát za názorem, že tu bude spíše více oveček co člověka odsoudí už podle toho "zkušenějšího" dejme tomu. Celkem jsi mě pobavil tou přirozeností hry :D :D Btw ano, s tím odepisováním to myslím vážně.. několikrát jsem byl afk i na spawnu, například to první pistol kolo. Možná by jste udělali lépe, kdyby se na server hodil autoscreenshot, nemuseli by jste banovat čisté hráče. Jestli je tu tento systém, je mi jasné že jsem nebyl první ani poslední co dostal ban za nic. A to že máš u profilu nějaký medailičky z tebe ještě krále neděla, ani toho zkušenějšího, mě jsi dokázal že víš prd a máš se co učit. A nechápu co do srovnání s ovečkama "názorového" taháš skill ale neřeším.

DiEAcE
16-08-16, 11:00
Ahoj, viděl jsem pár časů(a to každý 10x ve slow apod), ale ten 8:50 mě vážně pobavil, kdy přes flash a min soundu jdeš ještě s předstřelem na jistotu..

S UB nepočítej, čistý nejsi, ale můžeš to zkusit u konkurence, bYe :-).

E; Tak si buď slepý, nebo debil, promiň..

michnichtstoppen
16-08-16, 11:28
Nikde jsem nešel s flashem a předstřelem na jistotu