PDA

Zobrazit normální verzi : vulgarita



rsk
14-08-16, 14:30
Milí admini, teď se vás chci na rovinu zeptat na co je vůbec banování za vulgaritu. Nechápu proč a z jakého důvodu to tak je, hrát si na slušných a pritom sami dobře víme, že skoro všichni sme vulgární ? Snažit se udělat slušný server ? Ale k čemu. Argument protože tam hrajou děti je kokotina protože už samotné csko je od 16 let takže problém jejich rodičů né váš. Admini na když už nepíšou na serveru vulgárně stejně na TS to dělají takže pointa banovat to, je uplná blbost. Banovat Urážení a kyberšikanu to ano ale to , že napíšu někomu jeslti mu jebe na hlavu když mi dá FK očividně když neumí pravidla a za toto někdo dostane kick/ban tak je to blbost. Chci o tomto vést diskuzi, tak honem pište důvod proč ste zrušili mute system a začali davat vulgaritu na 3-7 dní :)

Jakub2581999
14-08-16, 14:36
Presne tak, so všetkým súhlasím. Nikdy sa tak vulgarita nebanovala, pretože bol systém mute. Teraz tu dostávame bany na týždeň za "slovník" , ktorý používajú dotyční taktiež. Tak už mi povedzte čo tu vy robíte, na čo sa vy tvárite, keď ste pritom takí istí .

Dimitri19
14-08-16, 14:39
Keby sa hráči vedeli chovať nemusia mať ban za vulgaritu :)

rsk
14-08-16, 14:43
Děláš si sradnu ? Takže dáme príklad, dejme tomu , že moj tatko je právník, jde si po ulici a spadnou mu papíry na zem, on řekne "do piče" a nevie sa správať ? to iste když já spadnu z KZtka a napíšu do piče tak sa neviem správat ? sa zobud

Burak1
14-08-16, 14:44
Za toto ban nedostaneš.

Jakub2581999
14-08-16, 14:44
Dimitri19, 5-krát som si prečítal tvoju vetu a zistil som, že nemá pointu:D Veď sám sebe protirečíš čo si napísal :DD

rsk
14-08-16, 14:45
Tak za co dostanu ban , když je pak v důvodu slovník ? co už je přes hranici ? když né "do piče". Za toto dostanu kick

_Koker_
14-08-16, 14:50
Tak za co dostanu ban , když je pak v důvodu slovník ? co už je přes hranici ? když né "do piče". Za toto dostanu kick

Ban za slovník dostáváš tehdy, když někoho urážíš, nadáváš mu do rodiny apod. Ale když třeba umřeš , a napíšeš "do piče", tak to bych ani neřešil .

Del!k98
14-08-16, 14:51
Nech sa vráti automaticky ban na 8 hod (či ako dlho to bolo) za slovo kk*, ... . Bude aspoň prázdno na kidbreaku.

E:
del!k98, tvoja odpoved je uplně nesmyslná a z cesty :)

Keď porozmýšľaš prídeš na to.

rsk
14-08-16, 14:53
1) V tom případě by to mělo byt odduvodněno jako urážení ne jako slovník. 2)Když je 12 letý kluk u CT a dává FK protože neumí napsat /menu a pročíst si pravidla tak většinou člověka nasere. a když je člověk nasraný tak většinou nadává 3) proč tedy byl zrušen mute systém ktery mutnul na minutu hráče co psali vulgárně ?

del!k98, tvoja odpoved je uplně nesmyslná a z cesty :)

Jakub2581999
14-08-16, 14:54
Myslím si, že dostávať bany na týždeň je až moc. Decká, ktoré nemajú mik dostanu ban na týžden a to urobia viacej problémov ako dotyčný, ktorý nadáva. A teraz mi skúste niekto napísať, že to je spravodlivé a normálne ma tu už fakt jebne .

Samco
14-08-16, 14:55
Tak za co dostanu ban , když je pak v důvodu slovník ? co už je přes hranici ? když né "do piče". Za toto dostanu kick

Závisí na každom adminovi ako zhodnotí situáciu. Ak by si napísal len toto, tak za to by si maximálne mal dostať mute, určite nie ban ani kick. Banovať by sa mali iba horšie nadávky, ako napríklad na rodinu.

Jakub2581999
14-08-16, 14:58
Už niekto odpovie, prečo sa zrušil teda systém mute ?

teecko
14-08-16, 15:01
Pokud vím tak při mutu nemohli hráči psát ani shop a nic podobného ( mám dojem že se to tu někde řešilo na foru třeba by to šlo dohledat ) ..


del!k98, tvoja odpoved je uplně nesmyslná a z cesty :)
Stejně tak jako tohle vlákno. :gabe: :D

rsk
14-08-16, 15:10
samco, ok to bych bral, kdyby se dostavali bany za to, že někomu nadavám do rodiny ale když nadávám na tu dotyčnou osobu vzhledem k tomu co pravě udělala tak bych to nechal tak :) je to mezi náma a to že ten druhy začne natačet demo a jeden z toho dostane ban je to kravina.

Jakub2581999
14-08-16, 16:21
Zmazali ste mi koment, pretože pravda bolí, však ? Už keď dochádzajú argumenty, tak sa len zmôžete na vymazanie komentu, bože vy ste trápni. :))

Koprakek
14-08-16, 16:22
Zmazali ste mi koment, pretože pravda bolí, však ? Už keď dochádzajú argumenty, tak sa len zmôžete na vymazanie komentu, bože vy ste trápni. :))

Komentář jsem ti smazal z důvodu toho, že není nijak zvlášť spojen s daným tématem, tudíž zde je zbytečný, Říťolezectví si řešte někde jinde.

rsk
14-08-16, 16:25
Komentář jsem ti smazal z důvodu toho, že není nijak zvlášť spojen s daným tématem, tudíž zde je zbytečný, Říťolezectví si řešte někde jinde.

ale proč neodpovíš něják rozumně radši na muj přispevěk s vulgaritou ? nebo jsi slušný chlapec a nechceš vidět žadna sprostá sluvka ?

Jakub2581999
14-08-16, 16:35
Koprakek ale čo ty držíš piču a nedokážeš sa normálne vyjadriť? Čo sa tu hraš na slušňáčka teraz. Teraz si taký malý schovaný Tomáško za počítačikom však? To, čo tu píšeme je pravda nie a nezabudni to zmazať Koprivačik.

Burak1
14-08-16, 16:36
Pokud to někdo s vulgarismem přehání, nemá na serveru co dělat. Hra je o tom, aby sis zahrál a ne, abys nadával, a tím i kazil hru, všemu, co je lepší než ty. Jo a vůbec, k čemu tohle téma je? Co tím chcete dokázat? V pravidlech je jasně napsané, že se nesmí nadávat, takže se chovej buď slušně, abys ostatním nekazil hru svým chováním, anebo táhni pryč.

E: Toto téma nemá hlavu ani patu, pokud nenadáváte hodně, ban nedostanete, pokud jo, můžete požádat o unban s tím, že nesouhlasíte s rozhodnutím.

rsk
14-08-16, 16:37
když danemu človeku kazím hru nadáváním existuje /mute

Burak1
14-08-16, 16:39
když danemu človeku kazím hru nadáváním existuje /mute

Spousta hráčů ani neví, že něco takového vůbec je.

Jakub2581999
14-08-16, 16:39
Prečítaj si prosím ťa o čom celom toto je. Prečítaj si to druhý krát, Potom si to prečítaj tretí krát a ak to stále nepochopíš tak si mentálne zaostalý a očividne nemáš dostatočnú inteligenciu pochopiť, o čo sa tu snažíme vyriešiť .:DD

rsk
14-08-16, 16:39
ale je mi to jedno není tu ani jeden rozumný argument proti tomu. mam to v riti už ani neodpisujte je to lock RIP kotelna aneb slušní lidi Kappa

Burak1
14-08-16, 16:42
ale je mi to jedno není tu ani jeden rozumný argument proti tomu. mam to v riti už ani neodpisujte je to lock RIP kotelna aneb slušní lidi Kappa

Kazíš hru ostatním, jako argument je to dostatečné, navíc je to v pravidlech a pravidla se mají respektovat.

Koprakek
14-08-16, 16:42
Do někoho z admin týmu se navážen nemusíte , to Vám nikoliv neumožní pomoci vyřešit tuhle situaci.
Já osobně se k tomu vyjadřovat ani nemusím, tak tady přestaň te do někoho rypat, lepší bude když si to přepošlete Kotlovi, ten řeší takové věci, nikoliv admini.

Uzavírám toto téma dočastně? kvůli urážení, spamu dokud se to nevyřeší, bude to takhle. Pokud nadále budete spamovat forum budete zablokování.