PDA

Zobrazit normální verzi : IDKHOW2NAME (jiny hrac) --> Awesome^.^



KubrosCZ
14-08-16, 20:14
Vypis z konzole:



[ KOTELNA HRAC AUTORIZOVAN ]
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 193467)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] autoid: '75238'
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack Aimbot'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): < IDKHOW2NAME >
[AMXBANS] Tvuj nick: aHOJ
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:1256987565
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1256987565
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 46.135.63.5
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 46.135.63.5
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Awesome^.^ >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Fun (fy_buzzkill)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ===============================





Poznamka:






Dobry den,

Osobne nemuzu dat zadnou osobni poznamku.
Maximalne to ze v danou chvili jsem nebyl na PC ja.
Ze screanshootu je ocividne ze mam zapnuty WallHack.
Abych vysvetlit to ze jsem nebyl v danou chvili na PC muzu oduvodnit tim ze na tyden je u nas muj 12 Lety bratr a mysli si jak je zabavne podvadet. Po tom co jsem dostal ( lepe receno "co on dostal" ) ban, jsem prohledal pc jsem nasel soubor ktery byl zamenen za config.cfg

Divne je ze nikde nemuzu najit soubor, aplikaci nebo cokoliv podobneho co by nasvedcovalo AimBotu.

No jak to tak znam UNBAN stejne nedostanu ale presto vam chci toto zdelit.

Tim to se s vami loucim, na shledanou.

_Koker_
14-08-16, 20:31
Vítejte na herním portálu csko.cz,

děkujeme Vám za podání žádosti o zrušení banu. Mrzí nás, že se z Vašeho herního účtu i přes striktní zákaz cheatovalo. Uvědomte si prosím, že cheating je závažné porušení pravidel a má velký vliv na chod herního serveru. Abychom zajistili hratelnost herních serverů na nejvyšší úrovni v boji vůči cheatingu, nemůžeme právoplatně udělený ban za cheaty zrušit na základě žádosti a to bez ohledu na další hlediska (kdo z počítače cheatoval, o jaký cheat šlo, apod.).

Váš ban bude zrušen po jednom roce od udělení banu. Poté se opět připojíte.
Pokud si pořídíte originální hru (http://www.herni-kupony.cz/counter-strike-1-6/?utm_source=pp-1052&utm_medium=pp&utm_campaign=pp-counter-strike-1-6), ihned se připojíte a můžete opět hrát. Pamatujte však prosím na to, že v případě opětovného cheatingu z originální hry již bude Váš přístup na herní servery trvale zablokován.