PDA

Zobrazit normální verzi : Automatické resetování itemů



Grakon2702
15-08-16, 09:56
Co takhle po každém prodloužení mapy vyresetovat všem itemy?

^SeaBi
15-08-16, 10:55
Ahoj, spíš bych to dal u každého druhého resetu, to mi příjde jako lepší varianta a asi taky tady mluvíme o mapě huntic, že ?

Grakon2702
15-08-16, 11:52
Ahoj, spíš bych to dal u každého druhého resetu, to mi příjde jako lepší varianta a asi taky tady mluvíme o mapě huntic, že ?

Nejčastěji právě tam, ale vemte si, proč asi tak lidi prodlužují mapu? Mají dobré itemy, dobré killy, moc expů...

^SeaBi
15-08-16, 12:09
Vím ale ta mapa se prodlouží jenom na 15 minut a pokud vím, tak když se hraje huntic, tak se prodlouží minimálně 8x ? (Nejsem si jistej klkx) a měnit itemy každých 15 minut ? Nevím mno.. rozhodně je to lepší nápad, než to nechat tak jak to je teď...

shootradar
20-08-16, 12:06
Spíše bych byl pro zkrácení možnosti počtu prodlužování mapy než reset itemů.

Grakon2702
20-08-16, 16:35
Spíše bych byl pro zkrácení možnosti počtu prodlužování mapy než reset itemů.

Takže radši omezíme to, co sami hráči chtějí, než abychom vyřešili podstatu, proč to vlastně hráči chtějí?

Seeky
21-08-16, 15:30
Takže radši omezíme to, co sami hráči chtějí, než abychom vyřešili podstatu, proč to vlastně hráči chtějí?

A proč to chceš měnit, když to hráči chtějí?

Grakon2702
22-08-16, 18:12
O mapu hlasujou spravedlivě všichni, to je už síla demokracie, tohle bych neměnil. Většinou však hráči hlasují z důvodu toho, že s jim hraje dobře a to může být buď štěstím nebo dobrou kombinací nahrabaných itemů.

because
23-08-16, 01:09
A to snáď vadí? Pochybujem, že si jeden z hráčov čo keď sa mapa predlžuje a máš dobré itemy tak si napíšeš /drop.. To, že prečo niekto dá predlžiť mapu ťa vôbec nemusí zaujímať, sú to osobné dôvody do ktorých teba velký prd. Ak sa ti to nepáči tak žiaľ musí sa ti to páčiť.

Grakon2702
23-08-16, 14:55
Tak jo, tak já si teda budu i nadále nahrabávat XP na hunticu. Alespoň budu mít rychlejší 200 lvl.

Seeky
23-08-16, 15:49
Podle mě to není jen o tom, že se tam nahrabávají exp. Popravdě, já to hraju abych se zabavil, ne abych si nahrabal exp. Podle mě se huntic hraje proto, že je to jedna z nejhratelnějších a nejzábavnějších map, jistě, na tom že se tam nahrabávají exp taky něco bude. Nevím jak ty, ale radši si zahraju 6x huntic, než mapy jako je například sklad, canalwars, office ... těch špatných, nebo na cod nehodících se map je opravdu hodně.

Mr.BlackDay
28-08-16, 13:48
Nápad dobrý, súhlasil by som s tým aby sa to resetovalo :) + to čo si písal možnosť iba pár krát predlžovať tu už bola :) od hráča Jokera :) Ale som určo PRO aj keď mám menšiu aktivitu na cod kvôli práci :)

radim5275
28-08-16, 14:52
Pro. Alespoń by to bylo vyrovnanější pro ty, kteří příjdou a po startu mapy.