PDA

Zobrazit normální verzi : Connor McGregor (jiny hrac) --> FizzyBubble RSKO LOVE



rochor
15-08-16, 22:40
Vypis z konzole:



[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 175272)
[AMXBANS] Mas 29 tydnu, 2 dnu, 2 hodin, 13 minut a 35 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] autoid: '16538'
[AMXBANS] Duvod banu: 'tak zase za rok'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): < Connor McGregor >
[AMXBANS] Tvuj nick: Zabijak lesbickych upirok
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:651610386
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:651610386
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(0): 178.41.117.199
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 178.41.116.114
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < FizzyBubble RSKO LOVE >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Jailbreak





Poznamka:






[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 175272)
[AMXBANS] Mas 29 tydnu, 2 dnu, 2 hodin, 13 minut a 35 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] autoid: '16538'
[AMXBANS] Duvod banu: 'tak zase za rok'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): < Connor McGregor >
[AMXBANS] Tvuj nick: Zabijak lesbickych upirok
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:651610386
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:651610386
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(0): 178.41.117.199
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 178.41.116.114
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < FizzyBubble RSKO LOVE >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Jailbreak

Dostal som ban na rok za urazky na admina iba na servery jailbreaku, svojho cinu som si vedomy a pol roka som sa topil v sebalutosti , ze uz si nezahram jailbreak, po preplakanych, prefnukanych a prechlastanych nociach som si uvedomil ze to nemozem nechat tak a na servery JB sa musim vratit. Rok za urazky je podla mna dost a preto som toho nazoru ze casovy interval bol hrubo navyseny. Dakuje za skory unban :)

Burak1
15-08-16, 23:31
S hráčem jsem se o tom bavil už ve hře, podle reasonu nevím, za co dostal ban, no pokud to bylo jen za nadávky, tak je to dle mého dost tvrdý trest. Jsem pro unban.

ZEUS
15-08-16, 23:47
http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=175272 - udělen 8.3.2016.

Chemo
16-08-16, 01:08
Pokiaľ nie je ten ban za cheaty, tak som za unban. Za nadávky je to trochu dosť...:splachnout:

anakin_pok
16-08-16, 07:30
Nevím, jak hrubé byly ty urážky, ale i já bych viděl délku banu jako velmi přísnou. Jsem pro unban.

Britny
16-08-16, 10:15
Jako taky nevím, za co si přesně dostal ban, ale podle mě zasloužený. Jako stačí si projet tvůj nynější chatlog - viz. tvoje nevhodné nicky + nějaké ty urážky. Podle mě zde UB nepomůže a kdoví za jak dlouho ti dají ban i jinde.

rochor
16-08-16, 15:59
Britny bol to jediny ban za cca 3 roky co csko hram. A presne vam aj poviem ako k urazkam doslo: Ked mal Fizzy simona pocas jeho prikazov som sa vypraval s inymi Ctckami a Tckami upozornil ma ze este raz sa budem bavit pocas jeho simonovania tak mi da ban k CT. Tak som bol do konca hry ticho. Ked som ale ja dostal simona a daval som prikazy robil to iste stale kecal a kecal. A ked som mu povedal ze vodu kaze a vino pije vyhodil ma od CT. Ked ma to prehodilo k T napisal som co si myslim o nom. Napisal som ze ma prehnane ego a vo svojom vyjadreni som pouzil aj vulgarizmy. Nasledne som dostal ban na jeden rok

FizzyBubble
16-08-16, 20:21
Britny bol to jediny ban za cca 3 roky co csko hram. A presne vam aj poviem ako k urazkam doslo: Ked mal Fizzy simona pocas jeho prikazov som sa vypraval s inymi Ctckami a Tckami upozornil ma ze este raz sa budem bavit pocas jeho simonovania tak mi da ban k CT. Tak som bol do konca hry ticho. Ked som ale ja dostal simona a daval som prikazy robil to iste stale kecal a kecal. A ked som mu povedal ze vodu kaze a vino pije vyhodil ma od CT. Ked ma to prehodilo k T napisal som co si myslim o nom. Napisal som ze ma prehnane ego a vo svojom vyjadreni som pouzil aj vulgarizmy. Nasledne som dostal ban na jeden rok

Pro přehlednost jsem barevně označil příběh tohoto mladíka:

Modrý text - nemohu posoudit
Červený text - lež
Černý text - pravda

Moje/Pravdivá verze

Mapa oasis 8.3. 2016 23:48. Byl jsem CT já + 2 CT, měl jsem Simona, a snažil jsem se normálně simonovat, v tuto dobu tam však chodili lidi jako Daxer atd..., tento patřil k nim, a pořád rušil a bla bla bla hovna tam dělal, tak sem mu řekl ať přestane, nebo mu dám ban k CT, a klidně i permu, protože tyhle lidi tam nemají co dělat, ale říkal jsem, že se perma po roce stejně ruší, takže můžu dát rovnou rok. Pak jsem ho už přesunul, protože nepřestal (předváděl se před kamarády, které tam měl - domněnka). Nakonec to skončilo tak, že nadával sprostě nějáký hovna to už nevim, co bylo, a psal ať mu ten ban dám, že je mu to jedno, ale já říkal prd, přijdeš brečet o UB, že se s nim klidni vsadim, a on psal, že nepřijde, že je mu to fuk atd... píčoviny, tak se mu dal rok. No trvalo mu to, přišel až po 5 měsících, což je paráda, protože byl od něj na JB 5 měsíců klid. Dávám ti UB, ale né protože tady každej yanek píše, že je pro UB, ale za to, že jsem ti dokázal to, že prostě ten rok nevydržíš. Nemusel jsi dělat frajera, a mohl jsi klidně přijít dřív, věděl jsi, že bych ti ten UB dal a vysmál se ti, což už teď. HA HA HA a jelikož nemohu být sprostý, protože admin má jít příkladem, tak musím jen dodat, že jsi si nakakal do pusinky (vulgární verze pro Zoyera - nasral do huby).

Jo a za to lhaní, půjdeš do pekla. :sadbye:

rochor
16-08-16, 21:53
jedine co je domnienka je toto: ,,le já říkal prd, přijdeš brečet o UB, že se s nim klidni vsadim, a on psal, že nepřijde, že je mu to fuk atd... píčoviny, tak se mu dal rok.,, Totizto hned jak som napisal ze daj mi ho kludne na rok si mi ho dal a ziadne slova typu vsadim sa atd.., neboli povedane, neponizuj! Ale necakal som ze to na ten rok das kvoli takej blbosti -_- , po dlhsej dobe som si chcel csko opat zahrat a aj JB, no mal som tam stale Ban, tak som sa pytal teraz Burtika nedavno ci mi nevybavi unban, to je vse, ziadne ze hram formu..., Radsej do toho pekla, nez s tebou skoncit v nebi :D

FizzyBubble
16-08-16, 22:00
jedine co je domnienka je toto: ,,le já říkal prd, přijdeš brečet o UB, že se s nim klidni vsadim, a on psal, že nepřijde, že je mu to fuk atd... píčoviny, tak se mu dal rok.,, Totizto hned jak som napisal ze daj mi ho kludne na rok si mi ho dal a ziadne slova typu vsadim sa atd.., neboli povedane, neponizuj! Ale necakal som ze to na ten rok das kvoli takej blbosti -_- , po dlhsej dobe som si chcel csko opat zahrat a aj JB, no mal som tam stale Ban, tak som sa pytal teraz Burtika nedavno ci mi nevybavi unban, to je vse, ziadne ze hram formu..., Radsej do toho pekla, nez s tebou skoncit v nebi :D

Já nenapsal, že půjdu do nebe, a nakonec jsi se přiznal, že jsi lhal v žádosti o UB. L0ck, než mu ten ban za lhaní, že jsem mu skákal do řeči, zase vrátím.