PDA

Zobrazit normální verzi : Awp



HoracioKeine
02-02-12, 14:36
Zdravím, měl bych takový dotaz a žádost. Myslím, že by to pro celý DeathMatch lepší a co tak sleduji na serverech, by to uvítalo i většina hráčů na serveru. Jde o to, jestli by se nedalo zrušit awp na serveru, a nebo aspoň nějaké omezení, protože to kazí celou hru. Někteří hráči používají awp způsobem, že si zalezou někam do tmy nebo do rohu kde kempí a čekají, než se vynoří nějaký enemy hráč. Vím že je tam camp meter, ale vždy je někdo zabije dřív, než jim camp meter naběhne. Prostě chci tím říct, že jestli si hráči jdou zahrát na DeathMatch, tak ať jsou hrát, ale s normal gunama. O tom podle mě DeathMatch je a ne kempit a čekat, protože když chodí, tak se netrefí.
Nemuselo být úplné zrušení, protože to by neprošlo, ale nějaké omezení a troufám si tvrdit, že by to přivítal skoro každý na Dm hraje trochu častěj.

PS: Ano, awp taky někdy používám, ale aspoň s ním nekempím a chodím a už vůbec ho nemám celou mapu.

Vkládejte prosím své názory ať souhlasné nebo nesouhlasné, jestli by jste taky přivítali omezení, a nebo při nejhorším úplné zrušení awp na DM serveru. (jen na normal DM, Only HS DM tím na mysli nemám)

Bezdak
02-02-12, 14:45
Jaký omezení si představuješ?

Pedrito
02-02-12, 14:49
Já tam s AWP chodím zaběhnu sejmu 2 jdu někam jinam tam zabiju třeba 1 a pak mě zabijí, ale taky mě štve, že jsou lidi ještě větší kempy,ale tento thread je zbytečný, už jsem něco podobnýho psal :-)

ZEUS
02-02-12, 14:58
Někde se to tu řešilo. Jsem zásadně proti. Kdyby tam nebylo awp tak odejde 1/4 ne-li 1/2 hráčů. Awp je normální zbraň jako každá jiná, to máš stejný jako kdyby si chtěl zrušit deagle. Napiš na valve ať awp zruší :))

Svacinar
02-02-12, 15:33
Když s tím neumíš, tak nebreč. Nebo se s tím nauč hrát. Takovejch cry threadů kdy se řešilo zrušení/omezení awp na dm je tady hodně a vždycky každej dopad jak sedláci u Chlumce. Čeká tě stejnej osud. Jdi se radši učit hrát s awp nebo se nauč dávat bulletky s ak a je vystaráno.

Dwane Dibbley
02-02-12, 15:43
když to neumíš, choď na zombie a používej tu samonaváděcí raketu, třeba na dm zapomeneš

HoracioKeine
02-02-12, 16:44
Když s tím neumíš, tak nebreč. Nebo se s tím nauč hrát. Takovejch cry threadů kdy se řešilo zrušení/omezení awp na dm je tady hodně a vždycky každej dopad jak sedláci u Chlumce. Čeká tě stejnej osud. Jdi se radši učit hrát s awp nebo se nauč dávat bulletky s ak a je vystaráno.

já s awp umím. To je jedna věc. Ale spíš by bylo lepší, nastavit, aby byly třeba max 2-3 awp do teamu. Já o zrušení neusiluji, ale spíš bych bral nějaké to omezení. Je mi jasné, že si se s tím nic dít nebude, ale podle mě je to horší a horší, protože hráči kempí čím dál tím víc. A svačináři jak jsem psal, hrát s tím umím a někdy si ho vezmu. Jako když chtějí mít awp a být zalezení jak myši v noře tak proč nejdou na awp server, kde můžou kempit jak chcou a lezou na DM a všechny hráče s tím s prominutím se*ou....!

ZombieBot
08-02-12, 15:03
Někde se to tu řešilo. Jsem zásadně proti. Kdyby tam nebylo awp tak odejde 1/4 ne-li 1/2 hráčů. Awp je normální zbraň jako každá jiná, to máš stejný jako kdyby si chtěl zrušit deagle. Napiš na valve ať awp zruší :))

Fajn, tak ať se vrátí rychlopalka, to je přece taky zbraň jako každá jiná ne?


------------------------------------

Jinak, prý bude DM 3 - noawp.

HoracioKeine
10-02-12, 06:57
To je jedno s druhým, to se asi vyřešit nedá a to awp tam prostě bude.
Jestli na DM3 nebude awp....super

ZombieBot
10-02-12, 12:22
To je jedno s druhým, to se asi vyřešit nedá a to awp tam prostě bude.
Jestli na DM3 nebude awp....super

Bude hned plnej a ostatní DM prázdné, hehe, klidně se vsadim.

Flash
10-02-12, 12:57
Bude hned plnej a ostatní DM prázdné, hehe, klidně se vsadim.

Bullshit... jako DM neni jen o tom, ze tam honis jak sasek nejakej jebnutej rank. Lidi se tam chodej rozehrat pred CW, nebo si jentak zkusit zahrat s nejakou urcitou zbrani, do kterych ofc spada i arcka... ja nevim, co proti ni furt vsichni mate, jako dokud si ji nevezme nejakej dement, co s tim celou hru sedi na spawnu, ma zazoomovano na jedno misto a ceka az mu nekdo nabehne do crossu, tak neni duvod picovat do arcky ale jen a jen do toho, ze mate chromy ruce a nedokazete toho awpera zabit.

Tohle je uplne to samy, jako kdyz prijde nejakej NEJMENOVANEJ dement a zacne do tebe po kazdym killu picovat, protoze sis proti nemu dovolil zmacknout ctrl a zabit ho M4... to je imo potom taky na zakazani ctrl, nebo este lip na zruseni vsech zbrani s kteryma se da ctrlfulloutit, protoze to prece kazi hru vsem, co si rikaj KotelnaPRO a davaj ofc jen samy jednicky...

btw. me osobne ani jedno nijak nevadi, rozhodne nejsem jednim z tech whineru, ktery jediny co dokazou, je picovat do vseho okolo a nepriznat si, ze sou levy, jak turecky savle a jejich skill je tak low, ze proste dotycnyho, co ho zabil, trefit nedokazou... priklady vyjmenovavat nemusim, kazdej vi o kom mluvim a ten, co se v tomhle najde si svoji idiocii stejne neprizna, i kdyz to moc dobre vi, takze je to vlastne uplne pointless odstavec ale napsat sem ho musel...

Stacilo, howgh.