PDA

Zobrazit normální verzi : Dát sprej logo do hry..



CnR+Hs1
02-02-12, 15:18
Ahoj.... Hledal jsem na netu jak mám dát sprej do loga, ale ani jedno mi nešlo.Napadlo mě, že vy by ste mi tu mohli pomoct.... Dík :) :) :)

NUME
02-02-12, 15:44
Čus,
stáhni si HlTagConverter.

Návod k použití:

převod obrázku do spreje:
1. spusťte ,,hl tag converter,,
2. open image
3. adjust image
4. vyberte velikost ,,width,, a ,,height,, standartně to bejvá ,,112x96,,
5. potvrďte to ,,apply changes .....,,
6. nechte zatrhnuto ,,transparent view,,
7. save tag
8. export to wad file
9. ok
10. třeba to uložte na plochu ale musí se to jmenovat ,,tempdecal.wad,,
11. a uložte to
12. už můžete zavřít ,,hl tag converter,,



instalace obrázku při každým novým spreji:
1. na právě vytvořený ,,tempdecal,, klikneme pravým tlačítkem myši, vybereme vlastnosti
a zaškrtneme ,,jen pro čtení,, a stačí jen dát už ,,ok,,
2. otevřete si kde máte csko: ,,counter-strike,, pak ,,cstrike,, a tam si najděte ,,custom,, a ten vymažte
a vložte z plochy právě vytvořený ,,tempdecal,, a dejte nahradit
3. finish:)

CnR+Hs1
02-02-12, 23:28
Mám problém s tím, že když otevřu složku csstrike, nikde tam není složka custom ... Kde jí mám hledat popřípadě kam jinám bych to měl dát ?? :))) dík

CnR+Hs1
02-02-12, 23:32
a když dám T jako sprej tak mi to napsrejuje nějaký MeYupk4, kontroloval jsem si postup, ale stejně sem nepřišel na to kde jsem udělal chybu
:))

Zoyer
02-02-12, 23:45
šak si musíš v tom HlTagConverter vytvořit svuj obrázek,což znamená že dáš open image tam dáš ten obrázek, u kterého nastavíš ,,width,, a ,,height,, a das apply changes... a potom uz si to precti od NUMEho :D mělo by ti to fungovat

NUME
02-02-12, 23:51
custom.hpk není složka, ale soubor. Pokud není ve složce cstrike, pak není nikde a nemusíš ho mazat.

Do toho convertru si musíš opravdu dát svuj obrázek, a to v kroku open image. Dál už podle návodu.

CnR+Hs1
02-02-12, 23:53
ale já jsem to tak udělal, já nemůžu najít složku custom ..

CnR+Hs1
02-02-12, 23:55
Udělal jsem vše podle návodu
zkusím to znova

CnR+Hs1
03-02-12, 00:02
a stejně mi to furt píše meyupk4, otevřel jsemhltagconverter, open image, tam jsem dal obrázek, adjust image, nastavil jsem tam 112x96, transparent wiew, apply changes atd atd.. save tag, ok... pak jsem otevřel složku csstrike, našel jsem custom.hpk, odstranil jsem to, dal jsem tam tempdecal.wad (to je ten obrázek, kterej jsem podle návodu měl přejmenovat na tempdecal.wad) a když dám při hře sprej tak mi to ukazuje to meyupk4

CnR+Hs1
03-02-12, 00:03
áha... už vím v čem byla chyba... jo tak díky all :))) už mi to jde

NUME
03-02-12, 00:05
ten tempdecal.wad, co jsi vytvořil, klikni na něj pravým, vlastnosti, a zaškrtni "jen pro čtení" (properties-read only)


EDIT:bylo to tohle?

CnR+Hs1
03-02-12, 00:25
nn

Facened
04-02-12, 13:40
ja naozaj neviem kde ej chyba men ten sprej nepojde v zivote ja presen to robim podla navodu a custom.hpk tam nemam v scstrike omg