PDA

Zobrazit normální verzi : WH irgm na w3ultimate



Asom
02-02-12, 16:34
demo je dva dni stare... chcel som ho dat hned ale po registracii nejde vytvorit nejaku dobu toppic a medzitym som bol v praci

http://leteckaposta.cz/544973142

Bezdak
02-02-12, 17:02
a id a ip?

Asom
02-02-12, 17:07
neviem ci si si vsimol.. po rozbaleni suboru tam je aj obrazok a txt subor... v .txt mas skopceny status riadok na obrazku si ho mozes overit...

Svacinar
02-02-12, 17:32
Příště demo sem (http://csko.cz/dema/upload/ubr_file_upload.php) a ID a IP vypiš do threadu.

Asom
02-02-12, 17:35
ak vam to takto nestaci tak ziadne "příště" nebude... bola to len moja pomoc vam, nepotrebujem byt poucovany :wink:

Svacinar
02-02-12, 17:38
Místo toho přijmout radu se uraž. +1, jen tak dál a dostáhneš to daleko!

grEy
02-02-12, 17:59
Ja tam to WH vidim, ale nejsom si isty, ci to staci na zabanovanie.

Asom
02-02-12, 18:06
miesto toho priste demo sem, nieco ako, nabuduce demo prosimta sem a hned je to krajsie... prepac sam som daval bany a niesom zvyknuty, aby ma niekto poucoval

grey wh tam je urcite... cumi do steny a chodi na istotu... to musi stacit :)

grEy
02-02-12, 18:15
Niekedy cumim do steny aj ja, to ale neznamena, ze mam. Skoro vsetkych na deme bolo pocut alebo sa dalo predpokladat, kde boli. Keby dojde ziadat o unban, tak by asi nebolo na mieste, keby som sa ohanal tym, ze hra ako lama. Podla zvuku sa moze orientovat kazdy a treba to brat do uvahy. Ak tam fakt vidis WH, tak mi vypis casy, lebo ja tam vidim len jednu situaciu, ktora naozaj vypoveda o tom, ze ma. (ked vylezie T hore na balkon a on sa tam pozre, pricom sa tam predtym ani raz nepozrel a vidiet ani pocut ho nemohol)

Asom
02-02-12, 18:36
musis to demo brat ako celok... vidis ho pozerat sa do stran vtedy ked to nepotrebuje? nie. preco? lebo vie ze nepotrebuje... vidis ho ako hadze he? hodi ho ked tam nikto neni? nie. preco? lebo vie ze tam nikto neni... vidis ako pride na plant vobec sa nepozrie ci nanom niekto je ale rovno sa pozrie vlavo za krabicu a zabije ho? preco? lebo uz 10 sekund vie ze tam je... vidis ako tam pride dalsi krat a beha tam ako blbec aby neviditelny vytiahol zbran a zabil by ho ze aha sak pocul som ako meni zbran? lenze on nemeni a tak to uz nevydrzi pozera hore na bednu akoze asi tam niekto bude a zabije ho ked mu zazriet obrysy? kolko krat tam behas ty okolo tej bedne ze ci tam nahodou niekto neni?... dalej bezi si bananom k peklu ale vyleti predneho s he v ruke a caka tam... spravi to niekto normalny? bud ho tam hodis nez tam vletis alebo tam ides so zbranou v ruke, ale on si tam proste pribehne s granatom v ruke caka kym mu vlezu tam kde im snim uberie a potom ho hodi... to vam musi stacit predsa

grEy
02-02-12, 18:38
Pockam, co napise este nejaky admin, ale asi mas nakoniec pravdu.

1488.6
02-02-12, 19:47
BAN :) jen co jsem viděl ten začátek, jak na něj letěl granát přes zeď a on už couval. Pak čas kolem 16:30 jak ho sejmul u plantu. Nikdy tam nechodil ale najednou jo? Divny a dost divny

E: on snad má to wh, co mám já, ke skoukávání dem. Že vidí všechno, i ten granát ze začátku.

BiA Fz
02-02-12, 20:28
Souhlas s wh

Asom
02-02-12, 20:30
to uz by aj ten ban mohol dostat nie? cely den mi kazi skore svindliar :D

ZEUS
02-02-12, 20:52
Má to cenu ještě stahovat ? :D

*(GoW)*irgm V.I.P
02-02-12, 21:53
TO že tě dokážu zabít neznamená že jsme cheater

Positive^
02-02-12, 22:02
grEy to je normalne.. že sa pozre hore.. aj keď sa tam nepozrel ešte za celú mapu... aj ja ta krobím niekedy :)) Nevieš čo môžeš očakávať od protivníkov.. :))

Positive^
02-02-12, 22:03
Podľa mňa osobne.. IRGM nič nemá.. :)) Je divnéé že keď proti nemu hrajem. :)) Tak ma často nezabíja.. a keby mal WH.. tak by stále zabíjal.. ej podla mňa čistý... jen tipuje :)) Predpokláda ťahy protívnikov :)) Radšej sa zamerajme.. na hráča SawyCz :))) Toho si sledujte :P a nie tu čistého IRGMa.

Asom
02-02-12, 22:07
keby mal byť cheater každý, kto ma občas zabije, tak sú všetci pobanovaný :)
to, že cheatuješ je poznať na tvojej hre, nie na tom, že waaau zabil si asoma :D

E: positive aj si si pozrel to demo, či len tak trepeš do luftu? je pekné, že sa na serveri pozdravíte, len treba mať aj zdravý úsudok

Zoyer
02-02-12, 23:20
Podľa mňa osobne.. IRGM nič nemá.. :)) Je divnéé že keď proti nemu hrajem. :)) Tak ma často nezabíja.. a keby mal WH.. tak by stále zabíjal.. ej podla mňa čistý... jen tipuje :)) Predpokláda ťahy protívnikov :)) Radšej sa zamerajme.. na hráča SawyCz :))) Toho si sledujte :P a nie tu čistého IRGMa.

Přesně zaměřte se na Sawyho taky se mi nezdá, ty jeho killy jsou fakt divné měl jsem na něho demo kde to bylo velmi videt ale bohuzel se smazalo pri reinstalaci :D sem ho zapoměl hned oddelat ze slozky :D sem blb no :D. A Irgme jestli máš WH tak se přiznej ale já vím že ho nemáš :D :D

Positive^
03-02-12, 09:04
Vacajunior.. jj. :)) O sawym.. sa mi to tiež vôbec nezdá.. mám nejaké demo.. sú tam 3 jasné tutovky na WH... potom pridám....

EDIT: Asome videl som to demo.. a podľa mňa je čistý.. to že predpovedá.. a má LUCK... tak to je nič.. spectuj aj mňa niekedy.. tiež pozerám niekde kde som ešte nepozeral.. tiež sa zamyslím nad tým kde sa môžu kempnúť tý NEVIDITELNÝ "týpci" :)

BiA Fz
03-02-12, 12:31
Má to cenu ještě stahovat ? :D

Určitě se na to mrkni


TO že tě dokážu zabít neznamená že jsme cheater

Tak mi vysvětli následující:

11:23 jdeš z baráku na ct spawn, ale couvneš před granátem, který si bez wh nemohl vědět, že přiletí. udělals to jen tady když ten granát měl přiletět a bez jinak racionálního důvodu, pak ještě koukáš do stěny

14:15 je plant a ty si běžíš pro CT u T spawnu...jak si o něm sakra věděl a co to bylo za nápad?

16:30 des z baráku, granát neletí, tak necouváš a jdes primo na plant..zajimavy jak si mel toho typka co nebyl vlastne poradne videt porad na ocich..? vedel si o nem? a co ten pohyb nez si po nem zacal strilet?

18:51 si pro nej deš na t spawn, jdeš na jistotu a přímo....

20:02 jistota že bude na balkoně...mohls ho tam tušit, ale deš schválně u levý zdi a míříš na něj předem protože víš

vysvětluj, třeba ban nebude...

Kotel
03-02-12, 16:44
Rek bych, ze ban bude.

*(GoW)*irgm V.I.P
03-02-12, 21:31
S těmi granáty to byla prostě náhoda! Do stěny je to jasné občas když hraju CS tak občas odejdu od PC pro jídlo či něco rodiče potřebují. Je jasné že kempeři či nováčci moc nevědí o co tam jde tak jsem tipnul. Ano věděl, omylem zmačknutá klávesa. Prohlížim celý spawn kuli neviditelnej co tam kempí vždycky. Hraju tu skoro rok a je třeba zkoušet kde mužeou být pokáždé mi to samozdřehjmě nevíjde ale mám siphon manu podle které se to dá poznat. Je třeba zkoušt bez toho to nejde. Obyčejný luck a podle levé zdi je tam líp vidět.

1488.6
03-02-12, 22:36
Určitě se na to mrkni
Tak mi vysvětli následující:

11:23 jdeš z baráku na ct spawn, ale couvneš před granátem, který si bez wh nemohl vědět, že přiletí. udělals to jen tady když ten granát měl přiletět a bez jinak racionálního důvodu, pak ještě koukáš do stěny

14:15 je plant a ty si běžíš pro CT u T spawnu...jak si o něm sakra věděl a co to bylo za nápad?

16:30 des z baráku, granát neletí, tak necouváš a jdes primo na plant..zajimavy jak si mel toho typka co nebyl vlastne poradne videt porad na ocich..? vedel si o nem? a co ten pohyb nez si po nem zacal strilet?

18:51 si pro nej deš na t spawn, jdeš na jistotu a přímo....

20:02 jistota že bude na balkoně...mohls ho tam tušit, ale deš schválně u levý zdi a míříš na něj předem protože víš


těch 14:15 od plantu, néni vidět s wh na spawn. To bylo vidět až v tej uličce, ale už tam byl zvuk m4. Ledaže by měl jen esp, ale i tak je to wh :D ten je lepší zase na dálku;)
hlavně 11:23, 16:30 a i 18:51 a i to klamání, co tady napsal, že si dával pauzy a přitom tam nebyly vidět.


tak občas odejdu od PC pro jídlo či něco rodiče potřebují
neklam, ani jednou si od pc neodešel co je natom demu, ptž sis pokaždý u těch pauz přehazoval zbraně. To bych teda neřekl, že stím granátem byla náhoda. Couval jsi přesně, tak jak letěl k tobě granát a přehazoval zbraně, takže žádná pauza pro jídlo nebo rodiče;)

jen tě tam zachraňuje čas 15:20 střílíš na vlastního co má chameleona

*(GoW)*irgm V.I.P
03-02-12, 22:46
S těmi gránáty to je náhoda! To je blbost to co píšeš to prostě luck! Tak s tím sem nelhal třeba si zandávám sešity do tašky pak se otočim switchuju a jdu. A pauzy tohohle typu dělám často.

*(GoW)*irgm V.I.P
03-02-12, 22:47
Ještě k tomu demu například i Valdez-9 takto zkouší to dělá snad každý kromě nováčků. Pochop to.

BiA Fz
03-02-12, 22:48
S těmi granáty to byla prostě náhoda! Ano věděl, omylem zmačknutá klávesa.
Podle mě taky kecáš. Proč si udělal ten úhyb před tím granátem??!

1488.6
03-02-12, 22:58
nejdřív rodiče a jídlo. A když jsem ti to napsal, tak to jsou z toho sešity. Tak proč jsi to nenapsal už předtím, že to byli sešity. Ikdyž to demo bylo dva dny stary, tak za ty dva dny si nikdo nezapomene co dělal při hře ;) hmm sešity do tašky při přehazování zbraně a chození. To jako máš 3 ruce? Jedna ruka pro myš, druhá pro klávesnici a třetí si dáváš učení do tašky?

*(GoW)*irgm V.I.P
03-02-12, 23:30
Granát byl Luck jinak nic jiného!!! ted už přesně+ nevím ale měl jsem pauzu nekecám nemám to za potřebí

*(GoW)*irgm V.I.P
04-02-12, 11:07
Ty granáty jsem ani nezaregistroval že se něco takového stalo očividně to byla náhoda jak mám vědět kdy přiletí granát. takováto náhoda se mi asi stala a já o ní ani nevím.

Asom
04-02-12, 16:38
sranda, že teraz, keď už sa bojíš hrať so zapnutým hackom, sa točíš do strán ako kolotoč či tam niekto nieje. nehovorím o tom, že skóre máš o poznanie horšie.

*(GoW)*irgm V.I.P
04-02-12, 17:15
Bože točil jsem se vždyky jen tam stavíš mladí nahraješ pár lucků!

WayFarer^
04-02-12, 17:44
Prosím vás nic nemá :) Chodím s nim do třídy a vím že nic takovýho nemá zapotřebí. Prostě je jen dobrej :)

Valdez-9
05-02-12, 14:30
Na deme je jasne WH. Chcel som tiez napisat casi ale Bia Fz uz ich davno napisal.

WayFarer^
05-02-12, 14:35
Valdez promin ale nemas pravdu je cistej

*(GoW)*irgm V.I.P
05-02-12, 14:42
Je špatné že typuji? A občas to vyjde? ty časy co bia fz vypsal jsou jasné WH?

pilouserko
05-02-12, 14:58
Hele lidi IRGM nic nemá kompy máme skoro vedle sebe takže vim jestly má nebo nemá WH a on WH nemá.

WayFarer^
05-02-12, 14:59
Pilouserko kde bydlis?

Valdez-9
05-02-12, 15:24
Takze menim nazor obcas sa to stane aj mne ze to takto urobim. Jednoducho je to lucker obcas. Demo som kukal viac krat. Takze som dospel k tomu ze si nie som isty. Zatial by som nebanoval. Ked bude viac dokazov tak az pak.

WayFarer^
05-02-12, 15:26
Rozumná slova :D

BiA Fz
05-02-12, 15:30
Tě vydírali nebo co? Úplatek? Právě sem se chystal dát ban. Ty situace mi logicky nevysvětlil ANI JEDNU, vlastně "neví, proč to dělal"- spíš nepřizná, že ty hráče prostě viděl přes zeď, protože jinak to sotva dává smysl; všechno svádí na štěstí, matku nebo svačinu a já nevím co, jeho kámíci si tu založili 3 nebo 4 účty aby ho tady obhajovali- schválně si zkontroluju i.p. adresy jestli to nejsou bráchové nebo dokonce on sám. 3 admini jsme se shodli že je to wh, no teď tady jeden změnil názor a vystoupil proti, takže si banovat netroufam. Teď už třeba hrát s wallhackem nebude, ale zapnuto podle mě měl. Poprosím někoho z těch zkušenějších adminů, aby se na to podíval a řekl poslední slovo.

*(GoW)*irgm V.I.P
05-02-12, 15:43
Mám jen jeden učet. JAk bych ho měl proboha podplatit?? :D Jděte někdy na war3u a zahrajte si tam. Pak uvidíte co je tam všechno možné když tam hrajete delší dobu.

1488.6
05-02-12, 15:54
JAk bych ho měl proboha podplatit??
ještě se ptej jak... ;)
635

Giussepe
05-02-12, 15:55
Tak já teda asi ten zkušenější nejsem ale napíšu taky svůj názor.

No na začátku jak tam couval před tím HE, to je jasné. O něm nemohl absolutně vědět.

Pak mě docela zaujalo, že za CT když chodí přes banán, že tam furt čumí do rohu směrem k Tspawnu. Normální hráč si hlídá ten průchod.

A taky se mi zdá, že se to WH snaží maskovat. Vždy jde, a když někoho vidí namíří vedle aby se hned neproflákl a až když ho má v zorném poli tak namíří na něj. Stále ten samý scénář.

Můj názor je, že má WH. Banoval bych ho.

WayFarer^
05-02-12, 16:07
Tak si mě klidně zkontrolujte :) to je mi jedno mam jinou IP jenom s nim chodim do tridy

1488.6
05-02-12, 17:02
http://leteckaposta.cz/100079790 vypadá to demo jinak že? Samozřejmě je bez wh;) oproti předešlýmu demu, kde hraje úplně jinak,jinej styl,.... Jak jsem tam přišel a začal nahrávat, tak mu skore začalo klesat....

ZombieBot
05-02-12, 17:20
Rek bych, ze ban bude.

Myslím, že kotel se vyjádřil dost jasně. Demo jsem viděl, WH tam je.

Zoyer
05-02-12, 17:22
ZombieBote on fakt ale nic nema ja si myslim ze to byli jen lucky nic vic.

*(GoW)*irgm V.I.P
05-02-12, 17:29
Bože já WH nemám ty granáty to byla prostě náhoda! Skore mám furt stejný a styl mám furt stejnej pojd si zahrát.

ZombieBot
05-02-12, 17:29
ZombieBote on fakt ale nic nema ja si myslim ze to byli jen lucky nic vic.

Okay, ospravedlníme všechny cheatery, že to byli jen lucky.

Zoyer
05-02-12, 17:46
Okay, ospravedlníme všechny cheatery, že to byli jen lucky.

Já ale neříkám že všichni sou luckeři já říkám, že IRGM takhle hraje pořád a že to už prostě může předpokládat jestli tam je nebo není, protože už tak ňákej ten pátek hraje takže ví že třeba ten někdy někdo kempí atd. víš

72 Virgins
05-02-12, 17:47
Jasný WH vůbec nechápu proč to vlákno má tolik stránek a ani nebudu všechno číst.
Zabanovat hned. Zamknout. Nazdar.

*(GoW)*irgm V.I.P
05-02-12, 17:50
Můžeš mi říct co je na tom JASNÝHO?

72 Virgins
05-02-12, 17:51
To že si cheater a že budeš mít do deseti minut ban.

BiA Fz
05-02-12, 17:58
Vyřešeno, LOCK. http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=20684