PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o unban PreFiXx, dnes už corEEE :)



BonFire
17-08-16, 21:14
Zdravím, chtěl bych mírumilovně požádat o unban na vaše Servery kotelna, pokud by jste to zamítli tak mi dovolte alespoň jeden server prosím. Před asi 3 měsíci jsem dostal ban na serveru inferno only od adminky NIKOLETA, začal sem se s ní normálně bavit o tom, řekla mi že jsem mel Wallhack, taky měla demo, samozřejmě u mého prvního pokusu se mi unban nepodařil, protože ostatní admini si taky myslely že jsem měl wallhack. Poprosil bych o unban druhý krát, ikdyž jsem wallhack neměl a ani nebudu, cheatování sem začil dost krát, a vím že lidem to kazí zážitek ze hry, a já jím ho nechci kazit. Díky. Taky tu máte výpis ze hry:
AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 174593)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] autoid: neni
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): < PreFix^# >
[AMXBANS] Tvuj nick: corEEE
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:0:102853719
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:0:102853719
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 185.69.104.6
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 185.69.104.6
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < NIKOLETA >
[AMXBANS] Server: csko.cz | inferno only (de_inferno)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================

PROSIM PŘEČTETĚ SI I TENTO TEXT!!!!!! : Pokud by jste mi nechtěli, nebo snad nemohli dát Unban na vaše servary, chtěl bych poprosit o unban alespoň na jednom z Deathrun serverů, kamarát tam hraje a stále mi píše ať si požádam o unban.. Prosím moc dejte mi alespoň unban na Deathrun serveru, i tak kdybych měl wh, nemám ho tam jako využít. Díky. Naschle, Přeju hezké zážitky z hry a hodně štestí!

C

Samco
17-08-16, 21:56
Ahoj, tvoju predchádzajúcu žiadosť sa mi nepodarilo nájsť. Adminka, ktorá ti dala ban sa tu už však nepohybuje, čiže demo nemôže dodať. Ak ti bolo potvrdené WH viacerými adminmi, tak si ho zrejme mal. Každopádne unban na steame za cheaty sa nedáva skôr ako o rok od udelenia banu, čo v tomto prípade tak zatiaľ nie je.

BonFire
17-08-16, 22:13
Takže nie.. nedostanem aspoň prístup na Deathrun?..

_Koker_
17-08-16, 22:34
Ban byl udělen 04-03-2016, což je velmi brzo na žádost o UB, zazdil sis to sám , kdyby jsi necheatoval , tak si deathrun můžeš zahrát :-)