PDA

Zobrazit normální verzi : [ čakanie na admina ] Grab + Nadávky = Keyo



zkrewe
17-08-16, 21:15
nadávky na hráče, grabnul Paní Evropanku jen tak a pak napsal "drž piču" a odešel.
Děkuji za pochopení, a prosím o potrestání :)

http://leteckaposta.cz/612664179

http://leteckaposta.cz/762316085

Majitel Hier

Troppe
18-08-16, 00:06
Co se týče stížnosti,tak jsem v tu dobu byl na Serveru a nepochopil jsem to. Rád bych slyšel vyjádření od tebe,Keyo. Evropanka se pouze zeptala "Keyo,jak je možný,že plaveš tak rychle?" Ty si s ní pak grabnul o zem,napsal si do chatu "drž pí*u" a odpojil ses.

tomajko
18-08-16, 18:52
Koukám že tady si každý musí něco dokazovat, tím že se udávají bany. Ono to možná není vidět z těch printscreenů ale 50% zásluhy má ta pí*a evropanka, co vyhrožovala banem. WTF? bambulka. Pls unban.

Samco
18-08-16, 18:55
Koukám že tady si každý musí něco dokazovat, tím že se udávají bany. Ono to možná není vidět z těch printscreenů ale 50% zásluhy má ta pí*a evropanka, co vyhrožovala banem. WTF? bambulka. Pls unban.

Nič také ale nepísala. Nakoľko si ju urážal a za to si obdržal ban, tak ani toto čo si napísal, nemožno poňať ako objektívny dôkaz.

tomajko
18-08-16, 19:05
To jsem si to měl nahrát? Děláš si srandu? Zeptejte se té VIP pipky co tam kvákala.

Samco
18-08-16, 19:17
To jsem si to měl nahrát? Děláš si srandu? Zeptejte se té VIP pipky co tam kvákala.

Pokiaľ to bolo tak, tak áno, mohol si ju nahrať. Bola by potrestaná. Avšak ako tak pozerám tvoju žiadosť o unban, tak myslím, že ty si bol hlavný vinník.

zkrewe
18-08-16, 20:57
Ano Evropanka mi poslala ty screeny a já jsem to dal jsem. A nevím proč jí nadáváš.

Troppe
18-08-16, 21:37
Ano Evropanka mi poslala ty screeny a já jsem to dal jsem. A nevím proč jí nadáváš.

Hráč "tomajko" neměl na mysli to,co se dělo v tu danou dobu na JB,nýbrž dneska na BB,když dostal ban.

Vidím,že sis to Keyo už přečetl,tak prosím odpověz.

KeYo
19-08-16, 09:43
pepovi som to vysvetlil, tu nemam dovod nieco pisat... ak by napisala osoba, ktoru som urazil, kludne sa jej ospravedlnim.. ale nikto, kto ste tu pisal nieste v tom zapleteni takze je to na 2 veci

PaniEvropanka
19-08-16, 11:14
Keyo byla bych ráda kdyby jsi se omluvil, protože mě toto dost urazilo. (PS: Tu stížnost jsem dělala spolu s zkrewem)

KeYo
19-08-16, 11:21
Plomiň

Samco
20-08-16, 21:02
Myslím si, že hráčka by si zaslúžila aspoň približné vysvetlenie situácie a prípadne aj naozaj seriózne ospravedlnenie.

Qwix
25-08-16, 11:10
Myslím si, že hráčka by si zaslúžila aspoň približné vysvetlenie situácie a prípadne aj naozaj seriózne ospravedlnenie.

KeYo má očividne u riti seriózne ospravedlnenie a pravdepodobne naďalej si stojí za svojím "plomiň".

DajMen
25-08-16, 22:19
Tady jde vidět jak se někteří admini chovají k hráčum...Admin udělá chybu a místo aby se mu omluvil a nějak mu to vysvětlil z jeho pohledu tak si to vyřídí s pepou...:)))

Giussepe
26-08-16, 00:17
Tady jde vidět jak se někteří admini chovají k hráčum...Admin udělá chybu a místo aby se mu omluvil a nějak mu to vysvětlil z jeho pohledu tak si to vyřídí s pepou...:)))

To jo no. Hrozný burani ty admini. Být tebou, tak stáhnu žádost o práva, protože být v takovýmhle admin týmu to je nebetyčná ostuda.

KeYo
26-08-16, 08:21
poskodena osoba dostala PM.. cize sa to moze lock.. ostatni su tu len kvoli flame a aby dostali palčeky